Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najzad zavrči meč protiv onog Nemca... nije baš bilo lako, a Nole je mnogo grešio.. da ne kažem previše...

Nekako mi se čini da mu trava baš i ne odgovara.. Jedva čekam da počne sezona na brzim podlogama i betonu!
Sutra igra sa Hjuitom.. neka mu je sa srećom, trebaće mu!
 
Djokovic kritikovao organizatore Vimbldona I deo

4.7. - Srpski teniser Novak DJokovic kritikovao je organizatore gren slem turnira, Vimbldona, zbog toga sto nisu dozvolili da mecevi budu igrani u nedelju, vec je ona, po tradiciji, ostala slobodan dan, prenosi "Rojters".

DJokovic je danas, posle tri dana igranja, konacno zavrsio mec treceg kola protiv Nemca Nikolasa Kifera, pobedivsi rezultatom 7:6, 6:7, 6:2, 7:6. On smatra da su Englezi morali da preduzmu nesto jer su znali da ce cele nedelje padati kisa.

"Znali su prognozu za ovu nedelju, znali su da ce biti lose vreme i da ce stalno padati kisa. Ne razumem zbog cega nisu dozvolili da se igra u nedelju. Plus, u nedelju je bilo veoma prijatno vreme, tako da su svi mecevi mogli da budu zavrseni", rekao je DJokovic i dodao:

"To je tema o kojoj je veoma tesko govoriti. Nisam ja taj koji treba da organizuje meceve i raspored programa. Ali, kao igrac znam da smo jako frustrirani jer kisa pada svakodnevno".



Djokovic kritikovao organizatore Vimbldona II deo

4.7. - DJokovic kaze da je zbog kise, cak, zadirkivao izvrsnog direktora Vimbldona Jana Ricija.

"Svakoga dana dobijamo neki papir sa najavama od organizatora i Ricija. Poludeo sam zbog toga sto toliko pada kisa i pre dva dana odlucio sam da se nasalim sa njima. Ostavio sam poruku Riciju sa pitanjem i zahtevom da mi brzo odgovori. Pisao sam ga 'zbog cega imate toliko mnogo kise?' Dobio sam odgovor u roku od sat vremena. Odgovorio mi je: 'Mogu da budem kriv za mnogo stvari, za nedostatak zabave, za mnogo kise, ali sta mogu da ucinim? Uveravam te da cemo krov dobiti 2009", rekao je DJokovic.

Na konstataciju da je odusevio Ricija svojim "pevackim" nastupom u Parizu i na pitanje da li planira da zapocne karijeru profesionalnog pevaca karaoka u Londonu, DJokovic se nasalio:

"Da, planiram. Pricao sam sa 'Djuran, Djuranom' u Londonu. Planiramo da odrzimo koncerte sirom Evrope".



Znaci koji je on lik,jbt...Neverovatno...:lol:
 
Da se zna ko NE ume da se krsti :lol:

Ali kakav je mec bio danas... ono je bilo strasno.. Realno, Nole je bio bolji, ali je gresio u pip materinu... Nadajmo se da ce protiv Bagdatisa imati manje gresaka!
A Hjuit je ispao bzvz.. nadrkano je napustio teren i jos je kenjao kako ne vidi Novaka u polufinalu i kako ne veruje da ce pobediti Bagdatisa (malo mu je ego poljuljan svakako) :roll:
 
Ноле има тек 19 година.С обзиром да тенисери играју до 30 године најчешће,Ноле ће тек да напредује...Чак мислим да ће бити 1 или 2.рекет света са једно 24,25 година кад стекне мало више искуства.Мислим да ће тад ретко ко моћи да му се супротстави...Треба имати у виду наравно из какве земље долази,спонзоре као и тренинге које има...Зато сваки његов успех добија на тежини.Да којим случајем има основу за тренинге и финансијску подршку одавно би он био међу прва 3 рекета,а овако нам једино остаје да чекамо и да се надамо...
 
Novak ima 20 godina :D
Drugo,nije Nole toliko veliki zajebant koliko su drugi smorovi,pa Nole jos deluje blesav,a u sustini je normalan lik od 20 godina,ponasa se bas onako kakko i treba da se ponasaju njegovi vrsnjaci.
A za Hjuita...Ko gubi moze da se ljuti,ko mu je kriv...Ako ga ne vidi u polufinalu,znaci da ni on ne bi dobio Bagdadisa,pa izgubio je od Noleta :D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top