Novopazarski ženski hor

Е кад би се мало раскомотиле....
мало...овако....
биле би и наш понос....
:per: :per: :per:
1259158062_devojke-iz-cile-a.jpg

Ovo desno gore skroz se vidi da lici na srpkinju, tako je nosata Boze ti sacuvaj:eek:
 
Cure su fino zavijene i ne vidim sta je lose u to, ako se informisete sto se zene zavijaju onda tek otvorite usta. Ovako se samo brukate, hvala dragom Allahu nisu na losi put da se nose jeftino kao sto vecina zena ''ostalih'' ( ;) ) naroda rade na Balkanu.

Ma bravo!

Šta to treba da znači?
Da žene koje nisu zabrađene izgledaju nepristojno?
Koja zatucanost, fuj:dash:
 
Ma bravo!

Šta to treba da znači?
Da žene koje nisu zabrađene izgledaju nepristojno?
Koja zatucanost, fuj:dash:

Nije ti tacno curo ;) Zene iz moje familije ne nose maramu nikako, eto ti tvoje zatucanosti. Samo cesto primecujem da sad mnogi govore da se zena/cura oblaci ''slobodnije'', ali to je ustvari ku*vanski :) Zaista, nemam nista protiv, ali samo su pogazile svoj ponos i svoje familije.
 
Nije ti tacno curo ;) Zene iz moje familije ne nose maramu nikako, eto ti tvoje zatucanosti. Samo cesto primecujem da sad mnogi govore da se zena/cura oblaci ''slobodnije'', ali to je ustvari ku*vanski :) Zaista, nemam nista protiv, ali samo su pogazile svoj ponos i svoje familije.

Nije tako zvučao tvoj prethodni post, ali ako to isto govoriš i ženama u svojoj familiji (koje nisu pokrivene) onda si sigurno neki veoma omiljeni rođak:roll:

Ne smeta mi pokrivenost ovih žena u novopazarskom horu, ali me plaši ostatak priče kojoj je ova slika trebala biti šlagvort.

Ajd sad, nastavite o dupetima i mahramama:roll:
 
de macak jadan,ti mislis ako ti je sestra na ovoj fotografiji pa da mozes da uporedjujes fine muslimanke sa njima :lol:

На жалост, немам сестру, а да имам, не би ми било криво,
да је лепа као била која од ових са слике.
Код њих барем не постоји лажни морал
и немају негде уштековано...ово....
:per: :per: :per:
pib2502.jpg
 
Na sta da se ugledam? Da povezem sebi glavu? ..u yeaaaaah dobicu input casti i postenja u milisekundi jednim maramcetom...bezi bre, ja kada vidim zabradjene zene pobesnim na muski rod....bljak

vazdusasta,pa znas kako - 100 ljudi 100 cudi.
Ipak ja kao muskarac tvrdim da vecina nas bas gleda sta ce da uvede u svoju kucu. malo je onih koji bi uvele one sa ranijim self-servis stazom :ok:
 

Back
Top