Oblachenje...

hmm ovaj grafit sam video na ulici.ne morash biti reper da bi slusho rep. pa to je moje mishljenje ali ja volim da se oblacim u hop fazonu.neznam koje beshe ono pomenuo hc i rap.taj rad eyesburn rulezz!
ALI MRZIM MARTINKE!!!!!!!! I BODLJE I TE GLUPOSTI!
pogotovo kad vidim devojku tako obucenu. ne bi ni bajs naslonio na nju (bilo bi mi zao bajsa) nebi je ni laserom dzaro ma ni stapom! bre oblacite se normalno zavisi od raspolozenja. ali uglavnom maja tresha tike ili lone. to je standard kod nas.ne volim fensere ali smatram da je to OK. sta malo se picnesh i taj rad pali kod riba.verujte. ali bre te metalke mislim ok muzika i to ali kad mi se obuku onako pa josh neki gabor :(((( bljak. (uglavnom su sve metalke gabori-bio sam na metallici video sam!)
a slusham samo RAP i REGGAE i pomalo tehno (prodigy zakon) i samo trunkicu psihodelije.ALI HIP HOP ZAKON i reggae
 
JaH_G|rL:
gK 87:
JaH_G|rL:
Dakle,po naslovu vec mislite da sam neki materijalista ili sta ja znam vec...ali nisam :P Pitanje je,kao prvo kako se oblachite?Da li imate neki poseban stil,sportski,fancy ili koji vec?? Da li vam je bitno kako se osoba oblachi,da li to ostavlja neki utisak na vas?I na kraju...da li bi vam smetalo da se dechko/devojka oblachi suprotno vashem ukusu(da ne kazem da se grozite takvog stila)? Ako da,da li biste mu/joj rekli?!

A kako se ti oblachish?:)
Hehe doshao i red na mene da odgovorim...Ne znam ni sama da opishem svoj stil...Izmedju fancy i sportskog,mada vishe sportski..ma nemam pojma :D

Mislis neki casual stil, ili nesto elegantno sportsi ;)..

Inace ja, sha znam siroke lone su obevezne, ili trenerka, ono ne mogu usko na sebe da navucem nikako, ne osecam se udobno u tome, dux isto neki veci ili sad kratka majica ili neki kosarkaski dres, ili kosulja ispod kratka majica, patike obavezne i zimi i leti jer cipele kad navucem noge ko da nisu moje :D.. tako da ono ili sportski ili sha znam nesto hop raggae hc fazon... blah


A da inace ne bi mogao da budem sa devojkom cije me oblacenje gnusa.. znaci fensi sto dalje.. ono malo fensi oke, ali kad vidim one ciste fenserke smuci mi se..
 
Pa ja volim da se oblacim sportski i fency (kako koj dan, zavisi od obaveza tog dana). Cipele ne mogu da zamislim, samo patike i nista vise. Nije mi bitno ko se kako oblaci druzim se sa osobama koje se vrlo razlicito oblace i to mi ne smeta, jer ako je covek OK odeca nije bitna. A moja devojka sigurno nece biti neka metalka ili tako neka izgubljena, vec normalana devojka koja se normalno oblaci. Nemam nista protiv metalaca, ali jednostavno cini mi se da su mnogo napaljeni (cast izuzecima), a to me strasno nervira.
 
Joooj...
Dishi Jelena,dishi...1,2,...6,...10 :P
Ljudi vi ni sami niste svesni kako ste me nasmejali... A najbolji je ovaj lik(KO MU DADE TASTATURU U RUKE :? :? ????) shto je napisao da su sve metalke gaborke,on to "zna",jer je bio na Metallici...On je jaka lichnost... Bio na Metallici,a slusha ISKLJUCHIVO REGGAE I RAP... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Znachi,vi niste normalni... A ja bih pre rekla da su rokerke na prvom mestu ,pa metalke najlepshe devojke...
Rockerke,jer i tek kako umeju da budu zenstvene,a da pri tom ne izgledaju smeshno i jadno,shto je u danashnje vreme, veoma chesta pojava.A metalke,jer su pune sebe i svesne svoje lichnosti(BAREM ONE KOJE JA POZNAJEM,A POZNAJEM IH UZASNO MNOGO!!! :wink: )a i lepe su,da se ne lazemo!!! Ne zaaaaaato jer ja volim Rock i Metal,vec zato shto i jeste tako... Pogledajte: Tajru,Amy Lee,Gwen Stefani(No doubt),onda onu slatku devojku iz White Stripes-a,Joan Jett(devojku shto je pevala I LOVE ROCK'N'ROLL),onda,Courtney Love,koja je puna sebe,onda one 3 devojke is grupe The Bangless,... Nabrojala sam samo one devojke,za koje je verovatno svako chuo,...
A sad mi recite,da li ove nafrakane kokare sa pink-a,mogu da se porede sa ovim devojkama????
NARAVNO DA JE ODGOVOR-NNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

Ja oblachim tamne boje,volim pauchinaste majce,srebrni nakit,ludo prstenje,srebrne mindjushe,crne starke,suknje dugachke,...
 
