Nova godina, smor

sniženja, hm....:?
baš me zabole, upala sam u antipotrošačku kuliražu (dva dana nisam kupila ništa, ni cigarete!), i antieuforiju...kad bi dragi hteo sa mnom da se...:lol: ....pa...pravi kao da se ništa ne dešava :P
Izbezumljujem se, al džaba....mora da se preživi i da se bude fin :)
 
U jeee kolko vas je u ilegali, sha je bilo, necete da se ljubite sa pola grada, koji prolaze svakog dana pored vas kao pored groblja?
To stvarno nije lepo od vas. Treba biti veseo, jer su se gradske vlasti bacile u trosak.
Da im budemo veseli i chili, nasmejani:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Di blazeni.
3,4 SAD!!!
 
na ekserima, možda, da
btw. a od čijih su se para rastrošili? Od SVOJIH?!
A šta ćemo s nama u ilegali - dinar na nas nisu potrošili :P E, oni koji imaju herca da idu napolje među lampiNJone i df amažanjavaju spidaru, jel to Gradska vlast samo na njihovoj strani?
O čemu mi pričamo ovde :?
E, da, od radnog naroda uzimaju parice i dele primtivnu sreću Džejmsa Vata, i to kome? Ovima što ne znaju šta bi, nego na ulicu, na pučko slavlje. Šmiraju grad za polulude od exa, ko da ih zabole....
I sad NJIMA hvala?
MENI hvala. Poreskim obveznicima hvala za kineske lampinjone :x
 
Setio sam se josh jedne stvari koju mrzim. Ovi mehanichki Dead Mrazovi ispred prodavnica, shto pevaju "Jingle Bells" na 24kbps i vrckaju kretenski. Zelja mi je da jednog od njih zapucam nogom u glavu.
 
Kako da ukines.Pa ko ce onda da palamudi o protekloj uspesnoj godini i jos uspesnijoj narednoj.
Pa malo lampinjoni, pa malo Pink silikoni, pa malo kiselog humora u tragovima, pa malo narodnih (ve)seljaka.
Cek da probam: ahahahahhahahahha(uh kiselo)
 
LePiaf:
Setio sam se josh jedne stvari koju mrzim. Ovi mehanichki Dead Mrazovi ispred prodavnica, shto pevaju "Jingle Bells" na 24kbps i vrckaju kretenski. Zelja mi je da jednog od njih zapucam nogom u glavu.

Upucacu TV samo zbog mrazova sa reklame za Grand kafu.
To nije smor nego smrv.
Sto ne bi malo mrazice dosle same kod Gagija. Samo bez "zvona" please.
 
Lično mi je muka od izraza BOŽIĆNI I NOVOGODIŠNJI PRAZNICI....svih tih silnih želja, planova, čestitki o ljubljenju da ne pričam...
Mada opet, ništa me ne sprečava da prespavam do 10.01 a opet ne mogu...nešto mi neda...
 
Recimo da bi mi stvarno bilo krivo da se grad ukrasava do besvesti od mojih para a ja da jedva sastavljam kraj sa krajem. Nekako ce onda to pre da me iznervira nego da me veseli. Ukoliko si zadovoljan unutra i srecan, takva slika moze samo da te usreci vise, ukoliko si u bedaku, sa hrpom problema na glavi, moze samo da te smori zauvek.
E sad, postoji i posebna grupa kojoj se sav taj sjaj, euforija, trosenje cini besmislenim i bespotrebnim. Pa to je samo dan kao i svi drugi. Ali ako bi na to gledali tako, pa i rodjendan je onda dan kao i svi drugi. Pa ga velika vecina (ljudi koje ja znam, ne mislim sad na osobe sa foruma) slavi. Ne znam, mozda je eto bilo potrebno da se odredi jedan dan kad ce cela planeta da poludi :D
A mozda je smor dolazenje nove godine kako i sami ulazimo u godine, svesni cinjenice da cemo biti jednu godinu stariji :lol:

Kako god bilo da bilo, ja sam izgleda u srcu jos uvek dete, pa me sav taj sjaj, euforija i opste ludilo veseli. Doduse ovde nema pinka, hvala bogu :cool:
 
ja sam zadovoljna DO onog momenta kada moram da izigravam ludilo jer se tako hoće - kome? Planeti, HeBo te :lol:
I vrlo se radujem kad prestane to licemerje. A onda shvatim da sam, u stvari, izmučena od "praznika i odmora" :neutral:
i tako....strepim.
 
