O KRFU KONKRETNO

ljudi, da li je neko bio 2007 na krfu u mestu ag.georgios u blizini kavosa-mislim da se tako mesto zove?mi smo letovali u ipsosu 2005 i svideo nam se krf. ali nismo obilazili juznu stranu jer smo culi da je sve podredjeno englezima. ove godine bi zeleli da odemo tamo jer neke nase agencije rade to mesto. pa ako nesto znate pomazite!!!!
 
Ja odlucih-Lefkada ! Ne mogu vise da mislim...:lol:

Lefkada zaista deluje neodoljivo, pogotovo posle Putnicine reportaze i bili smo cvrsto resili da idemo tamo...Onda nam odjednom sevne lampica za Krf, pristupacniji je za klince, iako su nasi navikli na raznorazne kombinacije...e zatim cujemo da PERLA ( s kojom nekakao najbolje funkcionisemo) ove godine izbacuje ZAKINTOS...I eto sad, u pravu si, sto vise razmisljas, sve manje znas gde bi...jedno je sigurno -bice 15 nocenja sopstvenim prevozom negde u Jonskom moru...
 
Saznala sam da agencije ne rade vise trazene Barbate jer su Grci sve prodali Englezima :( I bas mi je zao. S toga ide se u Kasiope.. Samo da vidim preko koje agencije, odnosno da izaberem smestaj, da vidim kada cu dobiti odmor..Uf bwe!!!!!
 
Saznala sam da agencije ne rade vise trazene Barbate jer su Grci sve prodali Englezima :( I bas mi je zao. S toga ide se u Kasiope.. Samo da vidim preko koje agencije, odnosno da izaberem smestaj, da vidim kada cu dobiti odmor..Uf bwe!!!!!

Perla radi Barbate, nisu jos izbacili ponudu na internetu za ovo leto, ali imaju u agenciji, pogledaj proslogodisnu ponudu na sajtu, iste apartmane rade...
 
Veco, i ja sam taj hotel smekala jos pre dve godine, ali sam zakljucila da je Elijana u Dasiji bolje resenje. Ima bazen, ima parking, na 13km je od grada Krfa, blizu je Lidl, Akva park, a i plaza u Dasiji je 100 puta bolja od one u Peramu. Kontaktiraj Relax. Mozda za ranu uplatu dobijes neki ozbiljniji popust.

Da, ali Eliana nema frizhider! A to je nekako, obzirom da idesh kad su vrutjine, a obavezna si da kupujesh vodu - najvazhnije, zar ne?
 
Stormy, sad pri prelistavanju videh da si me pitala za smestaj, sorry. Uplatili smo vilu Santos (Dassia) preko Argusa. E sad, mislim da sam negde cula da apartmani imaju zajednicku terasu (sto me bas ne odusevljava), posto je vila prizemna, ali nadam se da ce biti OK. Ako neko ima slike ove vile sa svog letovanja, molim nek ih postavi. Ja cu vilu detaljno opisati i stavili slike kad se vrnem.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Stormy, sad pri prelistavanju videh da si me pitala za smestaj, sorry. Uplatili smo vilu Santos (Dassia) preko Argusa. E sad, mislim da sam negde cula da apartmani imaju zajednicku terasu (sto me bas ne odusevljava), posto je vila prizemna, ali nadam se da ce biti OK. Ako neko ima slike ove vile sa svog letovanja, molim nek ih postavi. Ja cu vilu detaljno opisati i stavili slike kad se vrnem.


Prosle godine, septembra sam preko Argusa letovala u Guviji. Smestaj je bio skroz ok, tako da sam i za ovu godinu uplatila u vili La Bonita. Sto se tice vile Santos, tamo sam stigla sticajem okolnosti...Nisam zavirila u sobe, ali sam bila u sobi koja je u dvoristu pored Argusovih soba. Rekla bih da je solidan, s'obzirom na pristupacnu cenu. Meni se samo ne svidja sto je na uzbrdici, iako nije daleko od puta...i sto je prizemna vila...a moguce cak i to sto si spomenula za terasu, mada nisam sigurna.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da ti pravo kazem, i ja sam prvo razmisljala o Guviji, ali eto odlucih se za Dasiju. Malo mi je bezveze sto su slike smestaja uzasno oskudne i sitne i covek nista na njima ne moze da vidi. Na Kanalu 9 ide nedeljom emisija o turizmu, u kojoj agencije kao prilog opisu aranzmana daju detaljan video snimak svojih smestajnih kapaciteta. Medjutim, to uvek bude za Hanioti, Pefkohori, itd. Nisam jos uhvatila takav prilog za smestaj na Krfu, sto bi mi bas znacilo. Ali dobro, nadam se da necemo na terasi bas gledati jedni drugima u tanjir.
Hvala na inf.
 
Da ti pravo kazem, i ja sam prvo razmisljala o Guviji, ali eto odlucih se za Dasiju. Malo mi je bezveze sto su slike smestaja uzasno oskudne i sitne i covek nista na njima ne moze da vidi. Na Kanalu 9 ide nedeljom emisija o turizmu, u kojoj agencije kao prilog opisu aranzmana daju detaljan video snimak svojih smestajnih kapaciteta. Medjutim, to uvek bude za Hanioti, Pefkohori, itd. Nisam jos uhvatila takav prilog za smestaj na Krfu, sto bi mi bas znacilo. Ali dobro, nadam se da necemo na terasi bas gledati jedni drugima u tanjir.
Hvala na inf.

Sto se tice cene smestaja, vila u Guviji je malo skuplja, ali se nalazi na glavnom setalistu. Imala sam tu srecu da mi je soba bila okrenuta ka njemu i moru (iako se more ne vidi sa terase). I to mi je super, jer si na spratu, i oni dole ti vide samo glavu...a ti njih sve mozes da spijuniras sa visine...;)
A u Dasiji je vila iznad tog puta, i cini mi se nesto dalje od mora. Secam se da imaju lepo cvece u prostranom dvoristu...sve je u prizemlju i nije neki pogled sa terase. U sustini ides tamo da uzivas i provodis vreme van zatvorenog prostora, tako da ti smestaj manje, vise nije ni bitan.
 
A u Dasiji je vila iznad tog puta, i cini mi se nesto dalje od mora. Secam se da imaju lepo cvece u prostranom dvoristu...sve je u prizemlju i nije neki pogled sa terase. U sustini ides tamo da uzivas i provodis vreme van zatvorenog prostora, tako da ti smestaj manje, vise nije ni bitan.

Za sobe manje vise, bitno mi je da su ciste. Volim da imam lepu terasu i privatnost, jer uzivam da ujutro popijem kafu na miru, a uvece pred spavanje vince i da mi komsije tada ne disu za vrat :)
Prosle godine smo imali neke nenormalne komsije divljake, pa od tada imam fobiju...
Moram priznati da ne mogu da docekam, odmah sutra bih se pakovala i put pod noge.

Nevezano za temu smestaja, cujem jutros da su nasi obustavili pitanje o izdavanju novih pasosa (trebalo je da krene 1. aprila izdavanje koliko znam) na neko vreme. Sledila sam se. Moj istice u aprilu i to bi mi zaista pravilo veliki problem. Jel' neko zna nesto vise o tome?
 
gde se nalazi najlepsha plazza na krfu, hocu reci, u kom mestu, s obzirom da nisam u mogucnosti da se vozikam okolo, vec trazzim varijantu da izadjem iz apartmana na lepu plazzu (po moguctvu peshchanu, joj shto bih volela da bude peshchana...)...

znam da su najlepshe plazze uvek udaljene, ali...j.bga.
 

Back
Top