Obustavljena dalja testiranja oksfordske vakcine protiv korone - izaziva opasnu bolest!

tenor.gif
 
Ти Оксфорди,Кембриџи,Масачустетси,Јејли..пиучке материне.
То само деца богатуна тамо студирају без икакавих предуслова да ће некад,постати неке Фаце.

И онда ми осуђујемо неки Мегатренд чији Власник се само руководи оним што се дешава у светским оквирима.

Јачи је наш Травар из Белу Паланку неку било који оксфордски апсолвент. :)
 
Kina će vladati svetom u 21. veku.
To sam shvatio kao berzanski investitor analizirajući mnoge kineske tehnološke kompanije, recimo Internet kompanije Alibaba, Tencent holding, Baidu, JD.com, DiDi, ByteDance (TikTok), Ant Financial,... 5G, telefoni, elektronika Huawei, Xiaomi, Midea...proizvođači električnih automobila BYD, NIO/JAC Motors, XPeng Motors... itd, itd, itd.
 
Ovo je kineski proizvođač automobila NIO i njihova jedinstvena tehnologija za zamenu baterije:


Elon Musk je pokušao da razvije komercijalnu tehnologiju za zamenu baterija, ali nije uspeo. Niko u svetu nema ništa slično. I sam NIO ES6 je brutalan auto. Lično bih više voleo da imam NIO ES6, nego bilo koji Mercedes, BMW, Audi ili Porsche. :)
Ja sam kupovao akcije NIO najpre za 4$, a onda opet za 12$ i iste sada vrede $18. Verujem da će do 2025. vredeti $50 do $100. :)
 
Ovo je kineski proizvođač automobila NIO i njihova jedinstvena tehnologija za zamenu baterije:


Elon Musk je pokušao da razvije komercijalnu tehnologiju za zamenu baterija, ali nije uspeo. Niko u svetu nema ništa slično. I sam NIO ES6 je brutalan auto. Lično bih više voleo da imam NIO ES6, nego bilo koji Mercedes, BMW, Audi ili Porsche. :)
Ja sam kupovao akcije NIO najpre za 4$, a onda opet za 12$ i iste sada vrede $18. Verujem da će do 2025. vredeti $50 do $100. :)
koja neverovatna tehnologija, kao da je radio elektro nis.
 
Obustavljena dalja testiranja oksfordske vakcine protiv korone - izaziva opasnu bolest!


Otkriveno šta se desilo dobrovoljcu na kome je testirana oksfordska vakcina
Završna klinička ispitivanja vakcine protiv koronavirusa, koju su razvili "Astra Zeneka" i Univerzitet Oksford, obustavljena su nakon što je učesnik ispitivanja imao neželjenu reakciju. Iz farmaceutske kompanije nisu saopštili detalje o negativnoj reakciji koju je razvio jedan od vakcinisanih dobrovoljaca.
Izvor: Blic.rs sreda, 9.09.2020. | 14:50 -> 15:00


Ova bolest podrazumeva kompletan poprečni presek kičmene moždine, koji sprečava komunikaciju između mozga i tela ispod nivoa upale. Simptomi se ispoljavaju samo u delu tela ispod linije upale i odnose se na otežano kretanje i senzorne probleme.

Vreme postavljanja dijagnoze, kao i to da li je ona povezana sa primljenom vakcinom, i dalje je nepoznato. Nezavisna istraga će tek utvrditi da li je bolest posledica reakcije na vakcinu.

Nakon uspešne prve i druge faze ispitivanja koju je prošla oksfordska vakcina, pojačane su nade da bi ta vakcina mogla biti jedna od prvih na tržištu. Treća faza ispitivanja počela je pre nekoliko nedelja i obuhvata oko 30.000 ispitanika u SAD, Britaniji, Brazilu, Južnoj Africi i Indiji. U trećoj fazi ispitivanja potvrđuje se efikasnost vakcine i njena bezbednost.

Bi-Bi-Si navodi da je ovo drugi put da je ispitivanje oksfordske vakcine prekinuto od aprila, kada je počelo njeno testiranje na ljudima. Konačno odobrenje za nastavak ispitivanja donosi nadležni zdravstveni regulator i taj postupak traje nekoliko dana, ali do tada su sve dalje vakcinacije u svim zemljama koje učestvuju u testiranju privremeno obustavljene.




Podeli


Foto: depositphotos/IgorVetushko


Foto: depositphotos/IgorVetushko​


U međuvremenu su se pojavile informacije da je on dobio transverzalni mijelitis, odnosno upalu kičmene moždine.

"Astra Zeneka" opisala je prekid kao "rutinski", a bolest kao "neobjašnjenu". Međutim, "Njujork tajms" prenosi da se kod dobrovoljca u britanskoj grupi ispitanika pojavio upalni sindrom koji pogađa kičmenu moždinu i koji može biti rezultat virusne infekcije ili razbuktavanja neke autoimune bolesti.

https://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2020&mm=09&dd=09&nav_id=1730793

Nema bez Sputnjika V nista

Rusopelcovanje nema alternativu

Eto vam te zapadnjacke vakcine. Treba je na svim *******ima primeniti. Za nas rusofile je dovoljna ruska vakcina i mi samo uzimamo rusku ili eventualno kinesku jer specijalisti jednih i drugih su za zapad genijalci.
A šta će sad da rade ovi što su primili oksofordsku vakcinu koja ne valja?
Javili se za grip ostali bez kičme?
Jel na Oksofordu imaju mozga?
 
Videćemo kako će se pokazati rusko kineske vakcine. Zapad je oprezniji oko vakcina. Da li Srbi smeju da prime bratske sa istoka masovno?
Zapad je saznao da se svinjski grip leči demokratskom živom.
Ne znam zašto napadaju republikance što oni hoće nekim razredjivačem (sprdačina na živu)?
Prisetimo se ko je tada bio ministar, gde je sad, koliko je Srbija dala para na demokratsku živu, koliko je ljudi odbilo, koliko se njih razbolelo od dobijenog...

Zašto je Trump ukinuo uplate promoterima žive koji osudjuju njegov razredjivač?
 
Poslednja izmena:
Ти Оксфорди,Кембриџи,Масачустетси,Јејли..пиучке материне.
То само деца богатуна тамо студирају без икакавих предуслова да ће некад,постати неке Фаце.

И онда ми осуђујемо неки Мегатренд чији Власник се само руководи оним што се дешава у светским оквирима.

Јачи је наш Травар из Белу Паланку неку било који оксфордски апсолвент. :)
Da, ali ti bogatuni pripadaju masoneriji za njih uvek ima radnih mesta
Mega-dunumovci i BeKa Univerzitatori su oni što prodaju hektare nacionalnoj manjini pa kupu diplomu a onu kravu za prvi sakov i cipele na imalin.

Sirota kravica, izdržavala i svoju i domaćinovu porodicu a za zahvalnost dobila malj uglavu... :(
 
Kina je još pre dosta godina prešla sa modela ekonomskog razvoja zasnovanog na investicijama i izvozu na model zasnovan na potrošnji i inovacijiama.

Ovo je električni automobil XPeng P7:

Kao i NIO ES6, taj auto je u najgorem slučaju bar malo i bolji i jeftiniji nego Tesla.

Ovo je Internet kompanija Tencent i priča o njenoj najpoznatijoj aplikaciji WeChat:

 

Back
Top