Novinar Nove nazvao navijače Crvene zvezde izdajnicima Srbije

GIF by euronews
 
На коју елиту мислиш ? Заблуда је то мишљење да су пре комуниста овде све били светосавци и Срби, јер да јесу ме би укинули Србију зарад Југославије, не би солунски ратници просили по улицама, док се та елита содомисала по раскошним дворцима (генерал Петар Живковић), не би била формирана Бановина Хрватска која је после постала основа за формирање НДХ.

То идеализоване предратне елите такође је једна од заблуда нашег народа. А и историја не може тако да се посматра. У сваком периоду сваке власти било је и лошег и доброг. Па ни код Светих Немањића није све било идеално, а ти то очекујеш од световних политичара Краљевине Југославије који су, уздргед, сви били чланови тајних масонских и ротари клубова.

Има и тога, али то је претеривање пропаганде црвеног сталежа.

Ипак је ово олош елита, далеко неспособни ја од оне пре 1944.
 
Има и тога, али то је претеривање пропаганде црвеног сталежа.
Није претеривање. ,,Чујте Срби" није писана 1945. већ пре, у време када је та ,, елит" држала Југославијом. Лоповлук, партијаштво, партијско запошљавање, и две остало, ,,красило" је и ту државу и ту ,,елиту".
Србију су са карте избрисале управо те ,српске" елите.

Ипак је ово олош елита, далеко неспособни ја од оне пре 1944.
Ех, да је све било ,,бајно", пре Другог светског рата, не би се две тако распало и не би комунисти ни дошли на власт.
 
Ех, да је све било ,,бајно", пре Другог светског рата, не би се две тако распало и не би комунисти ни дошли на власт.

Нетачно Дуле!

Би и да су били као Немањићи.

Геополитика две велике републике и договор о санитарном кордони између блокова
 
Нетачно Дуле!

Би и да су били као Немањићи.

Геополитика две велике републике и договор о санитарном кордони између блокова
Ма би, вероватно, из геополитичких разлога. Али то не амнестира предратну елиту да је била кварна, прожета масонеријом, да није марила за обичан народ и да је стога исти био у доброј мери незадовољан њоме.
 
Ма би, вероватно, из геополитичких разлога. Али то не амнестира предратну елиту да је била кварна, прожета масонеријом, да није марила за обичан народ и да је стога исти био у доброј мери незадовољан њоме.

Да је било тако не би могла Србија бити победник.

Било је искварених, али не толико као данас.
 
Да је било тако не би могла Србија бити победник.

Било је искварених, али не толико као данас.
Србија је победила захваљујући крви и зноју српског ратника!
И ја говорим о предратној елити у Југославији.
 
Србија је победила захваљујући крви и зноју српског ратника!
И ја говорим о предратној елити у Југославији.
Па која је војна и цивилна елита водила и ратника и цивила пре 1944 и после?!?
 
Па која је војна и цивилна елита водила и ратника и цивила пре 1944 и после?!?
Војном елити свака част!

Што се цивилне ,,елите" тиче, то су они који су били на крају колоне кад се ишло у рат, с били на почетку кад се враћали и трчало за влашћу и привилегијама. ;)
 
Војном елити свака част!

Што се цивилне ,,елите" тиче, то су они који су били на крају колоне кад се ишло у рат, с били на почетку кад се враћали и трчало за влашћу и привилегијама. ;)

И како је настала нова елита 1944.

Јел она била боља или лошија од оне пре 1944?!?
 
И како је настала нова елита 1944.

Јел она била боља или лошија од оне пре 1944?!?
У неким стварима је била боља, у неким иста или гора.

Него машимо поенту, а поента је да 1945 не постоји ,,српска светосавска елита" коју си ,,зли комунисти" наводно уништили. Та елита не постоји још од 1918. године.
 
У неким стварима је била боља, у неким иста или гора.

Него машимо поенту, а поента је да 1945 не постоји ,,српска светосавска елита" коју си ,,зли комунисти" наводно уништили. Та елита не постоји још од 1918. године.
Нетачно

Нетачно
 

Back
Top