obdarenost

*Rea*:
Gazdarica:
Pazi, Rea, i ja licno imam isti pogled kao i ti na velicinu polnih organa i takodje mi se nije nikad desilo da imam problema sa muskarcima, zato sto nemam velike grudi... Ali, mojoj drugarici npr. jeste...
I stoga, smatram da je daleko okrutnije lagati da nijednoj zeni nije bitna velicina, kad ima i onih kojima jeste... Kao i muskaraca kojima je vazna velicina grudi...
Stvari treba prikazati i prihvatiti onakvima kakve jesu, a ne izigravati Majke Tereze... Ne vjerujem da bilo kome ovdje treba zamazivanje ociju iz samilosti ili bilo kog slicnog razloga...
Vecina ljudi tebe, mene ili bilo koga treceg, nece prosudjivati na osnovu toga kolike su nam grudi ili penis, ali treba biti svjestan da nam se moze desiti i da naletimo na nekog iz one druge grupe ljudi...
I nema razloga da se ljutimo na njih... Oni su jednostavno takvi kakvi jesu i u skladu s tim trazice onog ko im odgovara, bas kao sto cemo i mi traziti onog ko je u skladu s nasim mjerilima...
Za svakog od nas ima poneko u ovoj bozijoj basti i cemu onda osudjivati razlicitost...

P.S. Mjere muskarci i te kako obim grudi... Cim te ugledaju, oci im kao skener u sekundi predju preko grudi... Jednostavno, to im je urodjeno... :lol:
Razumemo se! :wink:

Pita mene moj drug , koja je lepsa ? Bivsa ili ova nova .
-Bivsa.Za malo.
-E ali je ova manje komplikovana.
<Za kojima se okrecu,u kucu ne uvode>
Inace mislim da krupnije grudi i siri kukovi podsvesno (istorijsko gensko nasledje) znace manje problema kod uzgajanja i radjanja dece, ostalo spada u oblike blagih fetisha (mlecno bele grudi,uski kukovi, jedro d..ence , naprcene bradavice na grudima, razmak izmedju prednjih zuba...)
A da. Tu je i ona vecita istina.Bolje vrabac u ruci....
Vrlo cesto muskarci "otvore prolaz" devojkama koje ih podsecaju na one kod kojih su imali uspeha. Svacije trenutno stanje i izbor zavisi od "predistorije" . Pa nebi ni Zona spala na kujundziju da ne bi price po sokaci. 8)
 
Gazdarica:
Dobro Pero, Miko, Lazo (koji li si vec), nebitno je stvarno koji je dio tijela, naspram meni te upravo fascinantne brzine skeniranja, koja kao sto i sam kazes postoji...
Nego, zanimljivo je da temu o obdarenosti proglasavas izlizanom (sto zaista i jeste), a istovremeno muskarce koji kako kazes bale na grudi, proglasavas glupacima...
Znaci li to da je tvoje (ili moje, nebitno) misljenje (ili ukus) pametno i ispravno, dok drugacije pripisujes ljudima s manjim IQ-om...?
Oni su glupi samo zato sto drugacije misle ili nesto drugo vole, odnosno preferiraju...? :roll:
Draga moja Gazdarice, voleo bih da pored tolkih topica imash vishe vremena da prochitash ono shto je napisano jer nema prostora za nesporzum.
Dakle ja nisam nikoga nazvao glupim zbog ukusa vec sam reako da "postoji korelacija sa IQ" shto dozvoljava da je i Anshtajn "balio" na grudi(shta je koreacija pogledaj u nekom osnovnom udzbeniku statistike). Normalno, ovo je moje skromno intiutivno zapazanje bez ikakve ozbiljne "naucne" analize toga, pa ne mora biti ni tacno, ali boze moj ovo je neobavezan forum a ne chasopis "Science", pa zato Gazdarice -no hard fielings :D
Oko "skeniranja" smo se kao shto vidish slozili :D , i drago mi je da si ispravila svoju tvrdju da su muskarcima bitne samo grudi. Eto, mozda si "moj tip" i ako nemash velike grudi a vidim da si 'teligentna a josh ako imash lepe noge skener ce da mi "trokira" :lol:
 
ja se Rei duboko izvinjavam sto sam je uznemirila svojim razmisljanjem.za sve ostale (Rea,ne citaj dalje),zar nije najnormalnije paliti se na veliki penis,male sise,obrijanu vaginu,...?pa,nismo svi isti.dakle,ja se palim na veliki penis,a jos vise se napalim kada ga merim,a on raste na lenjiru i zaustavi se posle 17,18cm.kao sto potpuno razumem moju drugaricu,koja obozava da joj decko svrsi u usta i da je onda celo lice izmaze spermom.meni se to,na primer,ne svidja(Rea,sad mozes da se ukljucis),ali mi se svidja da decko svrsava po mojim grudima.
 
