obdarenost

BOEING:
Ok kraljice,ne mogu da kazem da me nije bas blam od tebe ali eto...sad znas bukvalno sve o meni,zar ne?I nije glupo zar ne?Mislim...meni nije...pa sta ako sam priznao...i to je za ljude...
pa, dobro, kukavice jedna, sto si bio Anonimus onda? 8)
nisam bas morala da znam da si to ti, nikad mi niko nije rekao to za duzinu, a i ne zelim da znam kako je to kod koga. Stvarno!
uostalom, sad ne znam samo ja, vec svi :wink:
 
koliko ja znam,sve iznad 12 cm je normalna duzina.Ako sam dobro video,meni je 14,3cm,ali nisam siguran kako se to meri,tj.gde mu je pocetak,a gde kraj.Imam i pitanje za Sneznu kraljicu-sta bi radila da joj decko ima spravu "dugacku" recimo 11cm?Ovo se odnosi i na sve ostale devojke koje tvrde da im duzina nije bitna.Doduse,kada je kraci lakse stane u usta,pretpostavljam.
 
krunk:
koliko ja znam,sve iznad 12 cm je normalna duzina.Ako sam dobro video,meni je 14,3cm,ali nisam siguran kako se to meri,tj.gde mu je pocetak,a gde kraj.Imam i pitanje za Sneznu kraljicu-sta bi radila da joj decko ima spravu "dugacku" recimo 11cm?Ovo se odnosi i na sve ostale devojke koje tvrde da im duzina nije bitna.Doduse,kada je kraci lakse stane u usta,pretpostavljam.
:roll: :roll: :roll:
 
krunk:
koliko ja znam,sve iznad 12 cm je normalna duzina.Ako sam dobro video,meni je 14,3cm,ali nisam siguran kako se to meri,tj.gde mu je pocetak,a gde kraj.Imam i pitanje za Sneznu kraljicu-sta bi radila da joj decko ima spravu "dugacku" recimo 11cm?Ovo se odnosi i na sve ostale devojke koje tvrde da im duzina nije bitna.Doduse,kada je kraci lakse stane u usta,pretpostavljam.
Iskreno - ne znam, jer ne znam ni prednosti, a ni nedostatke jednih ni drugih, jer sam neiskusna i ne upraznjavam nijednu vrstu sexa. (da ne pominjem da ne znam kako Muski ponos izgleda uzivo) tako da ti ne mogu reci. ne znam, mislim da mi ne bi bio problem. ali - iskreno - ne mogu biti sigurna.
Ne vidim zasto bi bilo problem nesto sto je priroda dala. Vece-manje kako god. Mislim, ZAISTA NE ZNAM, ali mislim da velicina nije vazna, logicno mi je. Mozda cu i promeniti misljenje. A pogotovo ako nekoga volis nece ti biti bitno. (mada, sto se tice mog decka, on mi se unapred pohvalio svojim dimenzijama pre 2 nedelje. zasto se muskarci time toliko opterecuju?)
 
Anonymous:
Moj decko ima pozamasnog, 19cm, ali mogu ti reci da ni preveliki nije bas ok...ume da boli ponekad...
Slazem se! Nikada nisam merila,ali moj prvi decko je imao pozamasnu spravicu,bolelo je ponekad (u zavisnosti od poze naravno). Decko sa kojim sam sada je malo manje obdaren,takodje nisam merila i ne zelim (mozda bih ga povredila). Moram priznati da mi je prijatnije,mogu sve sto i sa predhodnim a ne boli :wink: .
 
ja bih izmerila,ali kako?ne znam da li vam nesto znaci podatak da mogu bez problema da gurnem jedan prst u nu,dva uz malu pripremu,a tri uz prilican bol.naravno da je i ovo mogla biti tema,mislim da nije sramota pricati o tome.bar mene nije,a nadam se ni ostale devojke.u pravu sam ili ne?
 
