NOVA POJAVA-METROSEXUALAC

Julian_Duranona:
Da se vratimo temi...
Dace dragi Bog, pa cemo citati svi ovu temu i za dve godine. Hocu da kazem, standardi se menjaju velikom brzinom... Da mi je neko pre izvesnog vremena rekao sta cu sve sam sebi da radim danas, sutnuo bih ga nogom u dupe!

Kao i obicno, Julianu svaka na mestu... 8-) Dodushe, ja bih uradio nesto mnogo gore od shuta u buljsona, ali to je druga prica... :lol:
 
Dont_Break_The_Oath:
Ne spominjite sisanje kose!!!
Muskarci bi trebalo da se vrate nekoliko vekova unazad i da lepo imaju mogucnost moralnog odlucivanja da li ce nositi dugu ili kratku kosu.
slazem se :D ;-)

nego,sto se teme tice...pa i ne volim bas da vidim takve muskarce.redovna higijena se podrazumeva,naravno,ali sa tim solarijumima,maskarama,ocupanim obrvama i puderima...brrrr....i ne bas.
ali dobro,ja sam takva da ne volim da se sminkam ni da idem u solarijume,iz prostog razloga sto mi sve to zajedno na jednoj osobi izgleda tako vestacki,nekako plasticno i gadno...a na muskarcu posebno.najezim se kada u gradu prodjem pored nekog tipa koji je skroz obucen u belo,sa tonom gela na glavi,sa obrvama pod konac,pa kada je onako rozicast u faci od tecnog pudera :shock: :roll: .....
 
Muškarac treba da misli o sebi, da bude dobro obučen, podšišan, čist, dobar parfem se podrazumeva.Da se šminka- samo ako ima neku užasnu deformacuiju. A da li će da se podšišuje i dole, to treba da pita partnerku, pa ako ona to želi onda treba.
 
"ICHIBAN - lipstick for men"
2.gif
 
meni je tako potpuno svejedno da li se neko šminka kvarcuje seče i ubrizgava u sebe da bi bio lepši... ili pak to sve ne čini ...
znam da zvuči kao fraza ali...
ima nešto što je po meni mnooogo važnije za ljude ...ono unutra ...
 
Ako bih morala da biram između muškarca koji koristi šminku i onog kome je to "ženskasto" odabrala bih ovog što se šminka.
Vidite, razlog je vrlo jednostavan: Onaj ko misli da je "pederski" da se muškarac šminka taj misli da "nije muško" onaj koji opere sudove, obriše prašinu, usisa, opegla ili, ne daj Bože, skuva nešto.
A sve to vodi pitanju - hoće li vam spasti kruna sa glave da uradite nešto što žene rade? Ili smo mi stoka, pa vam je ispod časti da radite ono što i mi??? Eto, vrlo prosto.
Mada, ne volim da vidim ni žensko, a kamoli muško, koje preteruje u doterivanju.
 
Lexa:
Ako bih morala da biram između muškarca koji koristi šminku i onog kome je to "ženskasto" odabrala bih ovog što se šminka.
Vidite, razlog je vrlo jednostavan: Onaj ko misli da je "pederski" da se muškarac šminka taj misli da "nije muško" onaj koji opere sudove, obriše prašinu, usisa, opegla ili, ne daj Bože, skuva nešto.
A sve to vodi pitanju - hoće li vam spasti kruna sa glave da uradite nešto što žene rade? Ili smo mi stoka, pa vam je ispod časti da radite ono što i mi??? Eto, vrlo prosto.
Mada, ne volim da vidim ni žensko, a kamoli muško, koje preteruje u doterivanju.


I znaci, tvoj oglas glasi - "trazim dechka, nije bitno kakav je, samo da ume da pegla i kuva i da voli da rasprema kucu, i da opere sudove, obriše prašinu, usisa..."

aaaaaa... sad sam shvatio...

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
nenenene, Lexo, NE mora da se šminka ako ćete da delite poslove!
Pod šminkom ovde podrazumavam mejkap, ne kremu za lice i ruke, i redovno kupanje i brijanje.
Naprotiv, taj koji bi ti trošio teško stečeni fajnest puder, ne bi prstom mrdnuo oko sudova. Još bi ti i šljokice uzimao, i ot one mažestik, i potkradao te sa depil kremama i ko zna...a što je najgore, ne bi znao ni "muške" poslove da uradi. To su promašeni slučajevi.
Najverovatnije bi ti i muvao brat aili ortaka, pre il kasnije :)
 
Razumem ja šta ti hoćeš da kažeš, samo pokušavam da skrenem pažnju na ove što se "gnušaju muškaraca koji operu noge pre spavanja" :roll:
To je, tek, specifična vrsta ljudi...
Poput onih Crnogoraca, ovde. To bre od ovce nije odmaklo, ali zato ima odgovor na svako pitanje :lol:
 

Back
Top