Oblachenje...

joGooOOD:
zaista one metalce koje vidite kako se vuku po knezu i konju...,neobrijane,s rascvetalim krajevina na dugoj kosi,koji se drogiraju izgledaju kao sa smecista su tako antipaticni,da ne kazem i da izgledaju kao ma nijaci :roll: ne zelim da vredjam metalce(muskarce)jer ja obozavam taj till 8) ali nisam odusevljena...

Ne lupaj! Ne razumes ti taj nacin! Mi imamo odredjeni stav prema zivotu.Mi smo ti koji visimo na trgu,Kalisu i po Knezu i mogu ti reci da se niko od nas ne drogira!!!
 
Decko, spusti loptu i iskuliraj!Jesi gluv?Zivim za metal!!!ali ne skapiravam kako neko moze sebe tako da unisti...izvini ako sam te prozvala,ali imala sam priliku da se upoznam sa gadnim alkoholicarima i narkomanima koji se nisu okupali godinu dana(i ne izmisljam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 
8) ok.drago mi je sto si expert za mihajlovce...slusaj,istina je da ne pricam sa tim ljudima,ima veze s tim sto su prestara generacija za mene ali ok.ovo je cisto stvar odece,sta s strecas? :wink: have fun--->see ya
 
Preferiram kvalitetnu firmiranu garderobu.Preko dana to su uglavnom farmerice ravne cipele papucice sa malom stiklicom a za uvece tu je neka elegantnija kombinacija i naravno $tikla.Smetalo bi mi da se decko oblaci neukusno naravno,naravno da bi mu rekla pokusala bi da promijenim nesto... 8)
 
a sad vidjeh sto jogoood prica. A potpuno si u pravu sto jes jes.Oni su se u neki zestoki 3p ubachili.Ono kao da se razlikuju od ostalih a to ninasta ne lichi makni mi se ne mili mi se vidjet ih.Ka beskucnici.Jos kad mi one oci za crne pa ka duhovi dodju... Ocigledno furaju narkomanski stil al deca jos ne znaju sta je droga.Upoznace se vremenom...
 
joGooOOD:
zaista one metalce koje vidite kako se vuku po knezu i konju...,neobrijane,s rascvetalim krajevina na dugoj kosi,koji se drogiraju izgledaju kao sa smecista su tako antipaticni,da ne kazem i da izgledaju kao ma nijaci :roll: ne zelim da vredjam metalce(muskarce)jer ja obozavam taj till 8) ali nisam odusevljena...

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Uh budalice kako si im pokazala!!!:) Tako je bre mi smo najbolji:) Nas svako zapamti, sigurno nece one sponzorusice sto nose suknjice od 10cm i stikle od 2m. Nase oblacenje je filozofija za njih. Rock on!lml
 
Ljubica P:
a sad vidjeh sto jogoood prica. A potpuno si u pravu sto jes jes.Oni su se u neki zestoki 3p ubachili.Ono kao da se razlikuju od ostalih a to ninasta ne lichi makni mi se ne mili mi se vidjet ih.Ka beskucnici.Jos kad mi one oci za crne pa ka duhovi dodju... Ocigledno furaju narkomanski stil al deca jos ne znaju sta je droga.Upoznace se vremenom...

Da Ljubice, ti si pametna (k'o moj nozni prst). Ti ocigledno zivis u nekom svom svetu gde je sve lepo i bajno. Pa pre ces ti u nekom kaficu uzeti drogu (ili ce ti biti podmetnuta) nego mi koji se sa time srecemo svakog dana i znamo kako da se nosimo sa istim. A uostalom,to tvoje za oblacenje uopste nije tacno. I nasi roditelji (i roditelji mnogih tvojih spickanih drugarica) su bili rockeri kad su bili mladi i slicno se oblacili kao mi, pa ocigledno nisu postali narkomani.
(Ne znam sto sam izlupala sve ovo i sto se cimam toliko :roll: :lol: )
 
SpIrA_L:
Ljubica P:
a sad vidjeh sto jogoood prica. A potpuno si u pravu sto jes jes.Oni su se u neki zestoki 3p ubachili.Ono kao da se razlikuju od ostalih a to ninasta ne lichi makni mi se ne mili mi se vidjet ih.Ka beskucnici.Jos kad mi one oci za crne pa ka duhovi dodju... Ocigledno furaju narkomanski stil al deca jos ne znaju sta je droga.Upoznace se vremenom...