zdr ppl
sandra hvala sto si mi srdacno dala cak 10cm, nisam ocekivao vise od 5.
naravno da imas pravo da se palis na velike kite ali ne i da svoje (ne)zadovoljstvo i agresivnost smatras zavisnim od velicine kite, cime svoju frigidnost premestas spolja na kitu partnera i kao sve zavisi od velicine kite a ne od mene same. ako se recimo nekome ne dize na devojke koje imaju male sise to ne znaci da je problem u malim sisama vec u njegovim fantazijama, neki u fetishu na kraju doguraju dotle da recimo moze da ga napali samo zena sa cizmama a neke eto i kita na lenjiru. dakle, tvoje perverzije nemaju nikakvu vezu sa realnom neurologijom i anatomijom vagine i ne mozes njihove centimetre optuzivati za svoju nesposobnost orgazma. Nastavi da meris, plodotvorno je, a kad se i 18cm pokaze kao nedovoljno, skokni do sliva amazona ili zoo vrta, ali ponesi veeeeeliki lenjir i pozajmi najduzeg pitona, u stvari opskrbi se sa vise, nece da se baci
 
Vasu misteriju resava Mistery Inc.


SKUBI DUBI DUUUUUUUUU!! :mrgreen:


-Ako neke tinejdzerke razmisljaju o duzini , dali moram i ja
-Ako nekog muskarca pale velike grudi , dali mora i mene (vece grudi lakse naglase da je dole ispod kosulje nesto skriveno
-Ko ima vecu zelju za seksom (libido) muskarci ili zene
-Ko vise potencira i koristi zelju za seksom
-Da li je starinski lek sa mazanjem slaninom uspesan ili ne
-Da li je devicnjak bozji dar ili kazna
-Da li pravilnim disanjem dolazimo do vrhunca i zdravlja
-Da li je japanska vestina vodjenja ljubavi mit ili istina
-Da li se melodija ljubavi svira vibrato , staccato, ili legato
-Da li bucnije vodjenje ljubavi znaci i bolje vodjenje ljubavi
-Da li je uspesan stari lek za glavobolju "andol medju nogama"
-Da li zene imaju odgovor na med , grozdje i orahe
Sve ovo u proslim i buducim avanturama Mistery Inc.
..........................od 17 do 37........................

SKUBI DUBI DUUUUUUUUU!! :mrgreen:

<keep it real!>
 
A da li velicina igra i neku ulogu uz ljubav?Ok da razumem da se devojka smori kada vidi malu kitu liku sa kojim je za jednu noc...ali ako se zaljubis?Sa deckom izlazis duze vreme, pa se kao smuvate a ti se prosto zaljubis, odlepis za njim...Ajde devojke, recite mi da tako zaljubljene mu otkopcate slic i izvucete malu kitu i...??????????????????????Dignete ruke od svega?Ma daaaaaajjjjjj...i takva vam je super jer ste se ZALJUBILE U DECKA!!!!!!E to je fora...zar ne??????
 
Anonymous:
A da li velicina igra i neku ulogu uz ljubav?Ok da razumem da se devojka smori kada vidi malu kitu liku sa kojim je za jednu noc...ali ako se zaljubis?Sa deckom izlazis duze vreme, pa se kao smuvate a ti se prosto zaljubis, odlepis za njim...Ajde devojke, recite mi da tako zaljubljene mu otkopcate slic i izvucete malu kitu i...??????????????????????Dignete ruke od svega?Ma daaaaaajjjjjj...i takva vam je super jer ste se ZALJUBILE U DECKA!!!!!!E to je fora...zar ne??????

Vau, kakav komentar. Impresioniran sam i slazem se.
Mozda ovo i iskoristim za svoju buducu knjigu.
(drugim recima-mali mi je i podizes mi moral)
(Hahaha)
 

Back
Top