NOVO ISTRAŽIVANJE AGENCIJE FAKTOR PLUS - SNS na 52,9 odsto, a evo koja još tri političara PRELAZE CENZUS

Tako nekako. Red od 20 autobusa, nema nijedan da makne dok ne izvrse pregled. secam se upeko skoro 40 stepeni preko leta, znojim se kao u rudniku dok cekam sve to. Jednom se zamalo nisam potukao sa kom.policjom koja je sve to obezbedjivala.Naravno imam kartu, ne svercujem se ni onda a ni sada.Svaki prilaz centru grada bio je blokiran,imali su svoje punktove,bas kao okupator. recimo ko dolazi od Ade ciganlije, punkt za pregled je bio kod Sajma.Ko dolazi sa Karaburme i Visnjice, punkt je bio blizu Pancevackog mosta. Ko dolazi sa Novog beograda, punkt je bio pre Brankovog mosta. Ko je kratke pameti on samo gleda N-1 i zaboravlja sta je bilo i juce.

Ja sam bila sarkasticna.

Ovo sto ti pricas je glupost sirih razmera . Kakvi redovi autobusa??? Kakve blokade?????? Kakvi punktovi?????????
Ja sam bas za vreme DS bila u BG , studirala i nikada nista ovog tipa nisam videla.
I mene su jednom uhvatili i nista mi niko nije uradio i bili su fini.
U prevozu sam bila svaki dan.
 
Vidi ovog gologuzana

Fabrikovana istrazivanja kazu 52%

A gde je ona podrska od 80% za SNS
Znaci vi prdite a izgubili ste vec 30% glasaca
Jos samo par % a onda u zatvor
Kradite, kradite

I kako prozvan SLINISA Mali, gde je tu doktorat Nese SLINE, Trivanke i ostalih qurcopusaca

Gde je tvoj doktorat i doktorat Nedjeljka Sline

Dobro ajde ti si sa osnovnom, al gde je Nedjeljko tu
Ne lupetaj, nikad SNS nije imala 80% podrske, pa ima i drugih partija.I ova podrska od 53 % je ogromna, recimo zutaci nikad nisu imali toliko ni priblizno. SNS sa patriotskim strankama ima 70%, sa socijalistima i radikalima.
 
Ako Marinika , Bosko i Djilas nastave da "glume" opoziciju imace SNS i SRS i SPS kombinovano 95% glasova......

Sto se oni vise bave politikom ,AV sve jachi.


A propo onoga ko je "prava" a ko "lazna" opozicija
Radikali su patriote
Ili su bar bili
Uzevsi u obzir da se Vucicu nabacuje Seselj
 
Ne lupetaj, nikad SNS nije imala 80% podrske, pa ima i drugih partija.I ova podrska od 53 % je ogromna, recimo zutaci nikad nisu imali toliko ni priblizno. SNS sa patriotskim strankama ima 70%, sa socijalistima i radikalima.
Ako Vucic dobije 90%glasova na izbornim mestima, to se ne zove 14% podrske nego 90
Ako ne znas da sabiras vise od 10 nego samo na prste pribavi kalkulator
 
Ne lupetaj, nikad SNS nije imala 80% podrske, pa ima i drugih partija.I ova podrska od 53 % je ogromna, recimo zutaci nikad nisu imali toliko ni priblizno. SNS sa patriotskim strankama ima 70%, sa socijalistima i radikalima.


MOLIM DA SE U ISTU REČENICU NE MEŠA POJAM PATRIOTSKO SA CIA-Mi6-UDBAŠKIM SMEĆEM ZVANIM SNS, SRS, SPS - HVALA !


...
 
Ja sam bila sarkasticna.

Ovo sto ti pricas je glupost sirih razmera . Kakvi redovi autobusa??? Kakve blokade?????? Kakvi punktovi?????????
Ja sam bas za vreme DS bila u BG , studirala i nikada nista ovog tipa nisam videla.
I mene su jednom uhvatili i nista mi niko nije uradio i bili su fini.
U prevozu sam bila svaki dan.

Malo mi je čudno da ovo nisi viđala (slike su sa gornjeg linka)

bus.jpg

kontrolori.jpg


Mogu da ti poverujem da ovo nisi viđala samo u slučaju da si stanovala jako blizu fakulteta, pa nisi ni koristila prevoz.
 
