Nova Vlada Srbije: Vučević premijer, ovo su ministri u Nemanjinoj 11

Teletabis u spoljoj politici: poruka za strance da smo banana država i da sve mora da se završava direktno sa liderom.

Чекај, још нисам прочитао остатак.
Našla se 2 stručnjaka da komentarišu izbor ministara, pa udarili baš po Đuriću?
Verovatno bi vaš gazda Điki bio bolji izbor, obzirom da govori perfektno engleski... :mazi:
 
Dakle desavao se redak detalj u danasnjem svetu. Jedan vladar je sam seo i sam smislio na osnovu karaktera i poslusnosti pojedinaca vladu u svojoj drzavi, kao sto o svemu drugom sam odlucuje. Naravno potrebno je bilo dati SPS SPSovo, sluzbi sluzbino.Da se svi podmire, a da opet budu poslusno i kontrolisani....
Narod naravno nesvesno vecinski to zeli, jer narod smatra da sve konce u svetu i drugim drzavama vuku nekakve duboke drzave, nekakvi tajni mocnici, sorosi i rokfeleri, masoni i ilumianati...Papa i Vatikan su u zadnje vreme ispali iz prica, nesvesnom voljom teoreticara....A engleska kraljica smrcu...
 
Danas smo na sednici Predsedništva SNS odlučivali o nekoliko pitanja i tema, a najvažnije i najinteresantnije je predlaganje kandidata za novu Vladu Srbije, rekao je predsednik SNS Miloš Vučević.

  • Ministar spoljnih poslova i zamenik predsednika vlade - Marko Đurić
  • Potpredsednik vlade i ministar odbrane - Bratislav Gašić
  • Prvi potpredsednik vlade i ministar finansija - Siniša Mali
  • Ministar unutrašnje i spoljne trgovine - Tomislav Momirović
  • Ministar privrede - Andrijana Mesarović
  • Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede - Aleksandar Martinović
  • Potpredsednik Vlade, ministar za zaštitu životne sredine - Irena Vujović
  • Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture - Goran Vesić
  • Ministar rudarstva i energetike - Dubravka Đedović Handanović
  • Ministar pravde - Maja Popović
  • Ministar za upravu i lokalnu samoupravu - Jelena Kovačević
  • Ministar za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog - Tomislav Žigmanov
  • Mministar unutrašnjih poslova - Ivica Dačić
  • Ministar prosvete - Slavica Đukić Dejanović
  • Ministar za nauku i inovacije i tehnološki razvoj - Jelena Begović
  • Ministar zdravlja - Zlatibor Lončar
  • Ministar za rad, boračka i socijalna pitanja - Nemanja Starović
  • Ministar za brigu o porodici i demografiju - Milica Đurđević Stamenkovski
  • Ministar za turizam i omladinu - Husein Memić
  • Ministar kulture - Nikola Selaković
  • Ministar za brigu o selu - Milan Krkobabić
  • Potpredsednik Vlade - Aleksandar Vulin
https://www.blic.rs/vesti/politika/...r-ovo-su-ministri-u-njegovom-kabinetu/3zt991y

images
:bljak:
 
E sad je vreme da ponovim...
Dakle Srbija na vodi.....drzava u kojoj imaju svoju oazu , lenji, glupi ....gde niko nece da ih proziva sto su takvi...
Da se radi 5,6 h dnevno , a naravno da je smena 8 , 9h....ostalo priprema za dolazak, za odlazak, pauze, odmori...
Da se stalno ima bar za osnovno druzenje u kaficu...klubu...

Da se smanji trosak za kulturu i obrazovanje, samo 3 odelenja posteno da se trudi drzava, ostalo , lake diplomice, zeza, zeka, peka, i formalno obrazovanje..
 
Обзиром да Ивица преузима место министра полиција то значи да се ангажман ДБ Рома, које је гурао Бата, своди на минимум , напокон ће Срби да управљају српском полицијом .
kažu da je Ivica janjevac.....
 
kažu da je Ivica janjevac.....

