NKPJ i SKOJ izlaze na izbore 26.aprila

Вама *******има, било да припадате левици (која у вашем случају може бити само стаљинизам) или десници, заједничко је да много "брате" лажете. Како ја као отворени поштовалац лика и дела Онога који је џелату Стаљину рекао историјско НЕ! могу бити у стаљинистичком СКОЈ-у, поготово што сам маторац (СКОЈ није постојао када сам ја био у годинама да му пристајем)? Смешно јбга.
А друг Ђенић, генсек СКОЈ-а, отворено прича у Балкан Инфу да је Енвер Хоџина Албанија била "права ствар" те да смо и ми Југословени требали тим путем. Носите се бре у пичку материну.
Као прво СКОЈ је био Титова креација, а не Стаљинова.
Као друго ти се не понашаш чак ни као Титов следбеник, пошто у свему подржаваш западне глобалисте и крупни капитал и њихову окупацију.



А ти си слуга фашизма.
Идеологија није битна, ако је у служби националних интереса.
Бугарски комунисти су за време комунизма 80их депортовали 250000 Турака. Па то нису успели ни бугарски фашисти када су имали дозволу за све и свашта.

Да сам глобалиста, ја бих бугарске комунисте оптужио да су већи фашисти од правих фашиста.
 
Što?Pa svi su za vučića..
За Вучића (СНС-ДОС2) је такође пораз, ако његове опозиционе странке и оне које са њим чине коалицију освоје превише гласова.

Као што је за ДОС1, такође велики пораз, ако на неким следећим изборима Двери освоје више гласова од њих.
 
За Вучића (СНС-ДОС2) је такође пораз, ако његове опозиционе странке и оне које са њим чине коалицију освоје превише гласова.

Као што је за ДОС1, такође велики пораз, ако на неким следећим изборима Двери освоје више гласова од њих.
Nebitno,komplikuješ.Vrlo je jednostavno:
vučić = DOS puta Milion
tzv opozicija koja ide na izbore = vučić
bojkot izbora = antivučićevski(bez obzira na SZS,nije eksluzivno njihov nego za sve koji žele slobodu)
 
Nebitno,komplikuješ.Vrlo je jednostavno:
vučić = DOS puta Milion
tzv opozicija koja ide na izbore = vučić
bojkot izbora = antivučićevski(bez obzira na SZS,nije eksluzivno njihov nego za sve koji žele slobodu)
A слободу смо имали за време жутог Тадићевог режима ?
И Вучић је победио на фер изборима, где је 50% медија било наклоњено њему или је био у истој ситуацији као данашња опозиција ?

Чанак и Чеда су екстремисти, али су ипак Вучићеве пудлице.

Све је то измешано, зато што су они идеолошки исти или слични. Када су Ђилас, Чеда, Трифуновић и Чанак осудили промигрантску и прошиптарску политику АВ режима ? Никада. А наводно стоје на супротним странама.

Штета је што Двери, Образ и Давидовић бојкотују т.ј. не учествују у на изборима, а за ове друге вучићевце који су идеолошки исти, за њих ме заболе.
 
A слободу смо имали за време жутог Тадићевог режима ?
И Вучић је победио на фер изборима, где је 50% медија било наклоњено њему или је био у истој ситуацији као данашња опозиција ?

Чанак и Чеда су екстремисти, али су ипак Вучићеве пудлице.

Све је то измешано, зато што су они идеолошки исти или слични. Када су Ђилас, Чеда, Трифуновић и Чанак осудили промигрантску и прошиптарску политику АВ режима ? Никада. А наводно стоје на супротним странама.

Штета је што Двери, Образ и Давидовић бојкотују т.ј. не учествују у на изборима, а за ове друге вучићевце који су идеолошки исти, за њих ме заболе.
Nisam uopšte spominjao slobodu i tadićev režim ne stavljaj mi reči u usta.Nismo ni tada imali ali bilo je više slobodnih medija nego danas,postavljao sam bezbroj videa gde je vučić(kao opozicija) bio na tv duelima sa žutim,imaš na YT sve.Sa kim je vučić za 8 god izašao na tv duel?Opet ponavljam,vrlo je jednostavno:

vučić = DOS puta Milion
tzv opozicija koja ide na izbore = vučić
bojkot izbora = antivučićevski(bez obzira na SZS,nije eksluzivno njihov nego za sve koji žele slobodu)
 
Nisam uopšte spominjao slobodu i tadićev režim ne stavljaj mi reči u usta.Nismo ni tada imali ali bilo je više slobodnih medija nego danas,postavljao sam bezbroj videa gde je vučić(kao opozicija) bio na tv duelima sa žutim,imaš na YT sve.Sa kim je vučić za 8 god izašao na tv duel?Opet ponavljam,vrlo je jednostavno:

vučić = DOS puta Milion
tzv opozicija koja ide na izbore = vučić
bojkot izbora = antivučićevski(bez obzira na SZS,nije eksluzivno njihov nego za sve koji žele slobodu)


Да, али имамо други проблем. Када је Вучић био радикал, он је био као сада Двери. Дакле требало би дати више слободних медија Дверима, а изоловати ЕУропејце, пошто су они свакако иста идеолошка багра као АВ режим, само политички се не слажу, због поделе власти.

Мене не занима много ни излазак на изборе, али ме страшно нервира и кампања бојкота, пошто је то јако лицемерно од стране Ђиласа, Трифуновића и осталих ЕУропејаца.

Ти издајници у мени буде инат, да изађем и ипак гласам за неку минорну националистичку странку, јер нама само Двери праве проблем због бојкота (смањују број гласова и посланика који ће заступати наше ставове), а што се тиче ових издајника ми бисмо им увели вечни бојкот кроз забрану деловања, да можемо.

Шта ће бојкот донети ? Ђилас, Трифуновић и остали бојкоташи ће и даље несметано деловати кроз политику СНСа и политику њиховог другог крила које је изашло на изборе то је Чеда и Чанак.
А ми националисти губимо присуство Двери у парламенту, а шансе да ће добити неку замену су никакве.

Следећи парлементарни сазив ће имати још јаче упориште издајничких странака и промигрантска и прошиптарска политика ће бити дупло јача.


Вучић и Ђилас раде заједно на слабљењу српске деснице.

За нас би идеално било када би имали два националистичка крила, једно прорежимско и једно антирежимско, како би успели да скупимо максимум гласова.

Ја нисам политичар, па нисам ни љубоморан нити гајим интересе које њих занимају, тако да ме је одушевило што је ДЈБ прешао на нашу страну.
 
Као прво СКОЈ је био Титова креација, а не Стаљинова. (...)
Ма немаш ти везе ни са чим, а камоли са историјом радничког покрета. СКОЈ, онај, прави, де факто је направио краљ Александар када је својом "Обзнаном" забранио рад комунистима. И ваш љубљени Драги Јовановић који је прогањао комунисте и скојевце, батинао их и убијао.
Пре "Обзнане", КПЈ је била системска странка која је учествовала на изборима (и победила на изборима за тадашњу Београдску општину што је и био разлог за "Обзнану").
Зато велико хвала краљу Александру, Драгом Јовановићу и свим његовим пандурима што су од КПЈ и њене омладине (СКОЈ-а) направили жилаву и опасну тајну организацију која је као таква спремна дочекала рат и била способна да поведе борбу против окупатора и домаћих издајника и да изведе социјалистичку револуцију.
 
Милтон Фридман комуњара и титоиста!? :eek:
Па, шта је, бре, ово, људи?
'Оће ли ико ово преживети...:sad2:
1583675800200.png
 

Back
Top