Novi incident u Hrvatskoj prema Srbima

U nekoj vukoyebini su 2 idiota radili sr.anja kakvih ima svakodnevno u svim državama ex Yu (i to možda jer je Index smeće) i ti to objaviš na politici?
I to dan nakon što si od jedne navijačke baklje napravio incident.
Ne razumijem zašto insinuiraš nepostojeće stvari?

Točno.
Slavonac je dobro izučio školu demagogije.
Njegovo pisanje na forumu djeluje kao liječenje nečiste savjesti.
Ili pripada kako je to neki dan nazvao jedan novinar u "mešano meso".
 
Stvar je u tome sto vi nikog ne mozete da prebijete


Jel ovo možda Vaše? :mrgreen:

delijeknin2kr8xw9.jpg
 
Pazi kad mi se **re, da prostis, od vase kulture i pristojnosti. Pa je l' toliko tesko napisati da su ti majmuni koji su kolima upali u kafic i 2012 trazili cetnike, dva najobicnia mentola? Je l' to tako tesko? Umesto da to lepo napises i ogradis se od toga, ti i tvoji zemljaci trazite neko opravdanje za to u slicnim ispadima koji su neki srpski mentoli uradili prosle godine...

I onda kad ja kazem da ste vi svi isti, da se u sustini slazete s Tudjmanom da Srbi treba da nestanu, ne samo iz Hrvatske, nego uopse, vi se ljutite. A kad vas nazovem pravim imenom, onda mi brisu postove.

Dakle, strasno.

Pa ******* imamo problem realne naravi.
Vi ste četnike abolirali.
A kako mi imamo iznimno negativna iskustva sa četničkim pokretom, ljudi ih pokušavaju identificirati.
 
Pazi kad mi se **re, da prostis, od vase kulture i pristojnosti. Pa je l' toliko tesko napisati da su ti majmuni koji su kolima upali u kafic i 2012 trazili cetnike, dva najobicnia mentola? Je l' to tako tesko? Umesto da to lepo napises i ogradis se od toga, ti i tvoji zemljaci trazite neko opravdanje za to u slicnim ispadima koji su neki srpski mentoli uradili prosle godine...

I onda kad ja kazem da ste vi svi isti, da se u sustini slazete s Tudjmanom da Srbi treba da nestanu, ne samo iz Hrvatske, nego uopse, vi se ljutite. A kad vas nazovem pravim imenom, onda mi brisu postove.

Dakle, strasno.

nemoj se nervirat samo ti piši da smo ustaše, evo imaš moju dozvolu
 
Pa ******* imamo problem realne naravi.
Vi ste četnike abolirali.
A kako mi imamo iznimno negativna iskustva sa četničkim pokretom, ljudi ih pokušavaju identificirati.

Jesi ti u nekom vremeplovu, o cemu se radi? O kakvim cetnicima ti pricas u 2012 godini, samo mi to objasni. I objasni mi kako ja to nisam u pravu kad kazem da ste svi isti i da nema sanse da ovde procitam rec osude za neke umobolnike koji kolima upadaju u kafic, biju coveka od bezmalo 60 godina bez razloga, pistoljima lupaju po saobracajnim znacima i ko zna sta uzvikuju...

Dakle, vi ste stvarno veci mentoli nego sto sam mogla i da pretpostavim.

Pazi...traze cetnike po kaficima...ebt...zona sumraka.
 
U Srbiji je 90-tih na snazi bila jaka medijska blokada i kontrola. SAT TV nije imalo ni 5 posto populacije, a domacih nezavisnih medija nije bilo. To ce ti skoro svako reci, a ti naivno veruj da smo SVI ZNALI STA SE DESAVA I ZELELI ZLO HRVATIMA!

Ja uopće ne mislim da ste znali i da ste nam željeli zlo u nekog smislu masovnih klanja ili slično. Eventualno ste mogli podržavati svoje krajišnike u želji za otcjepljenjem, što i nije direktno vezano za nas....
 
Jesi ti u nekom vremeplovu, o cemu se radi? O kakvim cetnicima ti pricas u 2012 godini, samo mi to objasni. I objasni mi kako ja to nisam u pravu kad kazem da ste svi isti i da nema sanse da ovde procitam rec osude za neke umobolnike koji kolima upadaju u kafic, biju coveka od bezmalo 60 godina bez razloga, pistoljima lupaju po saobracajnim znacima i ko zna sta uzvikuju...

Dakle, vi ste stvarno veci mentoli nego sto sam mogla i da pretpostavim.

Pazi...traze cetnike po kaficima...ebt...zona sumraka.

pa vi vidite ustaše, a mi četnike jbga.
a kad smo već kod davanja imena drugim narodima... dont get me started :)
 

Back
Top