НОВА ОФАНЗИВА ВАТИКАНА

vzeoy7y9:
Gospodo,u nijednu pravoSlavnu Crkvu, nebi snelo biti zastava necistog duha, osim Crkveni i Srpski Barjak koji simbolise Duhovi...(SVETA TROJICU).

Па ПРАВОСЛАВНИ АМЕРИКАНЦИ(Америчка Православна Црква)
су наша Православна Браћа и Сестре у Христу. А њихова држава је Америка??????
 
BL i King 7::
U Srpsku Crkvu su Ikone i Crkveni Barjaci.Srpski Brjak za koga vi govorite, jest iz tri boje a te boje kao i Srpaska Kruna prestavljaju Boga,Sina i Sveti Duh,(SVETA TROJICA),Americka zastave ili iz drugis drzava, (izuzetno PravoSlavne Zemlje), podrazumevaju se u necisti duh! ,pa u Srpsku Crkvu ne pripadaju.Mislim ,jeste u Crkveni dom ali to je posebna ustanova,sto i tu nebi trbalo.
 
vzeoy7y9:
BL i King 7::
U Srpsku Crkvu su Ikone i Crkveni Barjaci.Srpski Brjak za koga vi govorite, jest iz tri boje a te boje kao i Srpaska Kruna prestavljaju Boga,Sina i Sveti Duh,(SVETA TROJICA),Americka zastave ili iz drugis drzava, (izuzetno PravoSlavne Zemlje), podrazumevaju se u necisti duh! ,pa u Srpsku Crkvu ne pripadaju.Mislim ,jeste u Crkveni dom ali to je posebna ustanova,sto i tu nebi trbalo.
Ispravno.
 
vzeoy7y9:
BL i King 7::
U Srpsku Crkvu su Ikone i Crkveni Barjaci.Srpski Brjak za koga vi govorite, jest iz tri boje a te boje kao i Srpaska Kruna prestavljaju Boga,Sina i Sveti Duh,(SVETA TROJICA),Americka zastave ili iz drugis drzava, (izuzetno PravoSlavne Zemlje), podrazumevaju se u necisti duh! ,pa u Srpsku Crkvu ne pripadaju.Mislim ,jeste u Crkveni dom ali to je posebna ustanova,sto i tu nebi trbalo.

Тачно! али зар да забраниш ПРАВОСЛАВНОМ АМЕРИКАНЦУ ДА НОСИ СВОЈУ ЗАСТАВУ.
 
Бл:
vzeoy7y9:
BL i King 7::
U Srpsku Crkvu su Ikone i Crkveni Barjaci.Srpski Brjak za koga vi govorite, jest iz tri boje a te boje kao i Srpaska Kruna prestavljaju Boga,Sina i Sveti Duh,(SVETA TROJICA),Americka zastave ili iz drugis drzava, (izuzetno PravoSlavne Zemlje), podrazumevaju se u necisti duh! ,pa u Srpsku Crkvu ne pripadaju.Mislim ,jeste u Crkveni dom ali to je posebna ustanova,sto i tu nebi trbalo.

Тачно! али зар да забраниш ПРАВОСЛАВНОМ АМЕРИКАНЦУ ДА НОСИ СВОЈУ ЗАСТАВУ.
Amerikanac se 99% ne bi odrekao svoje zastave na koju ima pravo apsolutno i kao pravoslavac.
 
Бл:
vzeoy7y9:
BL,ako nemozes da razumes muju poruku, onda je moja krivica jer nisam jasan.
Medjutim, jos jednom procitajte pa ce je razueti,jer nigde nevidim da sam napisao da Srpski Barjak,(trobojka) i ako smo u Ameriku, nije nas.

МА ја ПРИЧАМ о ПРАВОСЛАВНИМ АМЕРИКАНЦИМА
Nema Amerikanaca pravoslavne vere a da nije Grk,Rus,Srbin,Ermena,Koptik,Jevrej itd,a u ime (naseg Boga i Spsitelja Isusa Hrista),svaki si postuje svoje.
 
vzeoy7y9:
Бл:
vzeoy7y9:
BL,ako nemozes da razumes muju poruku, onda je moja krivica jer nisam jasan.
Medjutim, jos jednom procitajte pa ce je razueti,jer nigde nevidim da sam napisao da Srpski Barjak,(trobojka) i ako smo u Ameriku, nije nas.

МА ја ПРИЧАМ о ПРАВОСЛАВНИМ АМЕРИКАНЦИМА
Nema Amerikanaca pravoslavne vere a da nije Grk,Rus,Srbin,Ermena,Koptik,Jevrej itd,a u ime (naseg Boga i Spsitelja Isusa Hrista),svaki si postuje svoje.

Дај човече, ја знам да нема Америчке нације, али има оних који се осећају Американцима , а има Америчка Православна Црква.
 

Back
Top