Novi teroristički napad u Parizu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ssmpmd

Elita
Poruka
16.678
Pucnjava i eksplozija u centru Pariza
Napadač naoružan automatskom puškom otvorio je vatru u restoranu u centru Pariza, prenose svetski mediji, navodeći da ima nekoliko žrtava.

IZVOR: B92 PETAK, 13.11.2015. | 22:08


Osim toga, nekoliko ljudi je povređeno, piše BBC. I dalje nema zvaničnih informacija.

Novinar BBC-ja sa lica mesta kaže da na ulici vidi 10 ljudi koji su ili mrtvi ili teško povređeni. Prema njegovim rečima, policija je upravo stigla na mesto sukoba.

Takođe, u Parizu se otprilike u isto vreme u blizini stadiona na kojem fudbalski meč igraju Francuska i Nemačka čula eksplozija.

Na društvenim mrežama se navodi da je zbog eksplozije francuski predsednik Fransoa Oland evakuisan sa stadiona.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=11&dd=13&nav_category=78&nav_id=1062857
 
22.55 - Француска полиција потврдила је и да у у париском 11. арондисману неидентификовани нападачи узели таоце.
22.45 - Најмање 18 људи убијено је у нападима у Паризу, јавља Ројтерс.
Француска полиција је саопштила да је неколико људи погинуло, а више рањено у експлозији у бару у близини једног стадиона у Паризу, као и у пуцњави у париском ресторану.
Полиција за сада нема информација о томе да ли су два инцидента повезана.
На друштвеним мрежама појављују се информације да је дванаест људи убијено.
Сумња се да је напад код стадиона извео бомбаш-самоубица.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...и+експлозије+у+Паризу,+најмање+18+мртвих.html




- - - - - - - - - -

FRANCUSKA IMA NAJGORU OBAVESTAJNU SLUZBU NA SVETU!

Naprotiv, ima najkorumpiraniju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bas sam se kladio sa jednim tipom da ce im se ceceni osvetiti za podle gluposti Charli-ja. :per:

нису чечени сигурно , будала има свугде на свету , довољно их је мало наговорити .....само нађеш будалу и кажеш му како му је шеф ресторана ебо сестру и ето пиздарија .....док тај нађе ко је шеф , поби пола њих около :)

ПС мираж оборен у босни је вежбао нуклеарни удар на Београд , чисто да се не заборави:mrgreen:
 
Карма је куурва господо французи. Када сте нас бомбардовали урликали сте кроз медије од задовољства и називали нас свакојаким погрдним именима, е сад ћемо ми мало да уз кокице посматрамо те које сте пподржавали против нас како вам се наебавају мајке. Заслужили сте поштено.
 
нису чечени сигурно , будала има свугде на свету , довољно их је мало наговорити .....само нађеш будалу и кажеш му како му је шеф ресторана ебо сестру и ето пиздарија .....док тај нађе ко је шеф , поби пола њих около :)

ПС мираж оборен у босни је вежбао нуклеарни удар на Београд , чисто да се не заборави:mrgreen:


Ajde ? A gde je nuklearna bomba?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top