Samo 52,9%?? Nemoguće. Ma daj, precednik se polomi jadan, a vi, nezahvalan narod, samo 52,9%.
Neka, neka, stvoriće on drugi narod, narod koji ume da sluša, zahvalan narod. Biće tu 100%, a svi vi koji niste za, marš iz Srbije. Marš u lepi Honduras!. Pa kada se budete smrzavali u mračnim i hladnim predelima Norveške i sličnih zemalja, pitaćemo vas gde vam je bila pamet.

I opet se setim genijalne izjave ministra Dačića da Srbija nije neka banana država. I nismo. Nismo ni b od banane. Banana država, eeeeejjj... Pa taj naziv treba zaslužiti. Daleko smo mi od toga.
 
Malo mi je čudno da ovo nisi viđala (slike su sa gornjeg linka)

bus.jpg

kontrolori.jpg


Mogu da ti poverujem da ovo nisi viđala samo u slučaju da si stanovala jako blizu fakulteta, pa nisi ni koristila prevoz.
Ako ima veze sa bus-plusom to je bilo kad sam je vec zbrisala da radim van Srbije 2012

dok sam ja bila nije bilo nikakvih problema
 
Ovo je nesto sto sam vise puta pisao, a sto mnogi ne mogu ili nece da shvate. Ta hiperprodukcija afera, od kojih su neke i stvarne a dosta laznih, nije pomoglo bas nista opoziciji. Naprotiv, u moru ovoga vlasti je bilo dovoljno da sve za sta ih optuze stave samo kao napade opozicije i tako da ih obesmisli.

I svako istrazivanje javnog mnjenja to potvrdjuje. Ne samo sto SNS nije izgubila podrsku, niti sto opozicija nije stekla neku vecu podrsku, ovde je cak ostao i slican broj onih koji su apaticni, koji ne zele da se izjasnjavaju ili ucestvuju. Dakle sve moguce strane, koju god je "atomsku bombu" opozicija mislila da je lansirala, sve su ostale na svojim pozicijama. Zanemariv broj ljudi je promenio misljenje bilo o vlasti bili o opoziciji, a posebno se to odnosi na one neopredeljene.

Naravno, odmah ljudi pocnu da napadaju da su to namestena i lazna istrazivanja, da se stvara lazna slika, ali problem je sto se takva narucena istrazivanja na kraju ipak poklope sa izbornim rezultatima, pa se onda kuka da su izbori pokradeni, iako je opozicija sve vreme imala lampice upozorenja. Stavise, poslednje istrazivanje koje je debelo omanulo je ono iz maja 2012. godine kada su svi predvideli apsolutnu pobedu Tadica u drugom krugu izbora. Posle toga, promasaja nema.
 
Ovo je nesto sto sam vise puta pisao, a sto mnogi ne mogu ili nece da shvate. Ta hiperprodukcija afera, od kojih su neke i stvarne a dosta laznih, nije pomoglo bas nista opoziciji. Naprotiv, u moru ovoga vlasti je bilo dovoljno da sve za sta ih optuze stave samo kao napade opozicije i tako da ih obesmisli.

I svako istrazivanje javnog mnjenja to potvrdjuje. Ne samo sto SNS nije izgubila podrsku, niti sto opozicija nije stekla neku vecu podrsku, ovde je cak ostao i slican broj onih koji su apaticni, koji ne zele da se izjasnjavaju ili ucestvuju. Dakle sve moguce strane, koju god je "atomsku bombu" opozicija mislila da je lansirala, sve su ostale na svojim pozicijama. Zanemariv broj ljudi je promenio misljenje bilo o vlasti bili o opoziciji, a posebno se to odnosi na one neopredeljene.

Naravno, odmah ljudi pocnu da napadaju da su to namestena i lazna istrazivanja, da se stvara lazna slika, ali problem je sto se takva narucena istrazivanja na kraju ipak poklope sa izbornim rezultatima, pa se onda kuka da su izbori pokradeni, iako je opozicija sve vreme imala lampice upozorenja. Stavise, poslednje istrazivanje koje je debelo omanulo je ono iz maja 2012. godine kada su svi predvideli apsolutnu pobedu Tadica u drugom krugu izbora. Posle toga, promasaja nema.
Slazem se s tobom.

1. Marinika objavi dokaz sa "Srbija prodaje oruzje Ukrajincima da ubijaju Ruse".

2. Otvoris dokument tamo pise "krajnji kupac Poljska"

3. Vucic poentira.

4.Marinika ispadne diletant a Vucic se zadovoljno smeshka.


