o cemu najradije

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
pricate pri prvom izlasku sa nekim?
o svom kucetu? o mami i tati i tetki iz donjeg orasja? o autu koji planirate da kupite? o ormaru punom takve i takve garderobe? o zelji da operisete klempave usi? o ambicijama da postanete "to i to" al vam treba dobra veza? o prolapsu i kamenu u zuci? o zapaljenju zdrela?
jel dajete komplimente, onako, kao iz rukava, ili ste malo uzrdzaniji u tome? koliko budete drski? koliko napadni? koliko, jednostavno prirodni i uctivi? koliko ste uopste nesigurni ako nekoga dovoljno ne poznajete? sta tada radite? jel cupkate nogom ispod stola? brisete maramicom oroseno celo i vrpoljite se? koliko lazete pri prvim susretima? i o cemu? vezano za sebe kao osobu ili vezano za konkretne stvari iz vaseg zivota? koliko ste u stanju da pocnete da se zalite na lose komsije, tetku-vesticu sto vas gusi, na cene goriva..
 
obicno sam prirodan...ali sve zavisi kakva je osoba sa kojom sam izasao...ako je komunikativna,onda sve ide lako,ako mi se samo smeska i odgovara na pitanja,izgubim interesovanje,pa sve bude nesto bezveze...
ali i lagao sam dosta puta,govorio ono sto zele da cuju...komplimente nikad nisam davao prvi izlazak,mozda samo komentar,kako fino izgleda i sl...
 
Nikad se ne zalim i ne kukam, ni na prvom izlasku ni kasnije. Obicno pricam odakle sam, zasto sam se odselila u drugi grad, cime se bavim, kako imam psa... Ali ako krenem da pricam tim redom, znaci da je izlazak jako dosadan, najbolje je kad krenemo da pijemo, pa se zagrejemo, jezici se razvezu i onda brbljas bez veze, caskas i to, a na kasnijim izlascima se upoznajes blize. Lepse je izcavrljati se sa nekim, opustiti i smejati, a neke ozbiljne price su kao da ugovaras posao/vezu... A i ako krenes da pricas o nekim svojim kao shvatanjima i stavovima-to nikako nije dobro na prvom dejtu, jer tad ti je misljenje verovatno malo i izmenjeno, pod uticajem, plasis se da ne kazes nesto pogresno itd...
 
Prirodna i učtiva ali za sagovornika sa nevidljivim alarmnim sistemom.:).i nikada prva ne namecem temu za razgovor..ostavljam njemu da odabere nacin i smer komunikacije..to najcesce kaze dosta o njemu..
 
neko je spomenuo napetost prvog sastanka..e to volim i ja:)
pa ta neizvesnost,pa leptirici,pa rastanak na prvom sastanku...sve to volim bas..a o cemu pricam nemam pojma ..o svemu i svacemu...ali ne o zivotnim problemima...
 
Nikad se ne zalim i ne kukam, ni na prvom izlasku ni kasnije. Obicno pricam odakle sam, zasto sam se odselila u drugi grad, cime se bavim, kako imam psa... Ali ako krenem da pricam tim redom, znaci da je izlazak jako dosadan, najbolje je kad krenemo da pijemo, pa se zagrejemo, jezici se razvezu i onda brbljas bez veze, caskas i to, a na kasnijim izlascima se upoznajes blize. Lepse je izcavrljati se sa nekim, opustiti i smejati, a neke ozbiljne price su kao da ugovaras posao/vezu... A i ako krenes da pricas o nekim svojim kao shvatanjima i stavovima-to nikako nije dobro na prvom dejtu, jer tad ti je misljenje verovatno malo i izmenjeno, pod uticajem, plasis se da ne kazes nesto pogresno itd...

super ti je avatar, crkavam od smeha samo kad ga pogledam. i nekako, bas istice tvoj sarm :D
 
Za mene kažu da sam hladna i nepristupačna .. hehehe .... a moja priča zavisi od onog sa kim izadjem .... volim da čujem kako neko razmišlja, čime se bavi, šta voli ..... uglavnom kroz neki spontani razgovor saznam sve što me zanima.

A ja volim da pričam o svom psu naravno .... porodica i ostale teme se ostavljaju za neki drugi put.
 
Obicno pricam kao da se znamo sto godina.
Ne pretvaram se, nisam posebno učtiv, zezam se, uglavnom se zavalim u stolicu.
Ne mogu da se ponašam kao da sam došao da apliciram za posao i ne volim da nekome ispričam ceo život, opalim tužnu priču ni da odgovaram na rafalna pitanja.
O poslu gotovo nikad ne pričam.
Ima toliko interesantnijih tema, a sa mnom se može pričati bukvalno o bilo čemu
Ako nađemo zajedničke teme...našli smo
 

Back
Top