"Обдарена" или паметна?

Poruka
20.103
Често чујем мишљење, али она ЗЛОБНА, мушка размишљања, да би жене, ма скоро све, за идеалан
физички изглед радо мењале своју интелигенцију. Додуше, има таквим размишљања и међу женама:think:

А, да ли је заиста тако :zper:
 
Често чујем мишљење, али она ЗЛОБНА, мушка размишљања, да би жене, ма скоро све, за идеалан
физички изглед радо мењале своју интелигенцију. Додуше, има таквим размишљања и међу женама:think:

А, да ли је заиста тако :zper:
Moguće da jeste, ako je suditi po tome šta su sve u stanju da urade zbog izgleda.
Pošto to nije moguće, pametne uvek nađu načina da se svide i budu lepe.
 
Често чујем мишљење, али она ЗЛОБНА, мушка размишљања, да би жене, ма скоро све, за идеалан
физички изглед радо мењале своју интелигенцију. Додуше, има таквим размишљања и међу женама:think:

А, да ли је заиста тако :zper:

To rade i tako razmišljaju iskompleksirane žene.
 
Често чујем мишљење, али она ЗЛОБНА, мушка размишљања, да би жене, ма скоро све, за идеалан
физички изглед радо мењале своју интелигенцију. Додуше, има таквим размишљања и међу женама:think:

А, да ли је заиста тако :zper:

na fizicki izgled moze da se utice u velikoj meri - dijetom, ishranom, vezbanjem, negom, pa cak ako neko zeli i plasticnpom hirurgijom i drugim zahvatima
a na inteligenciju na zalost ne :(
dakle odgovor je ne
stil se moze postici, ali odsustvo duha je nepopravljivo
 
Често чујем мишљење, али она ЗЛОБНА, мушка размишљања, да би жене, ма скоро све, за идеалан
физички изглед радо мењале своју интелигенцију. Додуше, има таквим размишљања и међу женама:think:

А, да ли је заиста тако :zper:

Ništa ja ne bih menjala za svoj intelekt. Nema tih para, izgleda, šta god. Šta god. Nema. Svaki dan zahvaljujem Bogu, što mi je dao inteligenciju, mozak, što imam čime da mislim. Na način, na koji mislim.Život bi mi bio skroz isprazan, da u njemu mi spava pleva, a ne kao što spavaju najdublje misli. najfinije i najtananije. Sretna sam što mi je dao takvu pamet, i udahnuo u dušu, koja ima savest, osećaj i sposobnost da voli. Smatram da je to najvrednije, što čovek može da ima. A, fizički izgled, kao izgled...da je trebalo da drugačije izgledam, verovatno bih tako i izgledala, zar ne? Uvek može b olje i treba na svemu raditi u životu, ali volim sebe, takva kakva sam. :)
 
Nekad pozelim da poklonim i ovo malo pameti sto imam ne trazeci nista zauzvrat. Osecam je kao teret veoma cesto.


Kad sam rodila devojcicu posle dva sina pomislila sam da ce biti srenija da bude lepa a ne bude mnogo pametna. Mislim da je odrastala uz tu moju zelju. Sada posle cetrnaest godina vidim da se od nekih stvari ne moze pobeci, lepa jeste ali je i pametna, inteligentna, osecajna i sve ono sto otezava ionako komplikovan zivot.
 
imas ti i obdarenih i pametnih evo nase poslanice iz ns. veljin adut za koridor 11..u parlamentu... nevene

files.php
 
Poslednja izmena:

Back
Top