Novopazarski ženski hor

vazdusasta,pa znas kako - 100 ljudi 100 cudi.
Ipak ja kao muskarac tvrdim da vecina nas bas gleda sta ce da uvede u svoju kucu. malo je onih koji bi uvele one sa ranijim self-servis stazom :ok:

100 ljudi 100 cudi ali sloboda je jedna i na nju imamo svi jednako pravo:ok:.

Poenta je u tome da se maramom na glavi ne postize nista. Imas devojke "sa stazom" koje se zabradjuju kasnije a imas vrlo cedne devojke koje, gle nekulture, nose mini suknje i dugacke kose...Duga kosa je samo forma a sustina je nesto sasvim drugo...ako odem na plasticnu operaciju "vracanja dokaza nevinosti" i skupim kosu ispod marame jednim potezom ce nestati moji bivsi momci...marama i PUF nema ih...
 
a9f11a134a346f4f059cfb5b2b0d27e6.jpg

14fr.jeportelevoile.jpg


I ove kao eto nisu ''lepe'' jer su zavijene? :zcepanje:
Šta ti imaš od njih?
Nekad je tvoj otac mogao da se zabavlja sa devojkom, a ti ćeš morati da je kupiš sinu. A onaj ko nema pare da kupi?

image_goats.jpg
 
Cure su fino zavijene i ne vidim sta je lose u to, ako se informisete sto se zene zavijaju onda tek otvorite usta. Ovako se samo brukate, hvala dragom Allahu nisu na losi put da se nose jeftino kao sto vecina zena ''ostalih'' ( ;) ) naroda rade na Balkanu.


Е па '' информиши'' нас зашто се ''цуре завијају''....ја ето немам појма.....
 
Шта рећи,но покушати просветлити демокрацијски београд,будући стратешки партнер еуропске Турске.
За поћетак заказазивати што више концерата,да граџанство кроз дружење,стекне основна знања о пријатељима.
Наравно,трошкове организације,медијсске промоције и подршке на терет државе.
Даклем,илахије и касиде,будуће песме за еуросонг,без Бреговића.
Уживајте......

 
Ne krasi te sarkazam :klap:

Kakav sarkazam...nisam se ni potrudila...da li se muslimanke kupaju u moru odevene ili u jednodelnom (cak) kupacem kostimu?

Da li se kupaju u mantilu i marami?

Bila sa njima na plazi, plivale kraj mene i bile su totalno odevene kolega, tuto kompleto...ne znam kako se nisu podavile i upetljale u one mantile...za mene je to strasno...hoce dusa da se okupa u moru a ne moze da pliva...i to je ok...nikada ali nikada to nece biti...
 
Kakav sarkazam...nisam se ni potrudila...da li se muslimanke kupaju u moru odevene ili u jednodelnom (cak) kupacem kostimu?

Da li se kupaju u mantilu i marami?

Bila sa njima na plazi, plivale kraj mene i bile su totalno odevene kolega, tuto kompleto...ne znam kako se nisu podavile i upetljale u one mantile...za mene je to strasno...hoce dusa da se okupa u moru a ne moze da pliva...i to je ok...nikada ali nikada to nece biti...

Iz svojeg iskustva si zakljucila nesto, malo glupo :)
Kao sto sam rekao, zene iz moje okoline (cak koje nisu familija) muslimanke idu na more i ne kupaju se u onim retardiranim mantilima. Ali se mora znati gde je granica javno.
 

Back
Top