Normalan muskarac za Vas je...

MORA biti:
*iskren
*veran
*posten
*pozrtvovan
*pazljiv
*nezan
*uredan
*vredan
*zanimljiv
*romantican
*da mi bude toliko slican da nemamo puno razlicitih misljenja, ali i toliko razlicit da mi ne dosadi (tj. volim slican muzicki ukus, slicne zivotne stavove, slicna interesovanja, slicno obrazovanje)
*zelim osobu koja ce mi dati prijateljski savet, bratski zagrljaj i ljubav muskarca
*fizicki pristojnog izgleda (preferiram tamnu kratko osisanu kosu i tamnije oci, visi bar 10 cm od mene)
*nasmejan
*vedar
*umereno duhovit(ne volim kad je neko totalno neozbiljan, a ni totalnu ozbiljnost)
*neporocan (4 velika NE za drogu, cigarete, alkohol i kocku)
*i da me voli nista manje nego samog sebe.
 
Prolećem vodjena:
MORA biti:
*iskren
*veran
*posten
*pozrtvovan
*pazljiv
*nezan
*uredan
*vredan
*zanimljiv
*romantican
*da mi bude toliko slican da nemamo puno razlicitih misljenja, ali i toliko razlicit da mi ne dosadi (tj. volim slican muzicki ukus, slicne zivotne stavove, slicna interesovanja, slicno obrazovanje)
*zelim osobu koja ce mi dati prijateljski savet, bratski zagrljaj i ljubav muskarca
*fizicki pristojnog izgleda (preferiram tamnu kratko osisanu kosu i tamnije oci, visi bar 10 cm od mene)
*nasmejan
*vedar
*umereno duhovit(ne volim kad je neko totalno neozbiljan, a ni totalnu ozbiljnost)
*neporocan (4 velika NE za drogu, cigarete, alkohol i kocku)
*i da me voli nista manje nego samog sebe.
Al ga pretera, sva sreca da se pokazalo da si ipak redji primerak takve vrste.Bas me interesuje koje ti to kvalitete imas, kad si toliko zahtevna?
MUSKARCI OVO VAM JE NAJGORI PRIMERAK ZENSKE VRSTE, I ZNAJTE OVAKVA NIKADA NECE BITI ZADOVOLJNA PORED VAS I ZATO JE ZAOBILAZITE U NAJSIREM LUKU...
 
Prolećem vodjena:
MORA biti:
*iskren
*veran
*posten
*pozrtvovan
*pazljiv
*nezan
*uredan
*vredan
*zanimljiv
*romantican
*da mi bude toliko slican da nemamo puno razlicitih misljenja, ali i toliko razlicit da mi ne dosadi (tj. volim slican muzicki ukus, slicne zivotne stavove, slicna interesovanja, slicno obrazovanje)
*zelim osobu koja ce mi dati prijateljski savet, bratski zagrljaj i ljubav muskarca
*fizicki pristojnog izgleda (preferiram tamnu kratko osisanu kosu i tamnije oci, visi bar 10 cm od mene)
*nasmejan
*vedar
*umereno duhovit(ne volim kad je neko totalno neozbiljan, a ni totalnu ozbiljnost)
*neporocan (4 velika NE za drogu, cigarete, alkohol i kocku)
*i da me voli nista manje nego samog sebe.
Mora biti PIONIR :lol:
P osten
I skren
O dan
N apredan
I strajan
R adan
:lol:
 
GROF79:
Al ga pretera, sva sreca da se pokazalo da si ipak redji primerak takve vrste.Bas me interesuje koje ti to kvalitete imas, kad si toliko zahtevna?
MUSKARCI OVO VAM JE NAJGORI PRIMERAK ZENSKE VRSTE, I ZNAJTE OVAKVA NIKADA NECE BITI ZADOVOLJNA PORED VAS I ZATO JE ZAOBILAZITE U NAJSIREM LUKU...
Nemoj tako da pricas... devojka ima pravo da trazi... isto kao i ti... Nije preterala uopste normalni su joj zahtevi...
 
GROF79:
Al ga pretera, sva sreca da se pokazalo da si ipak redji primerak takve vrste.Bas me interesuje koje ti to kvalitete imas, kad si toliko zahtevna?
MUSKARCI OVO VAM JE NAJGORI PRIMERAK ZENSKE VRSTE, I ZNAJTE OVAKVA NIKADA NECE BITI ZADOVOLJNA PORED VAS I ZATO JE ZAOBILAZITE U NAJSIREM LUKU...

Grofe,
Jesam redak primerak, zato retkost i trazim.
Zar nije sustina, zeleti kraj sebe osobu koja poseduje iste kvalitete, koje i mi sami posedujemo.
A o zaobilazenju, i treba da me zaobidju oni koji ne poseduju date osobine. Onaj koji se pronalazi u kriterijumima, zna da nisam vrsta koju treba zaobici, vec vrsta kojoj treba prici.:)

Petar_Pan:
Nemoj tako da pricas... devojka ima pravo da trazi... isto kao i ti... Nije preterala uopste normalni su joj zahtevi...
Hvala Petre, na podrsci.
P.S.Pa svi smo mi nekad bili pioniri, neki koreni su morali ostati u nama. Eh zaboravila sam da trazim plavu kapu i crvenu maramu. :wink:
 
GROF79:
da li uopste imate prestavu u glavi kako bi trebalo da bude neko, kome necete naci zamerku...
..

imam predstavu :D :

1. da se razumemo, bez objasnjavanja i sl. ,da se brzo dogovorimo oko svega
2. da nije ni slucajno ljubomoran i naporan--to ne podnosim
3. da nikada , nikada nije raspolozen za svadju --to takodje ne podnosim
4. da je kulturan, nezan i fin, ambiciozan i vredan , nasmejan ( a ne neko gundjalo)
5. da me voli , pazi i mazi

to je otprilike to.......
 

Back
Top