PAWLLE
Poznat
- Poruka
- 8.811
ovi jos nisu otisli na DJUBRISTE istorije
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Tamo idu tvoji rusosmradikali.ovi jos nisu otisli na DJUBRISTE istorije
da si alogicna znamo. ali bas ovoliko....... kakve veze ima moj post i tvoj citat?Ti si podržavao SNS još kad se zvao SRS
Nemoj da farbaš druge oko toga
Velja Alkoholičar...hoće i on svoj deo...ista je to ološ, kao i vučić
ВЕЉО У КОАЛИЦИЈУ ПОЗОВИ МИРКА ЈОВИЋА АКО У МЕЂУВРЕМЕНУ И ОН НИЈЕ ПОСТАО ВУЧИЋЕВ БОТ!
https://www.danas.rs/politika/nova-srbija-okupljamo-nacionalno-orijentisane-snage/
Nova Srbija: Okupljamo nacionalno orijentisane snage
Nova Srbija je okupila nacionalno orijentisane snage sa zajedničkim ciljem da obnove Srbiju kao slobodnu i suverenu državu i vrate dostojanstvo srpskom narodu, saopštila je danas ta stranka.
![]()
Piše: FoNet| 01. novembra 2018.
Inicijativnom odboru na današnjem sastanku su pristupili Nova Srbija, Srpska narodna odbrana, Pokret „Naš istok“, Srpski četnički pokret , Pokret mladost i iskustvo-MI, Beogradski front i Srpski četnici.
Ove godine navršilo se sto godina od urušavanja državnih institucija Srbije, što je dovelo do stradanja srpske države i naroda i lutanja u raznim „zajedničkim državama“, navodi se u saopštenju Nove Srbije koja poziva i druge organizacije da im se priključe.
Odlučeno je da u toku novembra u Beogradu bude predstavljanje članova, programskih ciljeva i koraka zajedničkog delovanja inicijative.
Ovo bolje i od Cecepa da pocne veselje
Na 03:00 zanimljive pikanterije o diktatoru