NOKIA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam NOKIU N73 i cesto mi se pojavljuje>: ,, memorija puna obrisati neke podatke '' iako u stvari nema nikakvih podataka u memoriji telefona (sve su na microSD). Ako je iko upucen pomozite. thanks.
 
Moj ti je prijedlog da obaviš Update telefona , jer najvjerovatnije je nastao problem ili sa nekom od aplikacija ili pri transferu podataka . Pošto kažeš da ti je sve na kartici onda nema problema samo je izvadi kad budeš obnavljo sw u telefonu .
 
Aleksandrica mislim da je taj 3120 clasic i nije baš jeftin . Neznam cijene kod vas jer sam u Bosni ali inače mislim da nije jeftin jer za te pare ja kupim daleko bolji telefon , mislim na novi .Mislim da tom fonu ne bi trebala biti cijena veća od 100 eura pa čak i manja .
 
Kupila sam ga prosle nedelje i skroz sam zadovoljna, jedino malcice krcka taster gore-dole-levo-desno. Ja sam njega poredila sa 6300 i imaju gotovo iste karakteristike a on je 25e skuplji...ili dok sam ga poredila sa drugima ovih karakteristika-> ekran 24bitni, rezolucija 240x320, kamera 2mpix, memorija do 4gb... drugi modeli su bili dosta skuplji...
 
Da li neko zna kako da ubacim igrice i muziku u Nokia 7200. Imam usb kabl od Nokia 9500, PS Suite program instaliran u kompjuteru...i nece. Probao sam infraredom iz telefona u telefon ali ga primi u Galery a ne u igrice ili muziku.
 
moze li neko da mi preporuci neku nokiu koja:
-je do 150 evra
-ima radio
-ima mp3 muziku
-ima bluthooth
-mogu da se stave teme
-moze da se stavi moja muzika kad zvoni poruka
-ima memorijsku

hvala :)
 
E,dobar dan svima.
Ja sam krenula da citam ovu temu od prve strane,ali morate me shvatiti,ipak ih ima previse,a s obzirom da moj tel niko nije pomenuo do te strane do koje sam citala,odustala sam:brus:.
Molim vas recite mi sledecu stvar,ako neko zna(a primetila sam da je jos neko imao slican problem,ali mu nije bilo odgovoreno):imam nokiu n78 i sa kog god sajta da krenem da skidam teme,u sis su formatu,sto i jeste format za symbian. A kada skinutu temu prebacim u tel,kaze mi da je format nepodrzan.
Da li ima ovde nekog odvise mudrog da mi pojasni uzrok mome problemu,i po mogucstvu da mi date neki savet. PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZ :besna::dash::dash::dash:iznerviralo me je!!!!
:sad2:
HVALA MUCO MUCO!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top