Novosti iz sveta video igara.

Evo nesto sto ce vas sigurno interesovati.


Pro Evolution Soccer 2010 (abbreviated as PES 2010) is an upcoming football video game in the Pro Evolution Soccer series. The game is being developed and published by Konami for release on Sony's PlayStation 2, PlayStation 3 and PlayStation Portable; Microsoft's Xbox 360 and Windows; Nintendo's Wii; and mobile phones.[8] Known as World Soccer: Winning Eleven 2010 in Japan, where it is set for release on 5 November 2009 for PS3 and Xbox 360.

PES 2010 was announced on 8 April 2009[8] and has a release date of 23 October 2009 for the PC, PS3, PSP and Xbox 360 versions in Europe. The playable demo for the PC, PS3 and Xbox 360 versions was released on 17 September 2009.[9]

Lionel Messi will be a key endorsement player for PES 2010 by featuring throughout the promotion and development of the game.[10] He features on the cover alongside Fernando Torres, another endorsement player.[11]
 
Najnovija igra koja će doći negde tamo 2011.-2012. godine. Izdavač je (biće dodan kada se setim imena :) ). Pomoćnik je Vracar Boys Games (VBG). Ime igre se zove Psiho ratnik. Proča kazuje o vojniku koji je živeo normalan život. To je već kasnija 2020. godina, kada se tehnologija već razvila 80% ili kako to da nazovem? Sve jedno, naučnici vojske rade na nekom programu za vremeplov. Naravno, prilikom rađenja na poslednjem delu vremenska mašina "poludi" i sve ih "proguta" i odbaci u neko vreme. Glavni junak, (biće mu smišljeno ime), upada u vremeplov i ide u potragu za svim ljudima koji su upali u vremensku mašinu, ali pre toga uzima neko čudno odelo za koje nikada ranije nije čuo, Kada je propao kroz vremeplov dobija psiho moći i mač.
Ovo će biti, barem ja mislim, prva srpska igra.

Za više informacija http://vracarstory.secrets-stories.com

:):D;):p:per::cool:
 
Minimum System Requirements:
CPU: Intel Pentium 4 2.4 GHz or AMD Athlon 2.0+ Ghz processor
RAM: 1 GB
VGA: nVidia GeForce 6600+, ATI X1300+
OS: Windows XP w/ Service Pack 3/Windows Vista3/Windows Vista
HDD: 12 GB of free space
Sound: DirectX Compatible

Recommended System Requirements:
CPU: Any Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2
RAM: 2 GB
VGA: nVidia GeForce 7600, ATI X1900
OS: Windows XP w/ Service Pack 3/Windows Vista
HDD: 12 GB of free space
Sound: DirectX Compatible




saw-game-1.jpg


59099.jpg


+++

Neki comment etc ? Nabavljam je pa usput otvorio temu.
 
Zasto mi je prebacen post (i zatvorena tema)?! Otvorio sam temu ne samo zbog informacije o demo-u, vec i zbog rasprave o igri

Otvori novu,a ubuduce kada budes otvarao novu temu napisi nesto vise u uvodu.
Samo na osnovu tvog posta sam mislio da zelis da OBAVJESTIS.
Dakle,ubuduce malo opsirniji i ljepsi uvodni post,molio bih.
A sto se komentara o igrici tice,to se moze i ovde.
 
Novosti o Football Manager 2010:

Demo je izasao 14. oktobra, mozete ga skinuti na http://www.footballmanager.com/index.php?p=demo Imate dve vrste demo-a, Vanilla i Strawberry. Vanilla demo je manji, zauzima oko 270 MB i moguce je igrati samo britanske lige, i moguce je izabrati samo engleski jezik. Strawberry demo zauzima oko 1 GB prostora, a lige koje se mogu igrati su engleska, skotska, francuska, spanska, portugalska, italijanska, norveska i danska, a dostupni jezici su engleski, danski, holandski, francuski, italijanski, norveski, portugalski, spanski i svedski. Oba demo-a se mogu igrati jednu polusezonu. Kompletna igra izlazi 30. oktobra, a vazno je takodje napomenuti da ce fajl sacuvan za vreme igranja demo-a moci biti ucitan u full verziji.

A sada nesto o samoj igri:

Naime, statistike govore da je svaki igrac u proseku proveo 240 sati uz FM 2009. Uzimajuci ovo u obzir, razvojni tim je na razvoju nove igre blisko saradjivao sa igracima, i shodno tome, ocekuje se da ovo bude najbolji FM do sada.

Najveca promena je definitvno uvodjenje funkcije nazvane Tactics Creator. Pored standardnog sistema sa slajderima, novi sistem omogucava davanje razlicitih "uloga" igracima, pa tako umesto podesavanja svakog klizaca posebno, sada igracu jednostavno damo ulogu, npr. "Deep lying playmaker" ili "Box to box miedfielder" (primeri za veznog igraca), ili npr. "Target man" ili "Complete forward" (primeri za napadaca), tako da se slajderi sami podese na osnovu odabrane uloge. Ocekuje se da ce ova funkcija omoguciti igracima da naprave bas onakvu taktiku kakvu oni zele, ali naravno, ko je navikao na stari sistem, uvek moze da se vrati na njega.
 
ljudi nedavno sam naisao na jedan sajt gde igrate igricu i skupljate zlatnike na kraju meseca se ti zlatnici konvertuju u virtuelne dolare, a 1 virtuelni dolar je 0,7 eura, treba dosta da igrate da bi zaradili veci novac ali na forumu imate primere sa isplatama gde su ljudi podizali preko paypal novac,doduse nisu velike svote uglavnom od 7-20 dolara ali nije za bacit ionako vas nista nekosta samo vremena da igrate igricu, ostavicu vam link za prijavu a kad se registrujete pogledajte na forumu pravila za pojedine igre i odgovore na koje nailazitr dok neudjete u stos,meni je trebalo dva dana da savladam igru nije nista komplikovano, a ako vam i posle toga nesto nije jasno nadjite moj profil na sajtu pa postavite pitanje! sretno u sakupljanju zlatnika i naravno pravih dolara! evo link:

http://dungeons-treasures.com/inscription.php?c=1&p=16182
 

Back
Top