OD KRALJA MIDE DO CARA TROJANA — poreklo starih priča

Јеси. Види поново, понављам га стално док не схватиш, шта си написао:

Tako je; po tradiciji. To je ključni deo rečenice, koji izostavljaš, zato što bi ispalo kao da prebacuješ tuđe reči u moja usta, pa bi neko pomislio da sam to ja izgovorio ili da ja tvrdim da je frigijska kapa tako nastala.

Већ јесам и то бар два пута.

Izvini, ali nisam video niti jedan jedini primer antičke frigijske kape u tvojim navodima.
 
Tako je; po tradiciji. To je ključni deo rečenice, koji izostavljaš, zato što bi ispalo kao da prebacuješ tuđe reči u moja usta, pa bi neko pomislio da sam to ja izgovorio ili da ja tvrdim da je frigijska kapa tako nastala.
Ваљда су твоје речи ако су у твом посту, или вас има више за истом тастатуром?
Који је туђин написао "Proučavaoci starina smatraju da je ova priča u grčki svet došla sa istoka, iz Azije. Po tradiciji, čuvena frigijska kapa upravo je tako i nastala, kako bi Mida sakrio magareće uši ispod nje." на овој теми ?

Proučavaoci starina smatraju da je ova priča u grčki svet došla sa istoka, iz Azije. Po tradiciji, čuvena frigijska kapa upravo je tako i nastala, kako bi Mida sakrio magareće uši ispod nje. Primer na bisti:
Чијој традицији?
 
Ваљда су твоје речи ако су у твом посту, или вас има више за истом тастатуром?
Који је туђин написао "Proučavaoci starina smatraju da je ova priča u grčki svet došla sa istoka, iz Azije. Po tradiciji, čuvena frigijska kapa upravo je tako i nastala, kako bi Mida sakrio magareće uši ispod nje." на овој теми ?


Чијој традицији?

Pa po tim starim pričama, kapa je stvorano tako što je oblikovana da bi sakrila Midine uši.
 

Back
Top