NOVO ISTRAŽIVANJE AGENCIJE FAKTOR PLUS - SNS na 52,9 odsto, a evo koja još tri političara PRELAZE CENZUS

Ta priča se vrti od 2012. a tada nije SNS mogla da kreira "sparing partnere"...
Jednostavno, umesto da se krivica za poraz traži na svojoj strani, traži se na svim drugim stranama.
Tako su i "beli listići" optuženi da su pomogli kandidatu opozicije da pobedi, a sada se priča da "beli listići" pomažu vlasti. A matematika kaže da zapravo idu u prilog onome ko dobije najviše, što znači da nije do belih listića, nego opet do toga ko je pobedio.


SNS je samo pajac na koncima vladara iz senke i kao što se nekad zvala SRS, a sad SNS, tako sutra moze da bude SPRD
Dakle Perhan jeste utripovao da je novi Tito, ali on je samo pajac na koncima onih koji cestitaju 4 sata pre zatvaranja glasackih mesta i koji pozdravljaju "napredak demokratije u Srbiji..." i koji drze Perhana cekajuci da im potpise Kosovo...


...
 
U situaciji kad npr 8 od 10 stranaka su Vucicevi sparing partneri...besmisleno je govoriti o "svaka stranka ima po 4 kontrolora..."
Moze da ih imaju i 44 kontrolora, ali ako svi sviraju u frulu Perhanu a kao glumeci opoziciju onda je nebitno...

Pa pošto smo došli do nivoa da SNSekta vlada od Mesne Zajednice preko Skupstine do Vlade onda je jelde besmisleno da iko drugi ikad vise vlada jer eto drugi nemaju dovoljno clanstva da kontrolisu...
Onda ajde da Perhana proglasimo za dozivotnog pa neka pisa po nama dok muzika svira......

Da li si ti ikada u zivotu glasao, ili kojim cudom bio u izbornoj komisiji? Da li imas vise od 18 godina? Ili mozda ono sto sam prvo trebao da te pitam, da li si normalan, mislim, ono, medicinski potvrdjeno?

Neka je opozicija na svakom birackom mestu imala samo jednog predstavnika, samo u tom slucaju govorimo o nekoliko hiljada ljudi kojima je preceno ili sta vec. Opet bilo ko od njih ne mora da potpise na kraju zapisnik kada se prebroje glasovi ako se ne slaze i ako misli da ima neke manipulacije. Dakle takav nivo zaveree o kojoj govoris ne bi prosao ni u Kini ni Severnoj Koreji, a kamoli u Srbiji. A sve i da je nekim cudom tako, da li mislis da se neko sa zapada ne bi oglasio po tom pitanju.

Sto me vraca na jedno od pitanja koja sam ti postavio, da li si ti normalan?
 
Da li si ti ikada u zivotu glasao, ili kojim cudom bio u izbornoj komisiji? Da li imas vise od 18 godina? Ili mozda ono sto sam prvo trebao da te pitam, da li si normalan, mislim, ono, medicinski potvrdjeno?

Neka je opozicija na svakom birackom mestu imala samo jednog predstavnika, samo u tom slucaju govorimo o nekoliko hiljada ljudi kojima je preceno ili sta vec. Opet bilo ko od njih ne mora da potpise na kraju zapisnik kada se prebroje glasovi ako se ne slaze i ako misli da ima neke manipulacije. Dakle takav nivo zaveree o kojoj govoris ne bi prosao ni u Kini ni Severnoj Koreji, a kamoli u Srbiji. A sve i da je nekim cudom tako, da li mislis da se neko sa zapada ne bi oglasio po tom pitanju.

Sto me vraca na jedno od pitanja koja sam ti postavio, da li si ti normalan?


1)
JESI LI TI BIO SLEP IL SI IPAK VIDEO POPEGLANE LISTICE NA PROSLIM IZBORIMA ?!
RECI MI MUDRIVOJE - KOJI ČLAN I KOJE KOMISIJE JE POTPISAO TE LISTIĆE TAKO LEPE NESAVIJENE A POPUNJENE, A KOJI SE BROJAŠE U VAŽEČE ?!


2)
ZAŠTO PERHAN NIJE ISTERAO OD KRAJA CITAVU VRECU GLASOVA KOJU JE ISTRESAO ISPRED SKUPSTINE I TO PRED KAMERAMA 2012. ?!
KOJI CLAN KOJE KOMISIJE JE POTPISAO TU VRECU GLASOVA?

I TI MI ONDA TU PODRIGUJEŠ O NEKAKVIM KOMISIJAMA, ČLANOVIMA I PRAVILIMA IGRE...
MA DAJ...

...
 
1)
JESI LI TI BIO SLEP IL SI IPAK VIDEO POPEGLANE LISTICE NA PROSLIM IZBORIMA ?!
RECI MI MUDRIVOJE - KOJI ČLAN I KOJE KOMISIJE JE POTPISAO TE LISTIĆE TAKO LEPE NESAVIJENE A POPUNJENE, A KOJI SE BROJAŠE U VAŽEČE ?!


2)
ZAŠTO PERHAN NIJE ISTERAO OD KRAJA CITAVU VRECU GLASOVA KOJU JE ISTRESAO ISPRED SKUPSTINE I TO PRED KAMERAMA 2012. ?!
KOJI CLAN KOJE KOMISIJE JE POTPISAO TU VRECU GLASOVA?

I TI MI ONDA TU PODRIGUJEŠ O NEKAKVIM KOMISIJAMA, ČLANOVIMA I PRAVILIMA IGRE...
MA DAJ...

...

Gospodi pomiluj.
 
Inače sređivanje biračkog spiska opoziciji ne odgovara sada jer će njihov bojkot prikazati ne toliko značajnim po izlaznost. Ako bi spisak ostao nesredjen možda bi i bila izlaznost usled bojkota oko 38% a kada se spisak sredi kao u Medvedji svuda izlaznost će ne kraju verovatno biti oko 45% ili 50% čime će bojkot od SZS postati manje efektan.
mislim da bi szs+psg,djb i ko je sve u tom taboru ako bi se kandidovao sve zajedno mogao da dobije do 20% sto bi bilo realno dobra borba u skupstini, ovako bojkot pa da sedimo skrstenih ruku jos 4 godina ne znaci nikom nista.
 
Jedina veca neregularnost od kako se odrzavaju izbori dogodila se 1996 godine na lokalnim izborima na nacin da je izborna komisija po nalogu Slobodana Miloševića,izbore u 20 -tak opština tj.u svim opštinam i u Bgd-u u kojima je koalicija SPS-JUL izgubila,proglasila nevazecim zbog kako su rekli nepravilnosti.
Sve druge priče izbornih gubitnika o "izbornim kradjama" bile su ili posledica očaja usled gubitka izbora ili pokušaj diskreditacije političkih protivnika.
 

Back
Top