Quantcast

Novi izgled Foruma Krstarice - primеdbe i komentari

Ivan

Domaćin
Administrator
Poruka
3.146
Gde su mi postovi i ko ih je obrisao/smanjio? Imala sam 24.996 poruka, a sada duplo manje.
Šta se ovde dešava?
Sada imas 22.007 poruka, to nije duplo manje.

Izvrsili smo automatsko ponovno prebrojavanje svih poruka na forumu za sve korisnike. Obrisane poruke, poruke iz obrisanih tema i foruma koji vise ne postoje nisu uzete u obzir.

причалица

Buduća legenda
Poruka
30.044
Sada imas 22.007 poruka, to nije duplo manje.

Izvrsili smo automatsko ponovno prebrojavanje svih poruka na forumu za sve korisnike. Obrisane poruke, poruke iz obrisanih tema i foruma koji vise ne postoje nisu uzete u obzir.
tako si mogao i meni da odgovoriš, a ne da daš bukvalan odgovor.
dobro, nema veze. sad je jasno što su se brojevi poruka menjali.
i što kaže kalisto - šta ima veze :zcepanje:

BojaMagije

Poznat
Poruka
9.599
zasto se meni pojavljuju obavestenja da je neko pisao na temi, a ja tu osobu ne pretim, niti ta osoba mene prati, niti sam ja citirana?

za par 4umasha mi je izaslo obavestenje da su pisali na nekoj temi na kojoj sma ja pisala, a ja veze sa tim 4umashima nemam.

.artemis

Zainteresovan član
Poruka
132
pa realno kakve gluposti pišem meni se ovo smanjivanje dopada :mrgreen:
Htedoh da pitam još nešto, pa mi pade na pamet da editujem poručicu, ali gle čuda - rok za editovanje je 15 minuta!? Ne mogu da se načudim tome -- koja je svrha takvog pravila? Meni to izgleda skroz glupo. I ako je vreme ograničeno, što baš 15??

Elem, šta tedo da pitam (možda je malo OT, al' nema veze), naime: 'de je najbolje zezanje, na kom forumu? Ono kad skoro stalno možeš da koristiš ovaj smajli: :hahaha: .

kalisto.

Iskusan
Poruka
5.472
nemoj taj
Htedoh da pitam još nešto, pa mi pade na pamet da editujem poručicu, ali gle čuda - rok za editovanje je 15 minuta!? Ne mogu da se načudim tome -- koja je svrha takvog pravila? Meni to izgleda skroz glupo. I ako je vreme ograničeno, što baš 15??

Elem, šta tedo da pitam (možda je malo OT, al' nema veze), naime: 'de je najbolje zezanje, na kom forumu? Ono kad skoro stalno možeš da koristiš ovaj smajli: :hahaha: .
na eroCkim slikama

Poruka
18.631
Pošto sam bila među onima koji su se zalagali za blogove, ovom prilikom želim da izrazim zahvalnost za "sluh" , lepo sve izgleda...a mislim da je najvažnije da su funkcionalni (staro + novo). Ako sam se već zahvalila ranije, nema veze, od hvala glava ne boli. Kao ni od izvini.
:cvet:

acabg

Iskusan
Poruka
6.871

Време за едотовање поруке је смањено на 15 мин пошто су неки то злоупотребљавали и преправљали поруке старо време за едитовање порука је било 24 сата ако се неварам

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
43.908
zasto se meni pojavljuju obavestenja da je neko pisao na temi, a ja tu osobu ne pretim, niti ta osoba mene prati, niti sam ja citirana?

za par 4umasha mi je izaslo obavestenje da su pisali na nekoj temi na kojoj sma ja pisala, a ja veze sa tim 4umashima nemam.
dobijas obavestenje da je neko pisao na temi koju pratis..to mozes da iskljucis u podesavanjima.