Očito da u srbijanskim političarima leži problem

pa kad u Srbiji uglavnom vladaju ljudi koji nisu iz Srbije nego malo zapadnije , pa ih zato zabole za uzu Srbiju , mislim yebo Nis ,Leskovac i Valjevo kada se Srbija brani u Kninu ili nekoj slicnoj vukojebini van Srbije ,kako je porucivala vladajuce elita u Srbiji sa krajka proslog veka .

problem shto je nish prso je pre svega u Nishlijama i okolini
imo je i Nish premijera
za chije vlasti je skochio 100 mesta po platama u srbiji (gledano po opshtinama)
a niko ga vishe na svetu nije mrzeo od nisha i okoline

pa su se s dolaskom Smiljka vratili tamo gde im je i mesto...

Smiljko - jedan Mirin kadar, chuveni belosvetski lopov, iz direktorske fotelje u aps,
iz apsa u ludnicu
iz ludnice u fotelju gradonachelnika Nisha :D

i posle krivi politichari :mrgreen:
 
Проблем је и у политичарима и у народу.
Народ првише трпи, а политичари користе ситуацију, плус одрађују за запад шта год им падне на памет.
Нисам била присталица Ђиннђића, али пред смрт је рекао ''Схватио сам да је западу интерес- слаба Србија, јак Балкан''. И добро је схватио, само прекасно.

jel to u istom onom textu gde je reko da voli da zadovoljava papu oralno
a busha analno?

i gde pricha da je noktima klao malu decu, silovao babe, palio crkve?
 
Citaj nemoj lupati napamet. Gde su dosli? Pa reko sam u BG i Novi Sad! Jedino su ta dva grada malo iznad vukojebina a ostalo eee....

Mi smo barem bili na pola sata od mora a ti? Ma dobro imas adu ciganliju i milionce cigana :)

O da a nazalost dosta vas je po Srbiji onih sto su pobegli iz Crne Gore, Krajine, Kosova, Makedonije itd (od 1920 - 1990) to jest oni picaka sto su uvek bjezali kad bi zagustilo ali vise nema gde pa se zato lako guzite svima ,,,,

Mi smo ko ljudi izgubili i gotovo....Tj drzava sa 300 000 stanovnika napadnuta sa 200 000 vojnika iz Hrvatske, plus Bosne, NATOa, i naravno izdata od "brace" u Bosni/Srbiji. Bajka zar ne....na zalost sa tuznim zavrsetkom.


ps ***** majku svim ustasama i ne Srbima sto se predstavljaju kao Srbi!


Mrzi me da ti napisem odgovor jer moram malo duze al ces ga uskoro dobiti....
Obecavam...... za sada :bye:
 

Back
Top