Joooj...
Dishi Jelena,dishi...1,2,...6,...10 :P
Ljudi vi ni sami niste svesni kako ste me nasmejali... A najbolji je ovaj lik(KO MU DADE TASTATURU U RUKE :? :? ????) shto je napisao da su sve metalke gaborke,on to "zna",jer je bio na Metallici...On je jaka lichnost... Bio na Metallici,a slusha ISKLJUCHIVO REGGAE I RAP... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Znachi,vi niste normalni... A ja bih pre rekla da su rokerke na prvom mestu ,pa metalke najlepshe devojke...
Rockerke,jer i tek kako umeju da budu zenstvene,a da pri tom ne izgledaju smeshno i jadno,shto je u danashnje vreme, veoma chesta pojava.A metalke,jer su pune sebe i svesne svoje lichnosti(BAREM ONE KOJE JA POZNAJEM,A POZNAJEM IH UZASNO MNOGO!!! :wink: )a i lepe su,da se ne lazemo!!! Ne zaaaaaato jer ja volim Rock i Metal,vec zato shto i jeste tako... Pogledajte: Tajru,Amy Lee,Gwen Stefani(No doubt),onda onu slatku devojku iz White Stripes-a,Joan Jett(devojku shto je pevala I LOVE ROCK'N'ROLL),onda,Courtney Love,koja je puna sebe,onda one 3 devojke is grupe The Bangless,... Nabrojala sam samo one devojke,za koje je verovatno svako chuo,...
A sad mi recite,da li ove nafrakane kokare sa pink-a,mogu da se porede sa ovim devojkama????
NARAVNO DA JE ODGOVOR-NNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

Ja oblachim tamne boje,volim pauchinaste majce,srebrni nakit,ludo prstenje,srebrne mindjushe,crne starke,suknje dugachke,...
 
Mala budala:
Joooj...
Dishi Jelena,dishi...1,2,...6,...10 :P
Ljudi vi ni sami niste svesni kako ste me nasmejali... A najbolji je ovaj lik(KO MU DADE TASTATURU U RUKE :? :? ????) shto je napisao da su sve metalke gaborke,on to "zna",jer je bio na Metallici...On je jaka lichnost... Bio na Metallici,a slusha ISKLJUCHIVO REGGAE I RAP... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Znachi,vi niste normalni... A ja bih pre rekla da su rokerke na prvom mestu ,pa metalke najlepshe devojke...
Rockerke,jer i tek kako umeju da budu zenstvene,a da pri tom ne izgledaju smeshno i jadno,shto je u danashnje vreme, veoma chesta pojava.A metalke,jer su pune sebe i svesne svoje lichnosti(BAREM ONE KOJE JA POZNAJEM,A POZNAJEM IH UZASNO MNOGO!!! :wink: )a i lepe su,da se ne lazemo!!! Ne zaaaaaato jer ja volim Rock i Metal,vec zato shto i jeste tako... Pogledajte: Tajru,Amy Lee,Gwen Stefani(No doubt),onda onu slatku devojku iz White Stripes-a,Joan Jett(devojku shto je pevala I LOVE ROCK'N'ROLL),onda,Courtney Love,koja je puna sebe,onda one 3 devojke is grupe The Bangless,... Nabrojala sam samo one devojke,za koje je verovatno svako chuo,...
A sad mi recite,da li ove nafrakane kokare sa pink-a,mogu da se porede sa ovim devojkama????
NARAVNO DA JE ODGOVOR-NNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

Ja oblachim tamne boje,volim pauchinaste majce,srebrni nakit,ludo prstenje,srebrne mindjushe,crne starke,suknje dugachke,...
da, tako sam i ja pre reagovala... :wink: ... dok se nisam navikala na ogroman broj ljudi sa glupim predrasudama... :roll:
 
Eeee narode nemojte da se prozivate..!! :( Ja sam za to da treba poshtovati svaki stil oblachenja, jer je to jednostavno nesto sto jednu osobu chini drugachijom...ma ja imam drushtvo u kome ima i r0ckera/ki, metalaca/ki, h0pera/ki... :D tako da peace...
Shto se tiche toga kako se ja oblachi..paa obavezno patike(kao shto je par njih reklo i leti i zimi :D )sk8erke naravno (a josh imam i chitavu kolekciju pertli :wink: ), onda l0ne shikoke ili uze, ma zavisi od situacije, marama, kachket i tako... ma u svakom sl h0p fazon.. i u tome se najlepshe osecam!!! :D :D :D :D :D :D :D
 