Ne znam,mozda tj sigurno devojci deluje super kada u ruci drzi veliki,otkud znam,a ni sama nije svesna da joj to moze naneti bol.Ok,znam da sve vizuelno super deluje i da tako treba,ali...Eto,uvek sam imao frku,pa zamisli na plazi,a dole se bas nesto i ne ocrtava,bilo me je blam...mogu da priznam...a onda sam naisao na ovu prokletu bivsu i sa njom skinuo mrak...ne znam kako sam preziveo kada ga je izvadila..ali faca joj se nije promenila..ocekivao sam da pocne da se valja od smeha sta znam..ali nije,i kad god potegnem pricu da mi je manji ona popizdi i vice kako njoj savrseno odgovara...eto i to me je lagala ali gotovooooooooooooooo...u svakom slucaju, da, dole imam 13cm,obrezan i ne zalim se vise..pa nije sve u njemu i njegovoj duzini..i necu da se nerviram...uopste!!!!!!!!
 
moj dečko ima 18cm i savršeno mi odgovara!
moram vam priznati da često kada sam u fazonu da raskinem i kad pomislim na nekog novog tipa sa kim ću biti u fazonu sam "šta ako njemu bude manji?"
baš sam u lošem fazonu!
 
Negress:
moj dečko ima 18cm i savršeno mi odgovara!
moram vam priznati da često kada sam u fazonu da raskinem i kad pomislim na nekog novog tipa sa kim ću biti u fazonu sam "šta ako njemu bude manji?"
baš sam u lošem fazonu!
\
Pa ti onda u tom tvom decku vidis samo njegov k****,zar ne?Covece,pa tebi prvo proleti kroz glavu da li ces naici na manji.....oooooooo,ljudi,ne mogu da verujem.Ok,mozda si u tom fazonu,ne poznajem te..ali glupo je..do bola..da,u losem si fazonu i bezi iz njega...to je glupost...sam sam sebi primer...veruj mi..
 
ja sam upravo to dozivela.moj sadasnji decko ima mnogo manji (kaze 14cm) od proslog,ali ne vidim neku bitnu razliku u seksu.jedino je lepsi osecaj kad drzis veci u ruci,ali to su samo sitnice.ko zna sta njemu smeta na meni.mozda on ne voli male grudi,a nece to da mi kaze da me ne bi povredio.ko zna?
 
imas male grudi?mmm,to volim!salim se,i ja imam male grudi i ne bih volela da imam vece.bas me briga sta drugi misle (tipovi,pre svega).e sad,sto se tice penisa,ne smeta mi kad mu nije neki primerak,jedino da nije nenormalno mali.isto mu dodje i za nenormalno veliki.zamisli,ti mu pusis,a na "metar" si od njega!uzas!
 
bp:
imas male grudi?mmm,to volim!salim se,i ja imam male grudi i ne bih volela da imam vece.bas me briga sta drugi misle (tipovi,pre svega).e sad,sto se tice penisa,ne smeta mi kad mu nije neki primerak,jedino da nije nenormalno mali.isto mu dodje i za nenormalno veliki.zamisli,ti mu pusis,a na "metar" si od njega!uzas!

Mislis centimetara... :wink:
 
Ovako:
prosecna duzina je nekih 15.24cm
a obim 12.5

e sada, nepostoji dobro ili lose jer je sve individulano, sve zavisi od devojke koliko je ona duboka i(ili) osetljiva...
ali nekako u proseku najbitnije je da je debeo, a duzina neznam recimo od 15, ali posto su obicno duzi i deblji onda...obicno devojke koje znam nebi vise od 18 jer i to boli u nekim pozama(koje one najvise vole) hehe...znaci optimalno im je 18!

bas smo na moru pricali o tome sa nekim devojkama koje imaju 35 godina...pa cak ni one nisu znale da je prosek samo 15...mada neverujem ni da su merile..al sve jedno - rekle su nije bitno to bitna je tehnika...

a na ovo treba da odgovore neke iskusne a ne deca

pozdrav :wink:
 
Pih sada mi je laknulo!

Ja kukam sto mi je 18,5! Boze koja sam ja budala! A usput mi je i veoma debeo!

SVi govore da duzna nije bitna, ali da li ste primetili jednu stvar:

Maltene, sve drugarice medju sobom pricaju o duzini pishe njihovih momaka!

Zar to nije malo kontradiktorno?
 

Back
Top