O svemu po malo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad mi dosla sosa i kaze da joj se cini da je Tiji nesto crvenije nego inace...tamo. Moram priznati da sam ja fino vaspitan pa joj bas nikada nisam zagledao.......tamo ali cu uskoro morati da sidjem i da se zagledam. Tamo. Bilo bi joj jako rano za prvi ciklus..hm. Nadam se da je u pitanju jedno od Aleinih lupetanja
 
Клип са колима је супер, баш сам се слатко смејала! Па сам се сетила јуче, на оном окупљању, заглавила сам се на залеђеном снегу са својим кршем па сам звала другара да ме вади! Исто тако напред назад, напред назад, а крш иде где он хоће! :lol:
 
dobar dan
od jutros skidamo neke knjige sa inetneta (prave knjige mislim, a one za čitanje se takođe skidaju ali na drugom računaru) tako da tek sada stižem da vas pozdravim. Idemo da tražimo farbare koje rsde nedeljom,pošto od sutra krečimo prizemlje kuće (gde niko ne živi tako da nije veliki organizacioni problem, osim ako se izuzme prisustvo majstora u kući
 
Mi smo se vratili iz setnje, polako poceli da sumnjamo u to da je Tija tako prerano dobila menstruaciju (verovatno cemo narednih dan dva vise zagledati u guzicu nego inace), supa je na samom kraju (ulazi u punih 4.5 sata kuvanja na puc puc, sad ce sos i ruckanje. Danas moje omiljeno, supa i rinflajs do davljenja, nista peceno i sl.
 
Mi smo se vratili iz setnje, polako poceli da sumnjamo u to da je Tija tako prerano dobila menstruaciju (verovatno cemo narednih dan dva vise zagledati u guzicu nego inace), supa je na samom kraju (ulazi u punih 4.5 sata kuvanja na puc puc, sad ce sos i ruckanje. Danas moje omiljeno, supa i rinflajs do davljenja, nista peceno i sl.

Joj, ja to pravila juce, razbili smo se:D a uz to i "licno ja" narendani ren, ljut kao guja i sos od paradajza da razblazi stvar, mmmmm sto je dobro....:D
 
supu uvek mogu da jedem, a ogami i čorbicu, ali evo nešto se premišljamo pamožda ipak odemo do neke kafanice na nešto, za početak , a što se menetiče i kraj, tz peglana kobasica, specijalitet pirotskog kraja - tajni sastojak magaretina
 
mi smo se sad vratili sa sankanja, bilo je super
stazica utabana, a tamo gde se deca spustaju led kao staklo, super se spuste, ali se cetvoronoske vracaju, padaju, proklizavaju....
a roditelji stoje na vrhu, pusu, slikaju decicu i valjaju se od smeha
 
a ovaj moj "psiho" od kuceta, kad je snimila utaban sneg, valjala se pola sata
jos joj ja obukla jaknicu kao da se ne izmokri, a ona se nasloni na svoje uvo, pa se onda klize na njemu, ma ne mogu da prezalim sto nisam aparat ponela
snimacu je veceras obavezno
 
a ovaj moj "psiho" od kuceta, kad je snimila utaban sneg, valjala se pola sata
jos joj ja obukla jaknicu kao da se ne izmokri, a ona se nasloni na svoje uvo, pa se onda klize na njemu, ma ne mogu da prezalim sto nisam aparat ponela
snimacu je veceras obavezno

Ovo se moralo slikati. Tija se svako malo valja po snegu na travnjaku i jako je smesna, pogotovo kada jjoj na toj crnoj njonji ostane gomilica snega pa tako trcka
 
Joj, ja to pravila juce, razbili smo se:D a uz to i "licno ja" narendani ren, ljut kao guja i sos od paradajza da razblazi stvar, mmmmm sto je dobro....:D

Meni je praznik kada napravim rinflajs. Jos sam jutros kupio kod mog mesara fantastican mocing, kod jednog iz okoline NS lepu pilecu sitnez i curecu siju........Razbio sam se, Alek takodje, Plisa copkala belo, Tija uzinala i sad knjava i jos ostalo brdo mocinga i pileceg pa cu veceras da napravim pastetu
Sada smo svi ovakvi


 
Dobar dan :D
Ručkovi skuvani, još samo da napravim kokos kiflice (ali prvo da vidim da li imam kokosa).
Posle kuvanja, Žika i ja smo izveli Meša na Savu. Divno, belo, čisto ali duva leden vetar. Žika bacao 50 loptica Mešu. Posle 25 bacanja pauza i lagana šetnja. Nakon toga još 25 bacanja i kući jer nas ubi vetar. Dužina padine je oko 25 metara (izmerio okom sokolovim lično Žika i uopšte ne sumnjam u procenu jer on to nepogrešivo radi zbog procene njiva koje ovrše kombajnom) što znači za jedno bacanje 50m, pa 50 bacanja mu dodje 2500m uzbrdo i nizbrdo. Na 45. bacanju Meškica zastaje, polako dolazi i još pet znači da je prešao granicu umora. Dušica moja, eno ga spava. Tako da treniramo, samo da se zna.:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top