Oblachim se originalno,u smislu da ne kopiram nikog vec imam svoj stil koji je prilichno prepoznatljiv... 8) :wink: Ne volim klonove,"uniformisane" ljude,nemam nishta protiv firmirane garderobe,ali ne mogu uvek da je priushtim...nekad je praktichnije kupiti jednosezonsku majicu na pijaci... Volim ljude koji imaju ukusa i imaju svoj stil... 8) :wink:
 
oblacim se nesto fancy-sportski....opusteno...preko dana plitke farmerke (svetle) i malo krace majice (i leti i zimi,al ne skroz kratke da se vidi pupak,nego samo malo....da mi se keva traumira... :D ),kad je hladno preko toga neki duks ili dzemper,isto micro,a kad je bas vruce onda oni skroz,skroz kratki sorcevi ili suknjice (opet teksas) i majice na bretele ili bez rukava ili lanene pantalone i kratke majice,a uvece suknjice,cipelice...sve u svemu ne podnosim ovaj cirkus od boja sto svi sad nose,tako da nosim belo,crno i teget(samo uvece),crveno i ponekad roze


i da,ne volim kad se devojke oblace u punk i metal fazonu,ali mi je ono skroz dark i hipi bas sexy i zenstveno
 
Jao vi metalci :lol: ....
-Ja se oblacim kako mi dodje,ali uglavnom sportcki i u hip-hop fazonu,siroke pantalone,marame,gomila naruknica,prstenja, i ne odvajam se od moje plocice koju nosim oko vrata.Sve u svemu-zacin C-hehehe :lol:
 
ovako,slusam sve i svasta(ali mislim da to nije tema ovdje :roll: ),medjutim preferiram rock muziku.ne trudim se da se oblacim u skladu sa svom muzikom koju slusam,jer onda bi to bilo upravo sve i svasta. :P
Ipak,definitivno se ne oblacim "fensi"...
volim crno,(sto ipak ne znaci da sam totalna darkerka 8) )i sad,kad malo bolje razmislim,najvise se rockerski oblacim...
ako to mogu tako da nazovem...hmmm... :roll: ma,lupetam,kao i obicno! :wink:
 
imam izgradjen svoj ,stil'... on se neprestano dopunjava...
Sto se tice boja, nije da ne znam da ih kombinujem, vec... ne znam... ne osecam se lagodno... zbunim se...
Opet, pomocu njih pokusavam da razbijam monotoniju koju nekad napravim na sebi. Crna teksas suknja, crn gornjak, bela majca... ali zato vugarim kisobran sa duginim bojama... :lol: m da... znam... glupo...
Znaci od boja... cesce ,one' tamnije... crna, bordo, plava, zelena (mnogo volim onu izmedju tamne i maslinaste)... teksas, moze... ali i belu koja me ponekad spasi od potpunog ,ucrnjivanja'...
Karirano, sareno, zlatno (phuj), sve sto sljasti... ne volem... :lol:

Ono sto volim kod svog ,stila' je to sto je prepun simbola... Imam lancic koji nikad ne skidam, i jos ponesto sto sam sama napravila, a jako mi znaci... neki moji tripovi... Ne volim da se pretrpam nakitom previse. Zlato i pozlaceno ne volim. Znaci u obzir dolazi srebro i bizuterija... cesce ovo drugo, naravno... 8)
Uvek moram da nosim neku torbu sa sobom. Tu obicno strpam mobilni, knjigu koju trenutno citam, cd- ove, kasete, walkman, neki notes, hemijske, kljuceve s privescima (ovo je jako bitno, zato sto na njima imam otvarac za flase i konzerve, metar, kljuc za liftove i jos sto cuda :lol: uvek spremna za kampovanje :lol: )... da skratim pricu (sto mi trenutno ocigledno ne uspeva)... torba mi treba, a mrzim sve one zenske tasnice, pa sam nasla neku ocuvanu vojnicku torbu... taman za mene 8) (a volim zelenu)...

cesto ,odskacem' od gomile zbog toga... zato se skrivam iza kose... ( :lol: )koja i nije bas nesto, ali duga jeste... iako sam je nedavno skratila oko 30 cm... Ne posecujem solarijume, vise volim setnje nocu... znaci... aristokratski ten... jos jedna ,trend' mana...
Sve u svemu... ne volim da zavisim od mode i tudjih ukusa, i svet bi bio zanimljivije mesto kada bi svako sledio svoje instikte... :wink:

phuj... al' sam se napisala... ovo mi se dugo nije desilo... :lol:
 
Alexandra9:
SisaDaPimp:
Alexandra9:
imam izgradjen svoj ,stil'... on se neprestano dopunjava...

