НОВ СПОРТ У ХРВАТСКОЈ

Cekaj, jel neki problem to sto je Jevrejka(ako je to tacno)?

A snimak si svakako cuo. Sta na to kazes?

koji snimak?

ja samo vidim da sve optužnice koje je ona podigla stoje na klimavim nogama.

i zaključujem da je nesposobna šarlatanka koja služi svrsi - vršenje političkog pritiska na određene subjekte.

njoj je do prava i do pravde koliko i do lanjskog snijega.
 
Da, naravno da znas. Ja stavove ne krijem. A koji je tvoj odgovor?

Svi koji su cinili zlocin treba da su u zatvoru, ako je Mladic odgovoran za Srebrenicu odgovoran je i Gotovina jer nisu sprecili zlocin.
Ne treba da verujes sve sto kaze Kandicka .
Najveca greska oko srebrenice , je sto nisu muslimani razmenjeni ZA Srb koji su bili u zatvorima.
Drugo nije dokazano koliko je streljano a koliko je ubijeno u borbi:!:
Trece vojnici Skelanske brigade koji su izgubili najmilije, ubijali su zlocince od Nasera Orlica.

I da ponovim SVE ZLOCINCE U ZATVORE:!:

Ti si valjda zaduzen za nase a ja za njihove:!:
 
ako sam rekao da su protjerani teroristi,ne znači da ostali nisu mogli dragovoljno otići.

vojno-redarstvene akcije "bljesak" i "oluja" su obračun sa terorizmom i zločinom.svi koji to nisu odobravali imali su razloga otići.

pogledajte oko sebe.svuda su oko Vas.

Meni trenutno titraju pred očima samo ove tvoje nebuloze. Što ti lepo ne sedneš na traktor i svratiš u Hag da odatle daš podršku tom lelemudu što je ispoštovao sve konvencije - tvom vajnom generalu Gotovini?

Bljesak i oluja su etničko čišćenje, a ti tu svoju verziju istorije proturaj u biografiji dotičnog.
 
Poslednja izmena:
Meni trenutno titraju pred očima samo ove tvoje nebuloze. Što ti lepo ne sedneš na traktor i svratiš u Hag da odatle daš podršku tom lelemudu što je ispoštovao sve konvencije - tvom vajnom generalu Gotovini?

Bljesak i oluja su etničko čišćenje, a ti tu svoju verziju istorije proturaj u biografiji dotičnog.


bljesak i oluja bi dosita ispali kao etničko čišćenje da gotovinu brani čedo prodanović i njegov tim.

ali ne brani ga,i gotovina će biti oslobođen optužbe.
 
bljesak i oluja bi dosita ispali kao etničko čišćenje da gotovinu brani čedo prodanović i njegov tim.

ali ne brani ga,i gotovina će biti oslobođen optužbe.

Mi Srbi ima da se iskomiramo od čuđenja i neverice ako se to desi :roll:. Ne zato što bljesak i oluja nisu bile, kao jesu, etničko čišćenje - već zato što tribunal u Hagu jeste bruka i sramota za pravo i pravdu. Taj sud je sam sebe degradirao.
 
Mi u Srbi ima da se iskomiramo od čuđenja i neverice ako se to desi :roll:. Ne zato što bljesak i oluja nisu bile, kao jesu, etničko čišćenje - već zato što tribunal u Hagu jeste bruka i sramota za pravo i pravdu. Taj sud je sam sebe degradirao.

vi i obračun sa pljačkašima banke možete iskonstruirati kao etničko čišćenje.

n akoji način je teza o etničkom čišćenju održiva kada nisu svi srbi otišli?

ima ih koji su ostali i normalno nastavili živjeti.
 
Svi koji su cinili zlocin treba da su u zatvoru, ako je Mladic odgovoran za Srebrenicu odgovoran je i Gotovina jer nisu sprecili zlocin.
Ne treba da verujes sve sto kaze Kandicka .
Najveca greska oko srebrenice , je sto nisu muslimani razmenjeni ZA Srb koji su bili u zatvorima.
Drugo nije dokazano koliko je streljano a koliko je ubijeno u borbi:!:
Trece vojnici Skelanske brigade koji su izgubili najmilije, ubijali su zlocince od Nasera Orlica.

I da ponovim SVE ZLOCINCE U ZATVORE:!:

Ti si valjda zaduzen za nase a ja za njihove:!:

Da, negiranje. Ne cudi me to od tee. UN, tu je bila vojska Holandije, su razoruzali Srebrenicu u koju je doslo mnogo ljudi. Kako se ispostavilo to je bila ogromna greska Holandjana. Mladic naredjuje pokolj u Srebrenici. Znaci, nije precutao nego je naredio posto je on bio glavni kako svi znamo.
 
pogledajte oko sebe.svuda su oko Vas.

038300717fy2.jpg


i oko vas :arrow:vedri i nasmejani :D

















-----------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------
stop teroru
stopterorupo4.jpg
 
vi i obračun sa pljačkašima banke možete iskonstruirati kao etničko čišćenje.

n akoji način je teza o etničkom čišćenju održiva kada nisu svi srbi otišli?

ima ih koji su ostali i normalno nastavili živjeti.

Ima ovde jedna bogo-bojažljiva, vrlo fina srpska duša, ali ona kada se nađe isprovocirana 'ladno kaže: ajd- odyebi.
Plasiraj te svoje kake tamo gde im je i mesto - u toaletu. I obavezno povuci vodu...da ne midi i ovde :mad::frown:
 

Back
Top