обавештење: Кнез Михајлова данас...

Strela:
Ма дај бре Торенте, ово је страшно, отворила сам прозор негде око 20 часова да видим каква је ситуација, кад оно неки тежак смрад. После сам добила информацију, да и у целом центру смрди, на тргу Николе Пашића, код Саборне цркве...
Ко зна можда је било нешто у Панчеву, нека хаварија, па крију од нас! :shock: :twisted:
Ne znam ništa zvanično, ali smrdelo je extra i u NBG, u savskim blokovima je bilo grozno. Pretpostavljam da je kao prošle godine nešto iz one farme svinja u Jakovu.
 
Alekasandar3:
Као кандидат за преЦедника Србиај залажем се да се одмах усвоји закон који ће донети:

1. Сијесту- Обавезни одмор од 11 до 17 часова
2. Гајење јужног воћа по Србији
3. Увоз црнкиња у Србију као културно-међународне сарадње и попуњавања топлих сати Сијесте.


01.jpg
A šta sa ovim našim?I one bi da glume crnkinje,ako ih zamoliš! :D
 
Bogart:
Није монтажа и није никаква сензација. Откако је света и века, када је у хладу 35-40°, изнад већих камених површина, или као данас изнад бетонских и асфалтних, температура прелази 50°, некад чак и 60°.

То људи често не знају и мисле да су температуре које се јављају на вестима измерене којекако, међутим оне се мере у хладу. Када јаве да је измерено 42°, то значи да је измерено 42° у хладу.

Pa da...ono nije bio montiran snimak...asfalt se topio a nije moglo ni da se udahne...strašno :roll:

Nešto slično sam doživela samo u jednoj Arapskoj zemlji pre par godina... :lol:
 
19. јула, кад сам писала о неописивом смраду у центру града,
на температури од 40 степени у хладу,
ПМФ је обављао годишњи ремонт котлова!!!
:shock: :twisted:

Да скандал буде већи, јавност уопште није била обавештена о овом догађају преко медија, већ су поједини грађани то сазнали од комуналних инспектора, који су изашли на терен на пријаву грађана!!!
:shock: :twisted:
 

Back
Top