Haos na tribinama: Jokićev brat nakautirao navijača

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.261
1713948098885.png

Na snimku koji se pojavio na društvenim mrežama, mogu se videti braća Nikole Jokića kako ulaze u klinč sa jednim navijačem. Nije poznato da li se radi o navijaču Nagetsa ili Lejkersa, ali je tu bila i Jokićeva porodica.

U jednom momentu, Strahinja Jokić, stariji Nikolin brat, ušao je u oštru raspravu sa nekim na tribinama, krenuo prema njemu, prvo pokušao da ga šutne, a onda ga je pesnicom udario u bradu.

Odmah se umešao i drugi Jokićev brat Nemanja da smiri Strahinju, dok su tu bili Nikolina supruga Natalija i ćerkica Ognjena.

Izvor: Nportal

Kako piše sajt "Esenšeli Sports", razlog zbog kojeg se dogodio napad je što je navijač navodno nešto loše pričao o Nikoli Jokiću, a kako su braća košarkaša zaštitnički nastrojena prema popularnom DŽokeru, došlo je do obračuna.

Takođe, izvor ove informacije navodi da bi NBA liga mogla da pokrene istragu u vezi sa čitavim incidentom i da bi braća Jokić mogla da budu kažnjena suspenzijom iz dvorane, što znači da na određeni period ne bi mogli da prisustvuju utakmicama mlađeg brata.

Ko je Strahinja Jokić?

Stariji brat Nikole Jokića rođen je 1982. godine i takođe se bavio košarkom. Igrao je za nekoliko različitih timova u Srbiji, međutim, zbog problema sa povredama rano je završio karijeru. Visok je čak 213 centimetara, telo mu je prekriveno brojnim tetovažama, pa samom pojavom privlači ogromnu pažnju gde god se pojavi.

Strahinja Jokić
FOTO: USA TODAY SPORTS / DDP USA / PROFIMEDIA

Pogledajte prilog 1536325
Na snimku koji se pojavio na društvenim mrežama, mogu se videti braća Nikole Jokića kako ulaze u klinč sa jednim navijačem. Nije poznato da li se radi o navijaču Nagetsa ili Lejkersa, ali je tu bila i Jokićeva porodica.

U jednom momentu, Strahinja Jokić, stariji Nikolin brat, ušao je u oštru raspravu sa nekim na tribinama, krenuo prema njemu, prvo pokušao da ga šutne, a onda ga je pesnicom udario u bradu.

Odmah se umešao i drugi Jokićev brat Nemanja da smiri Strahinju, dok su tu bili Nikolina supruga Natalija i ćerkica Ognjena.

Izvor: Nportal

Оде Косово ал’ глупост остаде. #СрбијаДоГалерије

Zao mi je sto ovakve stvari mogu da uticu na Nikolu... On sigurno razmislja i tome... Zena mu je bila tu pored, uspanicena, a i dete se traumira bezveze... Jos gami brukaju...Verovatno ce mu se i zena pozaliti na njih, ako vec i nije...Tako da je ovo svakako teret za Nikolu, a kako utice na njega to samo on zna...Siguran sam da utice, ali da on to nece pokazivati...

Zao mi je sto ovakve stvari mogu da uticu na Nikolu... On sigurno razmislja i tome... Zena mu je bila tu pored, uspanicena, a i dete se traumira bezveze... Jos gami brukaju...Verovatno ce mu se i zena pozaliti na njih, ako vec i nije...Tako da je ovo svakako teret za Nikolu, a kako utice na njega to samo on zna...Siguran sam da utice, ali da on to nece pokazivati...
Ma ako je bez imalo blama potpisao podršku sekti sumnjam da će ga ovo uzdrmati.

Ma ako je bez imalo blama potpisao podršku sekti sumnjam da će ga ovo uzdrmati.
To je sumnjiva podrska...Nije javno iskazao podrsku...Mislim da se vise radi o dogovoru sa nekim iz njegovog okruzenja ili porodice... Cak nikakav potpis nismo videli...Mozda je usmeno odgovorio sa da,nekom ko mu je blizak, na nagovor...Mislim da ga u sustini to ne zanima uopste...

Back