Novi teroristički napad u Parizu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aman okanite se Gumiše provokatora.

Dve bitne vesti:

1) Kod jednog mrtvog teroriste pronađen sirijski pasoš (da vidite kad se ispostavi da je došao skoro sa onim divnim bezopasnim azilantima)

2) ID preuzela odgovornost za napad i najavila da je to samo početak

Јеси сигуран да је пронађен тај пасош?
Можда је ово стварно увод у инвазију на Сирију/Ирак
 
Aman okanite se Gumiše provokatora.

Dve bitne vesti:

1) Kod jednog mrtvog teroriste pronađen sirijski pasoš (da vidite kad se ispostavi da je došao skoro sa onim divnim bezopasnim azilantima)

2) ID preuzela odgovornost za napad i najavila da je to samo početak

Neki mediji su objavili da je ovo bila osveta zbog ubistva Džihadi Džona.

Mada je on stradao od grudobolje.....
 
Ма, пусти ме више те разлике. Ко ти признаје ту разлику? Зашто бих ја њима показивала да сам боља од њих, а они ме сваки пут убију?

12.55 - Терминал на лондонском аеродрому Гетвик јутрос је евакуисан из предострожности, рекли су извори у британској полицији, додајући да је у питању "сумњиви пакет".

Paket poslati na Hethrow,pliz:D
 
Zar je iko i posumnjao?

lepo ja rekoh u prvom mi postu da je veza između američkog bombardovanja Sirije i ovoga u francuskoj očigledna :


PRVI TRAGOVI: Sirijski pasoš nađen kod tela bombaša samoubice


PARIZ - Sirijski pasoš pronađen je kod tela jednog od bombaša samoubica kraj stadiona Francuska, kažu francuski politički zvaničnici, javlja AP.



javljaju francuski mediji pozivajući se na najnovije podatke iz policijskih i pravosudnih izvora. i bla bla bla
 
znas da mozes nekog da isprovociras da potrazi stare teme i dokumentuje ti tvoje pisanje o nato akcijama u Libiji, Siriji i td...stvarno mislis da zaboravljamo ko je sta pisao na forumu i koga je podrzavao?

Mozes traziti sta hoces, ali neces naci.....

Ja NIKADA NISAM NI U JEDNOJ RECENICI opravdavao rat u Libiji i Siriji....:rtfm:

Ali ja mogu naci za vas da za Albance pricate da su primitivni kozojebci, da su Bosnjeci glupi, da su Hrvati genocidni i td...

Samo valjaju Srbi, casni, posteni i istinoljubivi.......

Treba li da trazim kada ste ovo 1000x pisali?
 
Aman okanite se Gumiše provokatora.

Dve bitne vesti:

1) Kod jednog mrtvog teroriste pronađen sirijski pasoš (da vidite kad se ispostavi da je došao skoro sa onim divnim bezopasnim azilantima)

2) ID preuzela odgovornost za napad i najavila da je to samo početak

Je, teroristi obično idu u samoubilačke akcije sa ličnom kartom, pasošem i vozačkom dozvolom, i mobitelom sa svim kontaktima

Malo smo naivni danas, jel?
 
Mozes traziti sta hoces, ali neces naci.....

Ali ja mogu naci za vas da za Albance pricate da su primitivni kozojebci, da su Bosnjeci glupi, da su Hrvati genocidni i td...

Samo valjaju Srbi, casni, posteni i istinoljubivi.......

Treba li da trazim kada ste ovo 1000x pisali?

Ti si ono beše jednom banovan zbog antisemitizma? Pa kako to Blajbi kad su za tebe svi ljudi jednaki...
 
PRVI TRAGOVI: Sirijski pasoš nađen kod tela bombaša samoubice


PARIZ - Sirijski pasoš pronađen je kod tela jednog od bombaša samoubica kraj stadiona Francuska, kažu francuski politički zvaničnici, javlja AP.



javljaju francuski mediji pozivajući se na najnovije podatke iz policijskih i pravosudnih izvora. i bla bla bla

ako se taj razneo eksplozivom kako je pasos od papira ostao prepoznatljiv...od kog materijala prave pasose u Siriji?
 
Zar je iko i posumnjao?

lepo ja rekoh u prvom mi postu da je veza između američkog bombardovanja Sirije i ovoga u francuskoj očigledna :


PRVI TRAGOVI: Sirijski pasoš nađen kod tela bombaša samoubice


PARIZ - Sirijski pasoš pronađen je kod tela jednog od bombaša samoubica kraj stadiona Francuska, kažu francuski politički zvaničnici, javlja AP.



javljaju francuski mediji pozivajući se na najnovije podatke iz policijskih i pravosudnih izvora. i bla bla bla

samoubica bombas.
Pobio oko sebe 40,50 ljudi.
Njemu koske raznesene..ali je zato pasos ostao nedirnut,neostecen i to pored njegovog tela.
To mozda zbog pametnog dinamita,sta?
:hahaha:
 
Zar je iko i posumnjao?

lepo ja rekoh u prvom mi postu da je veza između američkog bombardovanja Sirije i ovoga u francuskoj očigledna :


PRVI TRAGOVI: Sirijski pasoš nađen kod tela bombaša samoubice


PARIZ - Sirijski pasoš pronađen je kod tela jednog od bombaša samoubica kraj stadiona Francuska, kažu francuski politički zvaničnici, javlja AP.



javljaju francuski mediji pozivajući se na najnovije podatke iz policijskih i pravosudnih izvora. i bla bla bla

ne veruj glupostima.

bas je doputovao iz sirije??? pa jos nosi i pasos kad krene da se raznese???

namesteno...
 
