Нови Београд и Земун

Да или не?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Alo bre Sumadinci nemojte nas ostavljate na cedilu... Pustite ove beogradske malogradjane i vojvodjanske hungaro-ligase...

Jer Sumadiju kiti nas najveci grad, dve ga reke grle, lepi Beograd...

Sto bi rekao Djilas u predizbornoj kampanji, "vi (zemunci) ste oduvek bili u evropi", tako da.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dragan Đilas: „Zemun je pre 150 godina bio deo Evrope, za razliku od ostatka Beograda.“
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Sto bi rekao Djilas u predizbornoj kampanji, "vi (zemunci) ste oduvek bili u evropi", tako da.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Bojim se da ga jedino u Zemunu nisu culi,posto je nazalost poznato cije je sediste Zemun.

Zamisli sad molim te Vojvodu od Haga kako upravlja tom (koristicu se nazivom koji je Registra nadenula) republikom Novi Zemun. :hahaha: Mada je po meni bolje da se na podrucju te ''drzavice'' dvojna monarhija : NBG-Munze :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Napisah negde da razlikujete Zemun i vukojebine poput bataje, ugrinovaca, grmovca, busija i ostalih traktoristickih vukojebina i stanista! :evil::evil::evil::evil::evil:

Cast Zemuncima,ali kako im onda uspeva da zajasu ponovo,konstantno po n-ti put u opstinsku fotelju? I kod mene ima dosta radikalno nastrojenih izbeglih i raseljenih lica,al radikali nikako da opipaju tu vlast vec jednom. Nema mesta ljutnji,ovo je poprilicno neozbiljna diskusija koja tek na momente preraste u otvoreno prepucavanje :mrgreen:
 
Cast Zemuncima,ali kako im onda uspeva da zajasu ponovo,konstantno po n-ti put u opstinsku fotelju? I kod mene ima dosta radikalno nastrojenih izbeglih i raseljenih lica,al radikali nikako da opipaju tu vlast vec jednom. Nema mesta ljutnji,ovo je poprilicno neozbiljna diskusija koja tek na momente preraste u otvoreno prepucavanje :mrgreen:

To moras da vidis sa izbornim sistemom i delimicno sa demokratskom vlascu od 2000-e do 2004-e, ali na svu srecu, ta vremena su prosla, jer ovi raspadnuti nikad vise nece ni prismrdeti vlasti u Zemunu, a i jos neki pogotovo, necu da im spominjem ime, da me ne izbace po drugi put iz stranke! :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top