cLick - OR - Die:
Nina izgleda$ smoreno ko da se skida$ sa nikotina. Kuka$ gore od lejmera koji je obrisao drivere za grafichku :)
Zhivnite ljudi. Imate divnu $ansu da vam 2006. bude bolja od prethodne. Jedva chekam Novu


e, o TOM ludili ja pričam :lol:
Ode jedan kalendar, dođe drugi Faktički, ponovo sviće i mrači se. Jedeš, spavaš i ostalo.
Zašto je prelomna tačka baš 31. decembra i zašto je baš TU ta neka nova šansa :)
Ozbiljno pitam 8)
Šanse su tu svaki dan, pa ne smaraju i ne zahtevaju pripreme i dodatni angažman. Zašto je baš ta, najumišljenija, šansa ono što se ne oprašta ako joj se - ne raduješ :P
Ako ćemo istinu- ona ni ne postoji.
Postoji konsenzus ljudi da tog dana odlepe, i to je to. I kakva šansa, za šta?
 
Nova 1850. godina stigla je u Beograd zavejana snegom„ - pisao je list "Videlo". "Poslednje predvečeri stare godine gradska banda svirala je po celoj varoši. Deset svirača dobro uvijenih u gunjeve, cupkalo je i sviralo gde god je bio razgrnut sneg. Krenuli su kao što i pristoji od Gospodske ulice pa potom na Varoš-kapiju i preko Zereka, gde gazde drže svoje radnje, do pijace pred opštinskom kućom. Već se spustio mrak kad su muzikanti završili svoj prvi pohod."

Novu godinu su ljudi dočekivali po kućama, a narod se radovao novom danu, kada se po tadašnjim običajima lomila vasilica, umešena od proje i paprene masti.

Ako se negde i čula pesma i svirka, bilo je to u otmenijim i bogatijim kućama. Najviše u porodicama koje su se naselile "iz preka". To je rađeno zarad njihovih frajli i udavača naročito. Oni su još ranije naručivali brkate licejce koji su se mogli, u sumrak, videti kako sa flautama ispod miške prte snežne nanose i nestaju u avlijama.


Kod Laleta žurka. Tradicionalno svake godine, navikao sam bandu. I nije mi krivo, bunio sam se doduše, ali vrlo kratko, skoro neprimetno. Odlučili smo da se rastanemo na 20 godina, ali sve je ispalo kako treba, u miru i ljubavi. Sutra nam stiže Njeguški pršut, kupio sam 600 novih lampica, jelku kitimo kad joj dođe vreme. Spasa i Vlada kupuju prase, žene prave torte i kolače.

Planiram da izađem sam , da se takoreći iskradem oko 5, ako budem pri bistroj svesti, a i ako ne budem, eto razlog više...na Velike stepenice i da blenem u Savu. I to mi je tradicionalno, kad sviće iznad Gardoša je najlepše.. Ritual mojih ortaka iz osnovne...

Mrzim dane posle NG, ono mrtvilo do Badnjeg dana, moram da idem na ručkove "KOD KOGA IDEMO DANAS?"
I tako, one pozive i čestitke, ja šaljem cirkular SMS sa lepim željama. Prvo pošalje gazdina žena, a ja prosledim dalje isti taj..

Rešio sam da se lepo provedem, a vi kako želite :wink:
 
Betty:
e, o TOM ludili ja pričam :lol:
Ode jedan kalendar, dođe drugi Faktički, ponovo sviće i mrači se. Jedeš, spavaš i ostalo.
Zašto je prelomna tačka baš 31. decembra i zašto je baš TU ta neka nova šansa :)
Ozbiljno pitam 8)
Šanse su tu svaki dan, pa ne smaraju i ne zahtevaju pripreme i dodatni angažman. Zašto je baš ta, najumišljenija, šansa ono što se ne oprašta ako joj se - ne raduješ :P
Ako ćemo istinu- ona ni ne postoji.
Postoji konsenzus ljudi da tog dana odlepe, i to je to. I kakva šansa, za šta?
Pochela si zhivot ozbiljno da shvata$
A forum Krstin na patetiku da hvata$
Mislim se Beti da ti je vreme za penziju (ili ono bar udaju) :wink:
 
Damn it, htedoh da izmenim poruku i kliknuh greskom na obrisi :|
Elem, clicku pogresio si, ja sam daleko od bilo kakve vrste kukanja jer napisah vec da se veselim ali tu poruku ocigledno nekako nisi procitao.
Ljudi koji prate temu znace zasto je napisana prethodna moja poruka, jednostavno pokusavam da shvatim opste nezadovoljstvo i negativne emocije prema predstojecim 'praznicima', kad vec moram da ti crtam :razz:
 

Back
Top