Da Ljubice, ti si pametna (k'o moj nozni prst). Ti ocigledno zivis u nekom svom svetu gde je sve lepo i bajno. Pa pre ces ti u nekom kaficu uzeti drogu (ili ce ti biti podmetnuta) nego mi koji se sa time srecemo svakog dana i znamo kako da se nosimo sa istim. A uostalom,to tvoje za oblacenje uopste nije tacno. I nasi roditelji (i roditelji mnogih tvojih * drugarica) su bili rockeri kad su bili mladi i slicno se oblacili kao mi, pa ocigledno nisu postali narkomani.(Ne znam sto sam izlupala sve ovo i sto se cimam toliko :roll: :lol: )

That's right,girl!!!! :wink:
Ma,bas nas briga sta dizelasi kazu... To sve kreteni...Zna baka iz iskustva... :lol: :lol:
Nesto najbolje mi se desilo pre 2-3 noci,kad me je pitala devojka('90 godiste)sta slusam i ja rekla Rock i metal,a ona:"Aaaaaaaaa,slusas Metallicu..." (Riba misli da je Metallica vrsta muzike). Znaci,uuuuzzaaaaasss!!! Ovi,sto su sedeli do mene su se valjali od smeha,a meni doslo da placem...
(Sad but true...)
 
SpIrA_L:
Ljubica P:
a sad vidjeh sto jogoood prica. A potpuno si u pravu sto jes jes.Oni su se u neki zestoki 3p ubachili.Ono kao da se razlikuju od ostalih a to ninasta ne lichi makni mi se ne mili mi se vidjet ih.Ka beskucnici.Jos kad mi one oci za crne pa ka duhovi dodju... Ocigledno furaju narkomanski stil al deca jos ne znaju sta je droga.Upoznace se vremenom...

Da Ljubice, ti si pametna (k'o moj nozni prst). Ti ocigledno zivis u nekom svom svetu gde je sve lepo i bajno. Pa pre ces ti u nekom kaficu uzeti drogu (ili ce ti biti podmetnuta) nego mi koji se sa time srecemo svakog dana i znamo kako da se nosimo sa istim. A uostalom,to tvoje za oblacenje uopste nije tacno. I nasi roditelji (i roditelji mnogih tvojih * drugarica) su bili rockeri kad su bili mladi i slicno se oblacili kao mi, pa ocigledno nisu postali narkomani.
(Ne znam sto sam izlupala sve ovo i sto se cimam toliko :roll: :lol: )

sve si ovo izlupala a znas li zasto? Zato sto istina boli.Ja zivim u svijetu gdje je sve lijepo-Tachno za razliku od tebe koja zivis u okolini utripovanih ljudi.Ja zivim u stvarnosti koja je za mene lijepa bas zato sto se ja trudim da je uljepsam a cini mi se da ste vi ti koji bjezite od nje.Ja sam mislila da se narkomani po parkovima drogiraju,koga si ti vidjela u kafic da se drogira?I svi narkomani su svjesni sto je droga pa se opet drogiraju...
 
E ljudi dosta svadje.....pa nemojte da generalizujete i podlezete stereotipovima.Eto vidish ja se oblacim ko hipik i verujem u hippie pokret ali ne smrdim i ne drogiram se.Isto kao sto se ni svi metalci ne drogiraju.Svako ima svoj stil i oblachi se onako kako zeli......Give me a break....ja vas sve volim...i darkere i punkere i raste.....mmmmm sve vas volim posebno muski deo....Steta sto darkeri ne vole hipike smrc... :(
 
wild_child:
E ljudi dosta svadje.....pa nemojte da generalizujete i podlezete stereotipovima.Eto vidish ja se oblacim ko hipik i verujem u hippie pokret ali ne smrdim i ne drogiram se.Isto kao sto se ni svi metalci ne drogiraju.Svako ima svoj stil i oblachi se onako kako zeli......Give me a break....ja vas sve volim...i darkere i punkere i raste.....mmmmm sve vas volim posebno muski deo....Steta sto darkeri ne vole hipike smrc... :(
amin... :wink:
Ovo gore je boldovano zato sto si u kontradikciji ako tako zaista mislis... Nisu svi isti... :wink:
 