Sta reci?

Vrlo uspesno sprovedena operacija anglosaksonskih "sluzbi" sinoc u Parizu!
Mnogi se pitaju zasto danas svi bombarduju po Bliskom Istoku, i uvek su bombardovali, a niko da pogodi bilo sta sto je vezano za naftnu insustriju?

Jedini presedan do sada je napravila Francuska:

France bombs ISIS-held oil supply center east Syria!


http://aranews.net/2015/11/france-bombs-isis-held-oil-supply-center-east-syria/

Samo se Francuska usudila da pogodi SVETNJU anglosaksonskog imperijalizma a da im potonji jos nisu ( i nikad nece ) zaboravili dizanje ruke De Gola na najvecu svetinju svih svetinja: $$$$$$.
E, to nije moglo proci nekaznjeno!
Da li su oni normalni? Pa od cega da izvi IS & Izrael ako nema "besplatne" nafte iz Iraka??
Munjevitom brzinom je stigao odgovor sinocnim dogadjanjima u Parizu...
Cak i "zli Rusi" tamo bombarduju, a nije im palo na pamet da pogode naftna postrojenja, a nasli se Francuzi...

Da vidimo ko ce sada pokrenuti demonstracije sirom EU sa anti - migrantskim sadrzajem? Monent istine dolazi.
 
Ja to ne zastupam.:nono3:

Za mene je covek - covek, pa ma bio beo, crn, zut, ma bio iz Nepala ili iz Ciriha...

Naprotiv, to zastupate VI.....("Niko nema sto Srbin imade!"

Zastupaš, i to mnogo gore nego mi...samo si gadan licemer, baš kao i američki ili francuski političari.

Pa čoveče, ti nisi u stanju da se odvojiš od tripova o "kulturnim i vrednim Vojvođanima" i "nekulturnim i lenjim dođošima" a kamoli nešto drugo, na višem nivou...:per:

Ja nisam licemer. Žao mi je nevinih ljudi, ali smatram da Francuska, i neki drugi dobijaju mnogo manje nego što zaslužuju...s obzirom šta rade po čitavom svetu.

S obzirom do čega su doveli u Libiji, Siriji, Iraku...

Nevini ljudi su samo kolateralna šteta. Jbga, nisu imali sreće. Baš kao i mi kada su nas bombardovali svojevremeno.
 
Zar je iko i posumnjao?

lepo ja rekoh u prvom mi postu da je veza između američkog bombardovanja Sirije i ovoga u francuskoj očigledna :


PRVI TRAGOVI: Sirijski pasoš nađen kod tela bombaša samoubice


PARIZ - Sirijski pasoš pronađen je kod tela jednog od bombaša samoubica kraj stadiona Francuska, kažu francuski politički zvaničnici, javlja AP.



javljaju francuski mediji pozivajući se na najnovije podatke iz policijskih i pravosudnih izvora. i bla bla bla


:lol:

Мора да га је извадио из џепа мало пре смрти, да провери како ће изгледати његова фотографија у новинама... :roll:
 
Mozes traziti sta hoces, ali neces naci.....

Ja NIKADA NISAM NI U JEDNOJ RECENICI opravdavao rat u Libiji i Siriji....:rtfm:

Ali ja mogu naci za vas da za Albance pricate da su primitivni kozojebci, da su Bosnjeci glupi, da su Hrvati genocidni i td...

Samo valjaju Srbi, casni, posteni i istinoljubivi.......

Treba li da trazim kada ste ovo 1000x pisali?
nemam sad vremena ali imas moje obecanje da cu ovih dana kopirati sve tvoje postove u vezi ratova na bliskom istoku i severu afrike. a ovo za siptare, mujice i hrvate je tacno i niko od nas ne negira da to misli
 
Ti si ono beše jednom banovan zbog antisemitizma? Pa kako to Blajbi kad su za tebe svi ljudi jednaki...

Ja ne mogu biti banovan zbog antisemitizma.

- - - - - - - - - -

nemam sad vremena ali imas moje obecanje da cu ovih dana kopirati sve tvoje postove u vezi ratova na bliskom istoku i severu afrike. a ovo za siptare, mujice i hrvate je tacno i niko od nas ne negira da to misli

Ako budes iskopao, a da nije falsifikat, JAVNO CU SE IZVINUTI SVIMA.

A ako ne budes iskopao, ili ako falsifikujes - izvini se ti svima...

Ok?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top