Ивица је , бар по мени , човек који се доказао да зна да води МУП и многи су жалили када је отишао ..Додуше није могао да се носи са разним превирањима унутар МУПа , тако да је дошло и до сукоба а он се повука са стране , сукоб који је био између тадашњег шефа жандармерије и директора полиције

Ивица се само склони , не улази у сукобе ...шта знам то је једна ставка коју није знао да води док је био у МУП ..била је афера са Дикићем и директором полиције
 
Ивица је , бар по мени , човек који се доказао да зна да води МУП и многи су жалили када је отишао ..Додуше није могао да се носи са разним превирањима унутар МУПа , тако да је дошло и до сукоба а он се повука са стране , сукоб који је био између тадашњег шефа жандармерије и директора полиције

Ивица се само склони , не улази у сукобе ...шта знам то је једна ставка коју није знао да води док је био у МУП ..била је афера са Дикићем и директором полиције
Dacic covek za kofercice...
 
Sto volim kad ponosni Srbi ponosno kazu zna se ko odlucuje sve u Srbiji...
To je ta recenica puna ponosa i sigurnosti....prosto osetis da bi vecina tih jedinki bila nesretna da sama mora da donosi neke odluke...

A jeste tako , ja sto znam ljude u Srbiji , svi imaju zelje , razlicite, ali da donose odluke, znam 4, 5 osoba, od kojih su 3 kriminalci visokog ranga, valjda to ide uz to...ali nisu tupsoni niti nekontrolisani...

Sa tim u vezi mozda odgovor ko ce biti sledeca vlast...
Npr , ja znam te neke momke i ljude...kontrolisani , nista ziske, nista ludaci , ekstremi i tako to , ali su teski krimosi...
Svakom svoje taj princip....i cini mi se da je i Mali takav samo sto je nezasit pa bi verovatno nekog hteo da eliminise i skrati za deo , a neko bi onda hteo njega pa zato je uz vlast...koristi prednosti nedodirivosti....

Vesic je vec drugi profil, ali isto sklon krimosima..
Tako da nije tesko prognozirati da koja god bude nova vlast , posle ove i one i koje god, bice oslonjena ili na kriminal kontrolisanih kriminalaca ili nekontrolisanih kao velja nevolja...i cela ta cg ekipa...
 
Milica je skoro prosirila porodicu. Vreme joj je da se dodatno obezbedi. Jednostavno zena kao i mnogi voli novac, uziva u tome. Dobila je svoje ministarstvo. Njen rad se isplatio visestruko, nije se dzabe bavila politikom do sad. Imalo je smisla...
Samo je jednom rekao "Voleo bih da imam takav kadar"... Te reci bile su Sunce koje ju je obasjala...
Nadam se da ste sada shvatili u realnosti kako izgledaju izdajnici. Ne, oni se ne prodaju i ne menjaju misljenja znajuci da cine zlo i da grese kao na filmovima i u knjigama. Oni su sigurno da su na strani pravde, da se bore protiv "svetskog" zla,ne kaju se, niti sumnjaju...
 
kažu da je Ivica janjevac.....
Sestra mu se zove Evica,staro srpsko ime? Ipak u domenu teorije zavere. Komsije Vucica u Bugojnu,tvrde da su Vucici 41 presli na katolicanstvo. Jedino je u Bugojnu, otac pevaca Nedeljka Bilkica to javno odbio ,zaklan na kucnom pragu od ustasa. Posto oni potezu pitanja krvnih zrnaca da kazemo koju.
Pravi Srbin je onaj ljigavi Bata Gasic iz Krusevca,jer nema drugih tamo,nesto pravoslavnih Cigana ali se i oni izjasnjavaju kao Srbi.
 
Šta je to ministar bez portfelja?
To nisam čuo da postoji u nekoj državi.
Ne radiš ništa a ministarske privilegije kaplju.
Sprdnja od okupirane države. Sve će to deca plaćati sa previsokim kamatama.
Munjarski potomci se ponašaju kao kockari kojima bi još neko dako kredit jer im ostalo da prodaju još koji izvor vode i parče zemlje.
 
Poslednja izmena:

Back
Top