Mala budala:
Ne lupaj! Ne razumes ti taj nacin! Mi imamo odredjeni stav prema zivotu.Mi smo ti koji visimo na trgu,Kalisu i po Knezu i mogu ti reci da se niko od nas ne drogira!!!
JAO KAKO OBOZAVAM OVE TRIPOVE! mi imamo poseban nacin zivota, mi smo ovo mi smo ono, bla bla.. ti to ne mozes da razumes.. nja nja.. samo sto ne kazes ti si zatucan jer to ne slusas i nikad nas neces shvatiti.. :x ajde devojko malo iskuliraj :wink:
Ljubica P:
Preferiram kvalitetnu firmiranu garderobu.
uh sto mene to nervira.. taj trip sa firmiranim stvarima, tako mi je nekako izvestacen.. no offense please :wink: Peace :D
Ljubica P:
Ono kao da se razlikuju od ostalih a to ninasta ne lichi makni mi se ne mili mi se vidjet ih.Ka beskucnici.Jos kad mi one oci za crne pa ka duhovi dodju...
a najvise volim kad metalci pljuju fensare kako su sve iste.. a oni svi jednaki.. :lol: :lol: a gotkinja se i ja uvek uplasim kad ih vidim :lol:
Ljubica P:
Ocigledno furaju narkomanski stil
e ovo je vec trip veliki.. doduse neki ,metalci' i zele tako da izgedaju kao dripci, narkomani i sl. ali da svi furaju taj stil nije tacno.. znas li ti kako izgleda narkoman? :lol:
SpIrA_L:
Nase oblacenje je filozofija za njih
please take it easy! :wink:
Mala budala:
Nesto najbolje mi se desilo pre 2-3 noci,kad me je pitala devojka('90 godiste)sta slusam i ja rekla Rock i metal,a ona:"Aaaaaaaaa,slusas Metallicu..." (Riba misli da je Metallica vrsta muzike).
tebi je to tolliko cudno?? :roll: meni to svaki dan govore :lol: a kad im kazem ne ne slusam metallciu to je :shock: :lol:
Ljubica P:
Ja zivim u svijetu gdje je sve lijepo-Tachno za razliku od tebe koja zivis u okolini utripovanih ljudi.Ja zivim u stvarnosti koja je za mene lijepa bas zato sto se ja trudim da je uljepsam a cini mi se da ste vi ti koji bjezite od nje.Ja sam mislila da se narkomani po parkovima drogiraju,koga si ti vidjela u kafic da se drogira?I svi narkomani su svjesni sto je droga pa se opet drogiraju...
prvo ja tebe da pitam koliko metalaca znas licno? :?
drugo.. kazes zivis u stvarnosti koja je ZA TEBE LEPA i trudis se da je ulepsas! zar onda to nije bezanje od stvarnosti to njeno ulepsavanje? :wink: dovodis se u kontrediktornost u istoj recenici :wink: po cemu metalci beze od stvarnosti? necu mnogo da tripujem ali zar oni bas ne pevaju u svojim pesmama o desavanjima u svetu, a ne samo o nekim izgubljenim ljubavima i sl. :wink: ne preicaj mnogo ako nisi upcena :wink:
i da nije narkoman samo igla i spric.. imas ti i tabletice i razne preskove i sto njesra.. i to se najlakse sipa u kaficu.. i eto posle i tebe mozda u parku :lol: salim se.. ali ozbiljno tamo ce ti se pre tako nesto desiti.. i nemoj da mi pricas da nece.. imam neku sestru (rodjaka) fensara, koja je upravo tamo probala :wink:
wild_child:
oblacim ko hipik i verujem u hippie pokret ali ne smrdim i ne drogiram se
:da: :da: :da: :da: :da: :da: :da: :da: :da: :da: :da: :da: :da: :da: :da:
:wink:
 

Back
Top