Si ramisljala o tome da postanes modni kreator, mada u tvom slucaju kreatorka :P:D
da li je ovo neka ironija na ,moj stil'? :P

Nisam razmisljala o tome, a nema ni sanse da masa prihvati nesto sto ne oblace devojchice na pinku i mtv- u... 8)

Nije ironija, iskreno volim kad se ljudi razlikuju od vecine, i nisu svi u istim bojama, pantalonama istog izgleda, majicama istih boja i tako dalje..
Kao i kad vidim fensi smuci mi se tako da postovanje :). A pocni slobodno imaces podrsku od mene :D
 
SisaDaPimp:
Alexandra9:
SisaDaPimp:
Alexandra9:
imam izgradjen svoj ,stil'... on se neprestano dopunjava...

Si ramisljala o tome da postanes modni kreator, mada u tvom slucaju kreatorka :P:D
da li je ovo neka ironija na ,moj stil'? :P

Nisam razmisljala o tome, a nema ni sanse da masa prihvati nesto sto ne oblace devojchice na pinku i mtv- u... 8)

Nije ironija, iskreno volim kad se ljudi razlikuju od vecine, i nisu svi u istim bojama, pantalonama istog izgleda, majicama istih boja i tako dalje..
Kao i kad vidim fensi smuci mi se tako da postovanje :). A pocni slobodno imaces podrsku od mene :D
hvala, hvala... :wink:
 
e pa kad znash toliko lepih metalki!!!!!
sto one nisu na MTV!!!!!!!!! kad su tako lepe!!!!
ako nisi primetio sve koje si nabrojao nemozes da kazes da su ruzne!!!!!!!!
a ja sam bio na metallici i ne hvalim se time ali BAS SAM ZAGLEDAO I GLEDAO I GLEDAO i gledao ALI BRE NEMA NIJEDNE LEPE METALKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ajde da kazem da sam video jednu!!!!!!!!!
ali one bre ko da su u najgoroj sekti SAMO STO NE POCNU DA NOSE LJUDSKE GLAVE KO MINDZUSE!!!!!!!!!!!

imam ja ortakinja koje slushaju metal i black metal i sve ali uopste se ne oblace tako.
ne vidim svrhu takvog oblacenja.
fazon samo kao da pokazu sta slusaju.
opet ne vidim svrhu.
svako se oblaci kako mu najvishe prija.
mada ne verujem da im ono bash prija.

ali sta da kazem uvek ce se neko buniti... pe4ce
 
kol'ko ti godina imas? Nemoj se ljutiti, ali bio si na Metallici i gledao si, gledao, gledao... i nisi video ni jednu lepu devojku...
Kako mozes da lupis tako nesto? :lol: Znas li koliko je mase bilo na koncertu? Ali ne, ti si neki hiper sposoban decko koji je svaku, ali bas svaku devojku video na stadionu partizana... :wink:

I sta ti znaci to ,metalka'? Objasni, nije mi jasno... Ne volim da muziku ogranicavam zanrovima, ali izmedju ostalog slusam i ,metal'. Metalac- Gornji Milanovac... :lol: Da li sam ja onda ,metalka'? Kakve veze ima nacin oblacenja sa muzikom koju slusas?
 
Pa znate kako ,ja samu svakoj corbi mirodjija pa cu i sada da izreferiram sta imam.Ovako....nije istina da su sad metalke gaborke a fenserke su kao lepe...hahahahh!Svaki gabor moze da bude lep pored onoliko pudera.Ja sam inace nesto izmedju hipika i gothic girl...i uglavnom ispadnem ko punkerka :lol:
 
Pa znate kako ,ja sam u svakoj corbi mirodjija pa cu i sada da izreferiram sta imam.Ovako....nije istina da su sad metalke gaborke a fenserke su kao lepe...hahahahh!Svaki gabor moze da bude lep pored onoliko pudera.Ja sam inace hipik ali slusam i gothicu tako da lebdim izmedju ta dva stila (verovali ili ne vrlo su uklopljivi)
Mrzim oblacenje po kliseu,i ne volim kad ljudi idu u extreme.Ponekad ljudi stvarno umeju da se unakaze ali to ne vazi samo za metalke vec bogami i za npr fenserke...JEl tebi lepo kad vidish one onako napuderisane,sad izasle iz solarijuma,previse se nakvarcovale ...ko iz grand showa da su istrcale.Meni one izgledaju ko zadnje seljanke ne znam za vas......
 

Back
Top