Uspostavljena avionska linija Beograd-Mostar, doputovao i Vučić

1713282119177.png

Vučić osudio napad na hrvatske državljane u Pančevu


1713282233319.png


Beta danas 12:04

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osudio je danas fizički napad na četvoro hrvatskih državljana u Pančevu proteklog vikenda i dodao da će nadležni organi učiniti sve da procesuiraju odgovorne za taj incident.

„To je nedopustivo i nedozvoljivo. Tako nešto nigde, ni kod nas ni u regionu, ne sme da se događa“, izjavio je predsednik Srbije na otvaranju Sajma privrede u Mostaru.

Ministarstvo spoljnih i evropskih poslova Hrvatske uputilo je ranije protestnu notu Srbiji povodom fizičkog napada na četvoro hrvatskih državljana proteklog vikenda u Pančevu.

Etnički motivisani napad se dogodio 13. aprila u Pančevu a napadnuto je četvoro hrvatskih državljana i dvoje srpskih državljana, koji su stali u njihovu odbranu.

Prema navodima medija, napadači su četvorica stanovnika Omoljice, koji su uhapšeni pod optužbom za izazivanje verske, nacionalne i rasne mržnje i netrpeljivosti.
 
Slobodno podigni gard još više. Što se humanosti tiče, gledam da vrlo često dobrovoljno dam krv. Od mene dosta.
Pa,pazi...evo sad cu ozbiljno da kazem...Nekolicina vas,da ne nabrajam,prepoznacete se,i ti medju njima,ste me napljuvali ni krivu ,ni duznu,jos od one teme o "cetrdeset hiljada glasaca iz Bosne",sve podmecuci i isinuirajuci kako sam ja isla negdje da glasam,kako krsim zakon,kako sam "sendvicar",kako sam divljak iz sume koji ne bi vidio Bg da nije bilo glasanja itd...iako sam lijepo objasnila da nigdje nisam isla,da sam glasala na svom glasackom mjestu u RS na sta,naravno,imam pravo po zakonu.
Takodje,imam pravo da glasam i u Bg,ako mi se hoce jer sam regularno na na glasackom spisku.
Na taj spisak se nisam stavila sama,tako da sam opet pogresna adresa ako postoi neki problem.
Ali...ne,salve napada,uvreda i prozivki su se protegle i na druge teme kao sto se vidi i na ovoj.
Kvaziduhoviti komentatori postavljaju slicice i dalje nastavljaju da privociraju misleci valjda da ce me nesto uvrijediti ili ne znam ni ja sta.
I evo,jos jednom da ponovim za neke kojima nije jasno,a kopka ih limunadin politicki stav...
Nisam isla u Bg da glasam.Nisam glasala za Vucica.
02.06.cu doci u Bg da glasam i glasacu za Vucica.😂
Eto,ubijedili ste me,sta cu.😂
I jos ozbiljnije...ovaj forum politika je prilicno bolestan.
Ja sam dugo na forumu krstarica,od osnivanja takoreci.Tu sam iz zabave,ima me svugdje,pa zalutam nekad i na politiku.
Ali jedino ovde postoje valjda ljudi regrutovani da terorisu i maltretiraju one koji dodju i koji ne pripadaju nijednom taboru...da im se smuci sto su uopste tu dosli.
Normalnog dijaloga nema.Oni te svrstaju u "folder",nije bitno sta ti pricas i govoris.Ti mora da si "neciji".
Sto je najsmjesnije,ja politiku uopste ne pratim,prebacujem kanale kad vidim bilo kog politicara,pojma nemam ko je s kim i ko je za koga.Znam da niko od njih ne radi za moj interes ili mog naroda u cjelini.Znam da ja nista ne odlucujem,kao sto nikad ni do sad nisam.Glasanje je samo privid.
I sad se neki mcro,koji uopste nije ni Srbin,niti ga briga za dobrobit Srba,meni nakaci na grbacu sa nekim slicicama aviona i kamiona,kao on ce meni nesto da zabrani ili on me je provalio.😂
Ili misli da ce me zavaditi sa sunarodnicima u Srbiji?
Tebi svaka cast,ako ne gajis agresivan stav,ili si ga promijenio...ali ja nemam vremena,niti zelje da analiziram svakog forumasa pojedinacno niti da pratim da li su mu namjere casne ili je neka zaebancija ponovo u pitanju.
Ono sto je jedino jasno je da ce politika da uprlja i najcistijeg covjeka i zato treba izbjegavati cak i ovaj forum.Ali eto,covjek je ponekad mazohista.
Zato ne mozemo biti nikakvi "prijatelji" i nema potrebe ni da me branis,ni napadas.
 
Vidim bio i u Bileci! Mali gradic u Hercegovini 7-8 000 stanovnika,bez privrede 100% na donacijama. Dao im milion KM da uplate penziono. U cemu je problem sa Hercegovinom? Niko ne ulaze,nema fabrika? Imaju toplu klimu ali slabo koriste. Mozda su nezgodni kao radnici pa ih poslodavci izbegavaju?
Vucic debelo placa ekonomske strucnjake i agencije, nek im nadju neku fabriku,ali u Bosni nema subvencija i niko i ne dolazi,drugo imaju zakone o radu da je nemoguce otpustiti bilo koga.
 

Back
Top