O smarachima...

Whitenicky pa bilo je jos bolje dok ti sa jos par hiper-aktivnih padobrantkinja niste upali ovde...Evo a withenickija ja ga konkretno pitam nesto na p.p. i nista naravno...Mislim da ni 50% poruka nije bilo informativnog karaktera i konstruktivnog sadrzaja i da se mnogo trosis na prepucavanja,evo cak i edge je na moje veliko iznenadjenje postao neozbiljan i ovde postavlja poruke kojim je mesto u forumuma ljubav i sex ,i filmovi...
 
KiZo:
Whitenicky pa bilo je jos bolje dok ti sa jos par hiper-aktivnih padobrantkinja niste upali ovde...Evo a withenickija ja ga konkretno pitam nesto na p.p. i nista naravno...Mislim da ni 50% poruka nije bilo informativnog karaktera i konstruktivnog sadrzaja i da se mnogo trosis na prepucavanja,evo cak i edge je na moje veliko iznenadjenje postao neozbiljan i ovde postavlja poruke kojim je mesto u forumuma ljubav i sex ,i filmovi...

Cekaj malo Kizo koliko sam vam samo slika poslao ... nikad nisam nikome ni zasta prigovorio ovde niti sam nekoga provocirao , dok niste poceli vi da citirate moje postove , nisam hteo nikome da ostanem ravnodusan , ajde cekam na pp .. nema smisla da rusimo ove teme .....

Evo hocemo li da nabrojimo posetioce ove teme : ajde .... Bullit 13 , Monte 32, Kizo , W.A.S.P, Sharpshooter, OpFor , Macak ,iv-a, brat Ober, belavucica, borisbg ,Dakota, Rade012,Antun Tun , Krvolok , nimpo masinac , Tex 707 , Yugo .... pa mozes nas na prste izbrojati i ne mozemo da se slazemo .... pa to je za no comment .... Pa pogledaj koliko ima tema i koliko su posecene 3 - 4 posta dnevno !!!!
 
whitenicky:
Pa zato brate sto je ovde bilo fenomenalno dok nije doslo par padobranaca i napravila haos a ... a ti kao moderator kog nema po nedelju dana dopustio si ovde haos i rasulo !!!!
Nije ni čudo što im je to uspelo, kada REGULARNA vojska nije uspela da sačuva RED,MIR i USTAVNI POREDAK !!! :lol:
 
KiZo:
Whitenicky pa bilo je jos bolje dok ti sa jos par hiper-aktivnih padobrantkinja niste upali ovde...Evo a withenickija ja ga konkretno pitam nesto na p.p. i nista naravno...Mislim da ni 50% poruka nije bilo informativnog karaktera i konstruktivnog sadrzaja i da se mnogo trosis na prepucavanja,evo cak i edge je na moje veliko iznenadjenje postao neozbiljan i ovde postavlja poruke kojim je mesto u forumuma ljubav i sex ,i filmovi...


GOOD notice!!!
 
OpFor:


To je napokon prava stvar na ovom forumu ....... mislim da ces biti bolji moderator od ovog tvog kolege koji je bio u istoj jedinici , on se nije zadrzao kao ti 5 godina .... zato je jos neozbiljan , ali vraticemo ga mi u red jel tako ninpo .... Sala , danas sam opasno raspolozen necu da vam kvarim dan ...... POZDRAV i primirje !!! :lol:
 
whitenicky:
To je napokon prava stvar na ovom forumu ....... mislim da ces biti bolji moderator od ovog tvog kolege koji je bio u istoj jedinici , on se nije zadrzao kao ti 5 godina .... zato je jos neozbiljan , ali vraticemo ga mi u red jel tako ninpo .... Sala , danas sam opasno raspolozen necu da vam kvarim dan ...... POZDRAV i primirje !!! :lol:

As I expected from u Nickey, BAD Intelligence!!!
 

Back
Top