Pitanje:
1. U cijem interesu radi Marinika?
 
Ovo je nesto sto sam vise puta pisao, a sto mnogi ne mogu ili nece da shvate. Ta hiperprodukcija afera, od kojih su neke i stvarne a dosta laznih, nije pomoglo bas nista opoziciji. Naprotiv, u moru ovoga vlasti je bilo dovoljno da sve za sta ih optuze stave samo kao napade opozicije i tako da ih obesmisli.

I svako istrazivanje javnog mnjenja to potvrdjuje. Ne samo sto SNS nije izgubila podrsku, niti sto opozicija nije stekla neku vecu podrsku, ovde je cak ostao i slican broj onih koji su apaticni, koji ne zele da se izjasnjavaju ili ucestvuju. Dakle sve moguce strane, koju god je "atomsku bombu" opozicija mislila da je lansirala, sve su ostale na svojim pozicijama. Zanemariv broj ljudi je promenio misljenje bilo o vlasti bili o opoziciji, a posebno se to odnosi na one neopredeljene.

Naravno, odmah ljudi pocnu da napadaju da su to namestena i lazna istrazivanja, da se stvara lazna slika, ali problem je sto se takva narucena istrazivanja na kraju ipak poklope sa izbornim rezultatima, pa se onda kuka da su izbori pokradeni, iako je opozicija sve vreme imala lampice upozorenja. Stavise, poslednje istrazivanje koje je debelo omanulo je ono iz maja 2012. godine kada su svi predvideli apsolutnu pobedu Tadica u drugom krugu izbora. Posle toga, promasaja nema.
Osnovni fazon je što mislim, a najnoviji događaji samo idu u prilog toj mojoj misli, današnji političari (i opozicija i vlast) zajedničkim snagama samo zamlaćuju ovaj narod kako bi što duže ostajali na svojim pozicijama i prigrabili što je moguće više love.
 
[/QUOTE]
Nisam siguran. Nema opcije za glasanje u Srbiji.
Ne lupetaj, nikad SNS nije imala 80% podrske, pa ima i drugih partija.I ova podrska od 53 % je ogromna, recimo zutaci nikad nisu imali toliko ni priblizno. SNS sa patriotskim strankama ima 70%, sa socijalistima i radikalima.
70% ljudi u Srbiji je mentalno zaostalo. Pa to pokazuju i pisa testovi.
 
Ovo je nesto sto sam vise puta pisao, a sto mnogi ne mogu ili nece da shvate. Ta hiperprodukcija afera, od kojih su neke i stvarne a dosta laznih, nije pomoglo bas nista opoziciji. Naprotiv, u moru ovoga vlasti je bilo dovoljno da sve za sta ih optuze stave samo kao napade opozicije i tako da ih obesmisli.

I svako istrazivanje javnog mnjenja to potvrdjuje. Ne samo sto SNS nije izgubila podrsku, niti sto opozicija nije stekla neku vecu podrsku, ovde je cak ostao i slican broj onih koji su apaticni, koji ne zele da se izjasnjavaju ili ucestvuju. Dakle sve moguce strane, koju god je "atomsku bombu" opozicija mislila da je lansirala, sve su ostale na svojim pozicijama. Zanemariv broj ljudi je promenio misljenje bilo o vlasti bili o opoziciji, a posebno se to odnosi na one neopredeljene.

Naravno, odmah ljudi pocnu da napadaju da su to namestena i lazna istrazivanja, da se stvara lazna slika, ali problem je sto se takva narucena istrazivanja na kraju ipak poklope sa izbornim rezultatima, pa se onda kuka da su izbori pokradeni, iako je opozicija sve vreme imala lampice upozorenja. Stavise, poslednje istrazivanje koje je debelo omanulo je ono iz maja 2012. godine kada su svi predvideli apsolutnu pobedu Tadica u drugom krugu izbora. Posle toga, promasaja nema.
170-lt.jpg
 
Slazem se s tobom.

1. Marinika objavi dokaz sa "Srbija prodaje oruzje Ukrajincima da ubijaju Ruse".

2. Otvoris dokument tamo pise "krajnji kupac Poljska"

3. Vucic poentira.

4.Marinika ispadne diletant a Vucic se zadovoljno smeshka.


