Novi Sad-fakulteti?

joeBN

Početnik
Poruka
6
ja ne znam sta da radim... zavrsavam gimnaziju, hocu u novi sad... ali ne znam sta!!! :confused: pomaziteeeeeeee!!!
mislila sam pravni, kriminalistika me fasciniraaa, ali nema zivota ovde od toga :-(
pa sam mislila anglistiku... ali znaaam da bas puno ljudi konkurise tamo... a mene nece sigurno primiti... :frown:
a ostali jezici? lupam, ruski... to je i za prijemni, ha?
ne znam vise ni ja, pisite mi, pomazite... ne znam sta da raaaaaadiiiiiiim :sad2:
 
ja ne znam sta da radim... zavrsavam gimnaziju, hocu u novi sad... ali ne znam sta!!! :confused: pomaziteeeeeeee!!!
mislila sam pravni, kriminalistika me fasciniraaa, ali nema zivota ovde od toga :-(
pa sam mislila anglistiku... ali znaaam da bas puno ljudi konkurise tamo... a mene nece sigurno primiti... :frown:
a ostali jezici? lupam, ruski... to je i za prijemni, ha?
ne znam vise ni ja, pisite mi, pomazite... ne znam sta da raaaaaadiiiiiiim :sad2:

Mislim da treba najpre da se rukovodis svojim interesovanjima, jer je u nasoj zemlji vrlo diskutabilno to koji fax "garantuje" dobar zivot. Ono sto je aktuelno i potrebno danas, ne mora biti i sutra... Od ove 3 opcije koje si navela, ja mogu da podrzim ruski. Ucila sam ga prve dve godine faxa kao izborni jezik i u potpunosti se odusevila. Nastavila sam da ga ucim sama posle toga. Ako te interesuje bilo koji smer na FF u NS, imas sve relevantne informacije na sajtu naseg faxa: www.ff.ns.ac.yu
 
ja ne znam sta da radim... zavrsavam gimnaziju, hocu u novi sad... ali ne znam sta!!! :confused: pomaziteeeeeeee!!!
mislila sam pravni, kriminalistika me fasciniraaa, ali nema zivota ovde od toga :-(
pa sam mislila anglistiku... ali znaaam da bas puno ljudi konkurise tamo... a mene nece sigurno primiti... :frown:
a ostali jezici? lupam, ruski... to je i za prijemni, ha?
ne znam vise ni ja, pisite mi, pomazite... ne znam sta da raaaaaadiiiiiiim :sad2:

batali ti sve to i idi na prirodne nauke :D
 
Zasto ne odes na test profesionalne orijentacije!Takode mozes da napravis listu fakulteta koji ti se svidaju i za svaki napises sta ti se svida na njima sta ne,cime bi voleo da se bavis itd i onda odluci.:-P :idea:

gde to, ne znam, nisam upucena u stvari...
a skontala sam da bih mogla TIMS...
turizam...
super mi je tamo... bila sam na site-u njihovom
bas je ono... cool :D
 

Back
Top