Nogometaši koji su se igrali lopte i ništa više od toga

Ivan De la Penja...pecat Barsine skole...Xavi pre Xavija neki kazu iako po meni ima bitnih razlika...ali se stvari nisu poklopile pa nije postao veliki...na kraju zavrsio kao Espanjolova legenda...Neverovatno je da je i njega i Mendietu Lacio imao u istom trenutku i neverovatno oba su propali...znam kad je otiso Veron doveli De La Penju Mendietu Fiorea Stama...mislio sam da ce da porobe...tad je krenuo sunovrat Lacia...
 
Све сјајни избори, али репутација за Аимара(ипак је он Валенсијин играч).

Какав је ово био таленат пре повреда.



pa iskreno ti si na ovoj temi taj koji podiže i širi i kako da kažem budiš antoligiske momente svijetskog nogometa-šaltaš po cijelom svijetu i to baš onako momački vidi se da si pratio nogomet i srcem i dušom-toliko sam igrača zaboravio-toliko se sama kultura praćenja nogometa sa ovim novim televizijama promjenila pa na sve gledamo letimično a mediji bruje samo o mesiju ronaldu i neimaru-i svi manje shvaćaju da tako praćenje postaje stvar čistog biznisa.ima toliko vrhunskih igrača i dan danas ali se skoro i ne prate-Yeste mi je bio omiljen i ne samo meni nego većini u to vrijeme-i nije da se nešto hvalim ali mislim da sam pogodio s temom i to sasvim slučajno iziritiran nekim glupim svakodnevnim potenciranjima koja su samo preslika današnjih medija-pa više mi nemožemo ni razgovarati o nogometu-eto dokle je došlo-di je ono nekadašnje ej brate kakvog sam igrča gledao
 

Back
Top