Obelezite sa nama nedelju dojenja!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E postoji jos jedna stvar, neka vasa clanica je gostovala u jutarnjem programu i na ocigled zgrozenih novinara dojila je dete. Hoce li sledeci put da pokaze i pi*** i da nam objasni da je dete odatle izaslo???? Pa to je sasvim prirodan i normalan cin, mislim taj porodjaj.
Ili da li mi svi sad treba da to da shvatimo normalno pa da se setamo i hvalimo si** - tu dete jede, gde mu se prohte, i pi*** tu je moje dete izaslo.


da li su se videle sise?
i da li su novinari zaista bili zgroženi?
mislim bila si u studiju? a tvoje dete si dojila?
izmuzavala li se da bi podojila dete napolju?
da li znaš uopšte čemu sve dojenje služi?
jer sa takvim načinom razmišljanja / življenja, nisi ga ni morala dojiti. ni roditi.
 
Bar dan svima :!:
Evo jedne stalozene dojilje :lol:
Nabasah na vashu temu a eto bash mi je trebala pomoc...imam nekih sitnih problema oko dojenja,pa rekoh hajd malo da prelistam.

Shteta moja te ne mogu na taj skup,a rado bih otishla da vidim taj napredak zemlje i svojim prisustvom malo pripomognem.

Mogu da razumem da je nekome neprijatno ako vidi majku koja doji,ali ne mogu da razumem da pljuje po tome narochito ako je i sama majka...
Narochito mi bljutavo chitati postove u kojima se porede neuporedive stvari i gde se o dojenju na javnom mestu govori kao o nechemu uzasnom.

Ischitah sve redom stranice i kapiram da jedna manjina ovde ni sama ne zna shta je poenta tog skupa jer sve vreme stavljaju akcenat na neke stvari koje nisu osnova skupa.
U prevodu-nemaju blage veze gde su vishe zapetljale svoje rechi :wink:

Zivim u zemlji u kojoj se poshtuje :D taj chin dojenja.
Nikada mi nije bio problem izaci do grada i zadrzati se koliko mi je potrebno i Bogu hvala te uz sebe nisam imala neke (uh kako se izraziti a das ne bude uvreda...nekako je nemoguce ili mi je fond rechi mali... 8-) ) koje su bile lishene evolucije :lol: ...i ostale negde pozadi sa svojim spakovanim mishljenjima.

Zelim zahvaliti pojedincima koji se trude da pokrenu neke blokirane misli i osecaje ovog nasheg naroda ,dobrog ,ali ipak neinformisanog...

i da dodam
jedna mala dama:
Dragi moji ja sam se uclanila jer samo da bih napisala neki post na zadatu temu.
Ja sam dete dojila 7 meseci i nikada ni na jednom drugom mestu sem u sobi. Kada sam izlazila iz kuce izmuzala sam se i nosila flasicu. Ne vidim potebu za prikazivanjem tako intimnog cina u javnosti!!!
E postoji jos jedna stvar, neka vasa clanica je gostovala u jutarnjem programu i na ocigled zgrozenih novinara dojila je dete. Hoce li sledeci put da pokaze i pi*** i da nam objasni da je dete odatle izaslo???? Pa to je sasvim prirodan i normalan cin, mislim taj porodjaj.
Ili da li mi svi sad treba da to da shvatimo normalno pa da se setamo i hvalimo si** - tu dete jede, gde mu se prohte, i pi*** tu je moje dete izaslo.

Shta reci-osim-vrlo si dama! 8-)
 
Jos sam pod utiskom onoga sto se desilo ovde u restoranu pre jedno sat vremena. Kad sam prilazila stolu za kojim cu da jedem, vidim da je za stolom iza mene zena sa bebom.
Sedim ja i zvacem rucak, kad cujem glas neke zene neposredno iza svojih ledja....
ne obratim paznju odmah sta prica, tako da cujem kraj recenice:

..."you should bare in mind that this is a public place, and organize yourself accordingly. I have a baby too, and I was always able to organize myself..."

Bilo me sramota da se okrenem, ali je zena - kriticarka prosla pored mene, pa sam mogla da je vidim - mladja crna zena, duga kosa, odlicno govori i engleski i italijanski... Pojma nemam odakle je.
Zena iza mene je dojila dete. Kad sam odlazila, videla sam je. Sitna mlada zena... deluje fino.

Bas sam u soku.
Nisam to ocekivala ovde...:shock: :shock: :shock: ma, nisam to ocekivala nigde.
 
Htio bih pitati u vezi zakona kakva je situacija?

Osobe koje nisu punoljetne ne smiju dolaziti u doticaj, tj. vidjeti neki dio zenskog ili muskog tijela. Pa kad se to dijete nadje u restoranu na rucku sa roditeljima, a njemu je to slobodno da vidi??

Ja nisam ni protiv, a ni za. Samo mi je bitno da znam koja su prava ljudi - sudionika i majki koje doje dijete na javnom mjestu?
Znate li sto o tome?
 
DAKA76:
Htio bih pitati u vezi zakona kakva je situacija?

Osobe koje nisu punoljetne ne smiju dolaziti u doticaj, tj. vidjeti neki dio zenskog ili muskog tijela. Pa kad se to dijete nadje u restoranu na rucku sa roditeljima, a njemu je to slobodno da vidi??

Ja nisam ni protiv, a ni za. Samo mi je bitno da znam koja su prava ljudi - sudionika i majki koje doje dijete na javnom mjestu?
Znate li sto o tome?


evo ja ću da kažem da to nema veze sa zakonom:
U TOKU DOJENJA NE VIDI SE SISA! NI KOJU DETE SISA, NI KOJU DETE NE SISA!!! JEL SAD JASNO!??????!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top