O svemu po malo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sedim u kanc. i čekam da dodju da potpišu završne račune pa da idem u banku, pa da nadjem papučicu za usisivač sa mikrofiberom (stota se polomila prekjuče), pa kući da radim (odnela sam sinoć papire). Danas preskačemo Savu da mu zaraste isečeno jastuče. Moji momci sami odoše u veliku nabavku u Rodić sa sve spiskom :dash:tako da očekujem da nema pola stvari (Žika uvek kaže "Maco, nije bilo":dash:). A sutra kuvanje na veliko, samo ne znam više šta :think:
 
danas sam nesto posebno nadrndana, idem nesto da radim po kuci da lecim zivce

Ajde, leči živce :hahaha:
Ja samo izadjem napolje sa psom kad me uhvati neuroza ili legnem da spavam, pa lepo prespavam. Svakako i jedno i drugo je retko moguće baš tada :)
Čekam decu da se sakupe da kupaju paščad, mene stegla ledja i nema šanse da se sama izborim sa njima. Pauziramo danas sa treningom da mu zaceli jastuče koje taman zaraste ali se opet otvori kada jurca.
 
Ajde, leči živce :hahaha:
Ja samo izadjem napolje sa psom kad me uhvati neuroza ili legnem da spavam, pa lepo prespavam. Svakako i jedno i drugo je retko moguće baš tada :)
Čekam decu da se sakupe da kupaju paščad, mene stegla ledja i nema šanse da se sama izborim sa njima. Pauziramo danas sa treningom da mu zaceli jastuče koje taman zaraste ali se opet otvori kada jurca.

A šta je sa Meškom, nisam bila tu pa sam neobaveštena, :lol:
kako se povredio?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top