NOVA POJAVA-METROSEXUALAC

ajde, savremeni, prtvo na tuširanje i brijanje, pa ondaK na čitanej žute štampe :P
curlers.gif
 
jelena38:
STA MISLITE O METROSEXUALCIMA?DA LI GOTIVITE KAD SE FRAJER DEPILIRA,IDE U SOLARIJUM I KOD KOZMETICARA?OBLACI SE FANCY I MAZE KRAMICE?JA SAM ZA A DA CUJEM OSTALE.......... ;)

Za drzanje do sebe svakako jesam. Ne bih rekao da odlazak u solarijum odlikuje metrosexualca (btw, muka mi je od popularnih kovanica i izmisljanja kojekakvih modela mukarca koji vise lice na zene nego na muskarce), ne vidim svrhu depiliranja osim nekih prakticnih (npr. plivaci i sl.), a prosecan muskarac o sebi moze sam da vodi racuna, kozmeticar mu apsolutno nije potreban. Sam pojam "metrosexualca" mi deluje kao vest marketinski trik za popularizaciju gay steram-a i sto vise razmisljam o tome - odvratnije mi je.
 
Nova pojava u mom životu je da imam novog poznanika metrosex, koji je uz to i gay :lol:
Lekar je, specijalista oftalmolog, živi u NS... Počeli smo poznanstvo tako što sam mu rekao da se kolje pod rep, da izvrši samoubistvo samospaljivanjem na javnom mestu i slične stvari.
Međutim, tip je neverovatan lik. Prava šteta je što je zastranio, ali on za sve ima racionalno i pametno objašnjenje i savršen je sagovornik.
Dupe čuvam, za svaki sl.
 
jelena38:
STA MISLITE O METROSEXUALCIMA?DA LI GOTIVITE KAD SE FRAJER DEPILIRA,IDE U SOLARIJUM I KOD KOZMETICARA?OBLACI SE FANCY I MAZE KRAMICE?JA SAM ZA A DA CUJEM OSTALE.......... ;)

Danas je to u trendu, odnosno ide se na to da postane trend i kod nas. Preterivanje u svemu, pa i u negovanju svog tela je pomalo bolesno. Licno ne volim da mi niko, a narocito ne mediji namecu takve ili sl. modele ponasanja. I da normalne ljude, koji se ne slazu sa tim, tretiraju kao da su oni sad u nekom OUT fazonu.
Ipak, svako ima pravo da radi sta hoce.
 
U majku mu i ti trendovi, kume...
Sve gore od goreg...
...
Jutros, dolazi momak (a bash takav - kao ovi sto pricamo o njima) kod mene u firmu a mi razgalamili o Chelsiju... naravno o cemu cemo... zvezda - buducnost mozda? :roll:
Stoji on i prica sta mu treba sa mnom a oni opisuju cetvrti gol... kaze on ... "ufff !" i stresa se... "fudbal, fuj!" ...
momci ga pogledase, u njega pa u mene... a kad su videli da im ja necu nista reci, poceli da urlaju od smeha... Ode derpe "nije stigo reci ni bismillah"...
Okrete se ko zena i kaze - "Radicu na drugom mestu..."

Radi - mislim se... goozodai-san...
 
Evo ovako.
Moj muz je i pre mene imao navike: masaza, manikir, krema za lice i telo.
Ja sam mu pridodala solarijum pre mora i tretman lica, kojim je odusevljen a posebno masazom lica. Posto i sama znam to da radim, lakse mi je bilo da ga presaltam kod svoje kozmeticarke:).
Meni je to sasvim ok, a sad da li je to metro.....to se sad tako zove....a kako se zvalo pre 10-tak god npr? Mada vidim da nasi muski misle da to nije ni postojalo pre par godina:)!!!
E sad, on radi u velikoj kompaniji, ne kod nas, vec preko i tamo je to samo licna higijena....
Ocigledno da sve to zavisi u kom si delu zemaljske kugle....tako i tumacis stvari.
 
commodore:
U majku mu i ti trendovi, kume...
Sve gore od goreg...
...
Jutros, dolazi momak (a bash takav - kao ovi sto pricamo o njima) kod mene u firmu a mi razgalamili o Chelsiju... naravno o cemu cemo... zvezda - buducnost mozda? :roll:
Stoji on i prica sta mu treba sa mnom a oni opisuju cetvrti gol... kaze on ... "ufff !" i stresa se... "fudbal, fuj!" ...
momci ga pogledase, u njega pa u mene... a kad su videli da im ja necu nista reci, poceli da urlaju od smeha... Ode derpe "nije stigo reci ni bismillah"...
Okrete se ko zena i kaze - "Radicu na drugom mestu..."

Radi - mislim se... goozodai-san...

Hahaha!!!
Poznato mi ovo.... ni moj muz ne prati sport...i cesto ima obicaj da kaze da se ovde oseca manje muskarcem zbog toga! Dakle, dobro je skapirao mentalitet!
Ali zato ja vise znam od njega....pa u drustvu kad se povede tema o sportu, on kaze - o tome ce te sa mojom suprugom:)!!! E tad mi je uzivanje da gledam face sagovornika!
pozz
 
Najosnovnija higijena i mleko za telo mi je sasvim ok.
Ali solarijum, chupanje obrva, lickanje, korektori, shminkanje i ostale ppeeddeerrsskke navike, naravno da mi se gade.

Ja ni zene ne kapiram oko solarijuma, a jos manje muskarce. Mada ono, vecina koja tamo ide u vecini slucajeva i ne vidja more. Tako da frikovi ostaju frikovi!
Pretpostavljam da ce ovo pogoditi "dezurne cice", mada, idemo dalje..

Muskarac treba da bude muskarac, pa makar i dlakav, sa ruznim nosom, debeo, mrsav, sa bubuljicama, kakav god, ali ne treba da podseca ni u kom slucaju na zenu.

Zato je i muskarac!
 

Back
Top