Nova vlada...

Stvarno tema nema ama bash nikakvog smisla. LDP sigurno nece biti u vladi u kojoj su socijalisti. A Tadic... Tadic je prs'o. Da moze da bira izmedju LDP-a i SPS-a izabrao bi SPS. Znaci, teoretske sanse nema za LDP u vladi.

Zatim, Dacic nece biti premijer sa ovoliko glasova. A kada bi Miskovic usao u politiku to bi bilo u vladi DSS-a i SRS-a, posto ocigledno najvisezavise od njega. I da se vratim na prvu recenicu, tema je halucinacija.
 
Stvarno tema nema ama bash nikakvog smisla. LDP sigurno nece biti u vladi u kojoj su socijalisti. A Tadic... Tadic je prs'o. Da moze da bira izmedju LDP-a i SPS-a izabrao bi SPS. Znaci, teoretske sanse nema za LDP u vladi.

Zatim, Dacic nece biti premijer sa ovoliko glasova. A kada bi Miskovic usao u politiku to bi bilo u vladi DSS-a i SRS-a, posto ocigledno najvisezavise od njega. I da se vratim na prvu recenicu, tema je halucinacija.

Gresis,Miskovic je u rodbinskim vezama,upravo sa Dinkicem.
 
Ja nagadjam da ce biti otprilike ovako:

ministar odbrane - general Delic
ministar finansija - mr Jorgovanka Tabakovic
ministar za kapitalne investicije - Milutin Mrkonjic
ministar kulture - Lidija Vukcevic
Education: Zoran Loncar (DSS)
Energy: Aleksandar Popovic (DSS)
Interior: Dragan Jocic (DSS)
Kosovo & Metohija: Slobodan Samardzic (DSS)
Religion: Radomir Naumov (DSS)
Trade: Predrag Bubalo (DSS)
Parliamentary speaker Tomislav Nikolic
...
dalje mozte svi da me dopunite.

demokratama ce ostati jos:
Central bank governor Radovan Jelasic
Demokratama ce ostati jos samo mesto predsednika i mesto guvernera centralne banke.
 
Stvarno tema nema ama bash nikakvog smisla. LDP sigurno nece biti u vladi u kojoj su socijalisti. A Tadic... Tadic je prs'o. Da moze da bira izmedju LDP-a i SPS-a izabrao bi SPS. Znaci, teoretske sanse nema za LDP u vladi.

Zatim, Dacic nece biti premijer sa ovoliko glasova. A kada bi Miskovic usao u politiku to bi bilo u vladi DSS-a i SRS-a, posto ocigledno najvisezavise od njega. I da se vratim na prvu recenicu, tema je halucinacija.
kako moze da bira kada imaju 13 mandata, jes ti naucio obicno sabiranje i oduzimanje ako nista drugo?
 
они су и више него полудели ..изгубили власт овде у граду и шта ће сада да раде

има и Суљи Угљанину да нуде министарско место

Da stvarno izgubise Beograd od cega ce sada da zive !?:rotf: Jos da izgube i republiku i morace da rade i zarade za zivot .Zamisli DS-ovce sa zuljevima na ruklama kao Ceda :rotf: . Strasno !!!
 
Hajde malo da se bavimo prognozama...pošto je izvesno da će Dačić dobro da se proda...DS-u i Tadiću,naravno.Znači,vladu će formirati DS-SPS,i možda Čeda ako bude molio Tadića,na kolenima.Po meni vlada će izgledati ovako:
premijer-Glj(ivica) Dačić,
potpredsednik-Đelić,
potpredsednik-Dinkić,
ministar IP-Čeda,
ministar UP-Danica Drašković:),
ministar kapitalac-Milutin Mrkonjić,
ministar za socijalnu politiku-Miroslav Mišković:super:,
ministar zdravlja-Tomica neuništivi Milosavljević,
ministar poljoprivrede-Ivana Dulić-Marković,
ministar prosvete dr mr samouki Žarko Obradović
....to bi po meni bio kostur nove mrak vlade.Ko ima još neku dobru prognozu ili prognozu za ministarstva koja nisam razmatrao,slobodno nek' doda svoj predlog.:whistling:

a sta fali mrkonjicu?vredan ,posten i obrazovan
 
Nacelnik generalstaba ja bih predlozio da bude Dani Zoltan (on skinuo F-117 "nevidljivi" u blato Budjanovca 1999. i jos jedan F-16)


Ne znam coveka licno, ali i ja se slazem. Ako je to uradio i sada je uspesan pekar, ima da bude 100 puta bolji komadant vojske, pa posle za ministra vojnog. Samo nikoga da ne slusa, nego da radi svoj posao.
 

Back
Top