Nova republika!

Ko je sa mnom?

  • Za

    glasova: 9 45,0%
  • Protiv

    glasova: 11 55,0%

  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazalost pojedinci jos nisu uvideli veliki problem Srbije neracunajuci Beograda, jer on nije Srbija nego samo jedan njen mali deo.

Vladajuca klika stvorila je klimu neodrzivosti zivota u Srbiji i sada svi Srbe vide Beograd kao jednu obicnu rupu bez dna. Kod dinkica i tadica postoji samo jedna racunica : sve za Beograd iz Beograda nista ni za koga osim batine.

Do kada vise ?

Pa taj Beograd pocisti sve .....
Jedini kvalitetan komentar na pod ovim naslovom. Niko ne uviđa gde je centar problema.
Međutim, Užice je najviše zakazalo (i čitava ta zapadna Srbija) što se tiče kritike i opomena upućenih Beogradu. Još se niko odande nije pobunio. Na jugu tu i tamo poneko ustaje, Šumadija je skoro pa politički svesno područje, Vojvodina odavno. No, zapad... valjda zbog toga što je tamo situacija strašno teška, pa svi kolektivno računaju da se uskoro presele u Bgd.

Mi ćemo se zalagati za formiranje autonomne pokrajine Juogistočna Srbija. Evo zastave. :cool: Probudite zapad Srbije.
 
Vi ste svi idioti,jeb'o vas Beograd pa Beograd.
NIJE VAM KRIV BEOGRAD NEKO FUNKCIONERI I STRANKE ZA KOJE GLASATE
ju fakin ritards!
:)
Kakve nove pokrajine o majko sta sve cowek moze da procita owde...
Osecam da u Lazi Lazarevicu imaju jedan komp sa ADSL
gde moze da sedne swaki loodak
...
 
Ако је ово сарказам због бахтог понашања Београђана(политичара,владе опиозиције и сл)онда је ОК има слична тема на другома форуму
http://www.sps-novisad.org/

први проблем Србије је корупција, а ово је други проблем Србије.По вама Београђанима као да не постоји ништа друго , не само у Србији него на целом белом свету осим вашег Београда.То у нама свима другима ,који нисмо из Београда буди жељу да Србију поделимо на два дела:
1.Србија
2.Независни Београд
пс.позивам Србију да недозволи двојно дежављанство са Независним Београдом и обавезно уведе визни режим за Независне Београђане.
али ако си озбиљан ово је страшно.
 
Otišli su svi.
Neki na silu neki srećom na lakši način.
Kosovo je odavno prodato.
Sad će i Vojvodina.E neka će!
Ostaje centralna Srbija.
Ali što me nervira ovaj Beograd.Ja ga zovem Beograd - Polis.Grad-država! Prokletstvo grad se razvija na račun nas iz unutrašnjosti.

Ja sam za to da se i mi otcepimo!!!
Nova Užička Republika!!!
Ko nam treba?
Imamo sve što nam je potrebno!

Sinak ciji si ti stvarno:mrgreen:...ovo srbin sa mozgom ne bi predlozio:)
 
Jedini kvalitetan komentar na pod ovim naslovom. Niko ne uviđa gde je centar problema.
Međutim, Užice je najviše zakazalo (i čitava ta zapadna Srbija) što se tiče kritike i opomena upućenih Beogradu. Još se niko odande nije pobunio. Na jugu tu i tamo poneko ustaje, Šumadija je skoro pa politički svesno područje, Vojvodina odavno. No, zapad... valjda zbog toga što je tamo situacija strašno teška, pa svi kolektivno računaju da se uskoro presele u Bgd.

Mi ćemo se zalagati za formiranje autonomne pokrajine Juogistočna Srbija. Evo zastave. :cool: Probudite zapad Srbije.


Zalosno je i da Uzicani uopste zapocinju ovakvu temu.
Zasto ?

Oni su prvi jednoglasno doneli odluku da se ukloni spomenik Titu sa centralnog uzickog trga a to je isti onaj covek koji je od sela Uzice napravio Uzice modernim gradom.
Uzice je samo zahvaljujuci njemu prosto procvetalo u tom periodu i postalo znacajan regionalni centar. Srpska drzava je po zadatku davala ogromene investicije u Uzicku opstinu, koja se enormno izgradila za vrlo kratak period.
Sa prvim znacima demokratije oni su sa njim ocistili patos i zdusno se poklonili Natasama, Sonjama, Kandickama i ostalim spodobama iz nevladinih organizacija, koje su inace rodom iz Uzica.

A danas kada je ta novaokomponovana "demokratija" na izdisaju i kada su uvideli da sada daju danak a iz te zajednicke kasice ne stize nista za njih, poceli su da traze novi izlaz i novu zrtvu, jer su isuvise lenji da bi radili i zaradili.
Necu se zacuditi da se uskoro odrekunu i svih svojih "ljubimica" i da ih prvi stave na optuzenicku klupu samo da potraze nove i bogatije donatore.

U sustini Uzice je postalo leglo korumiranih idiota, kojima je sveta samo zelena novcanica sa znakom $ ili evra i to samo pod uslovom da je dobiju na poklon.
 
Poslednja izmena:
Ja sam za to da se i mi otcepimo!!!
Nova Užička Republika!!!
Ko nam treba?
Imamo sve što nam je potrebno!

Могуће је и да се прогласи и посебан народ. Као што постоји мали народ Лужичких Срба у немачкој који говоре лужичкосрпским језиком, зашто ми не бисмо имали Ужичке Србе и ужичкосрпски језик?
 
Vi ste svi idioti,jeb'o vas Beograd pa Beograd.
NIJE VAM KRIV BEOGRAD NEKO FUNKCIONERI I STRANKE ZA KOJE GLASATE
ju fakin ritards!
:)
Kakve nove pokrajine o majko sta sve cowek moze da procita owde...
Osecam da u Lazi Lazarevicu imaju jedan komp sa ADSL
gde moze da sedne swaki loodak
...
Biće da nemaš pojma o teritorijalnoj organizaciji savremenih razvijenih zemalja sveta. Šteta što o politici i filozofiji svako može da govori. Kontam da si odvalio ovakvu glupost u matematici, svi bi mogli da se smeju jer znaju da saberu dva i dva. Ovako si smešan samo onima koji su bar malo upućeni u političke nauke.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top