Pitanje:
1. U cijem interesu radi Marinika?
мариника је потрошна роба као што је то била и она анасоновићка са неуспешног протеста.
они не знају да људи данас проверавају све, може им се јер то им је интернет омогућио и олакшао, од крвних зрнаца неког политичара до његове прошлости а у складу са ситуацијом у стварности, не са тим како је било у прошлости па да се неко шлепа на заслуге из прошлости. ситуација се променила радикално од времена кад је слоба владао а то многи не схватају. има људи који уопште нису свесни да им други људи вире у мозак и знају како размишљају без обзира шта причају.
 
мариника је потрошна роба као што је то била и она анасоновићка са неуспешног протеста.
они не знају да људи данас проверавају све, може им се јер то им је интернет омогућио и олакшао, од крвних зрнаца неког политичара до његове прошлости а у складу са ситуацијом у стварности, не са тим како је било у прошлости па да се неко шлепа на заслуге из прошлости. ситуација се променила радикално од времена кад је слоба владао а то многи не схватају. има људи који уопште нису свесни да им други људи вире у мозак и знају како размишљају без обзира шта причају.
Da, vaša greška je što ste obesili sve svoje nade o samo 1 osobu.

Jedno hronično bolesno govedo to be exact
 
Da, vaša greška je što ste obesili sve svoje nade o samo 1 osobu.

Jedno hronično bolesno govedo to be exact
ти си примерак дубоко заостале особе, нешто као онај пивосок само што је он као умерен уз повремене бљескове мржње.
код тебе је мржња перманентна, ти се распадаш од мржње.
нико у србији никад неће гласати за ердогана или ал багдадија а који су твоји идоли, ти си веома усамљена особа.
 
Slazem se s tobom.

1. Marinika objavi dokaz sa "Srbija prodaje oruzje Ukrajincima da ubijaju Ruse".

2. Otvoris dokument tamo pise "krajnji kupac Poljska"

3. Vucic poentira.

4.Marinika ispadne diletant a Vucic se zadovoljno smeshka.


Pitanje:
1. U cijem interesu radi Marinika?

Ovo je zanimljivo sto si napisao. Marinka verovatno radi u najboljoj nameri, ali to kako radi, ne samo Marinka vec mnogi, samo govori o neozbiljnosti i nezrelosti opozicije. Valjda je i vlastima jasno da je opozicija neuroticna, a ne bas nekog veceg intelekta, pa verujem da sami izadju sa nekom sumanutom aferom, ponude neke kao insajdere i serviraju gov.na od informacijia. Opozicija se naravno upeca, samo je pitanje da li ce Marinka ili ce Bosko ili neko treci. Izadju u medije sa najnovijom aferom koja ce konacno srusiti vlast. Grande Alek izadje u medije i pokaze svoje dokaze koji lagano pobijaju ove. Sto kaazes Marinka ili neko drugi ispadne diletant. Ovo ispadne jos jedan slucaj price o decaku koji je stalno vikao "Vuk (ne Jeremiic niti Draskovic)". I onda kada se pojavi prava afera i kada isti ljudi koji su optuzivali za sve i svasta izadju u javnost, naravno da im ljudi ne veruju.
 
Ako ima veze sa bus-plusom to je bilo kad sam je vec zbrisala da radim van Srbije 2012

dok sam ja bila nije bilo nikakvih problema
Ne, dešavalo se 2010, 11... meni se dešavalo na NBG (Fontana), sajam... znalo je i po 4-5 autobusa da stoji u stanici.... možda zavisi i od relacije na kojoj si se kretala, ali se dešavalo.
Da ne ispadne pogrešno, ja plaćam prevoz i mislim da svi treba da ga plaćaju, ne ide to na vazduh, ali... ja imam kartu, zašto mene drže kao taoca zato što neko nema?
Da, vaša greška je što ste obesili sve svoje nade o samo 1 osobu.

Jedno hronično bolesno govedo to be exact
Kao i vi... još od p.p.v. 2012.
 
Ne, dešavalo se 2010, 11... meni se dešavalo na NBG (Fontana), sajam... znalo je i po 4-5 autobusa da stoji u stanici.... možda zavisi i od relacije na kojoj si se kretala, ali se dešavalo.
Da ne ispadne pogrešno, ja plaćam prevoz i mislim da svi treba da ga plaćaju, ne ide to na vazduh, ali... ja imam kartu, zašto mene drže kao taoca zato što neko nema?

ja jednostavno ne mogu da lazem
meni se NIJE DESAVALO

ja sam zapravo otisla 2010 posle toga sam dolazila na krace periode
 

Back
Top