Quantcast

NKPJ i SKOJ izlaze na izbore 26.aprila

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.085
Tako je. Dakle komunizam je neodrživ sistem.
Није неодржив систем само се није снашао у датом моменту јер су преваром званом капитализам успостављене неке друге вредности , наметнуте друге вредности

то је нека унутрашња борба човека између добра и зла... зло је повукло човека на своју страну ...али то не значи да је борба готова , она и даље траје
и трајаће све док постоји човек ..борба за душе ...комунизам ће увек бити ту као једини ефикасан систем борбе против империјализма , новог светског поретка и капитализма

само човек мора да се врати у првобитно стање и да поново прихвати праве вредности

3BEP

Poznat
Poruka
8.595
Није неодржив систем само се није снашао у датом моменту јер су преваром званом капитализам успостављене неке друге вредности , наметнуте друге вредности

то је нека унутрашња борба човека између добра и зла... зло је повукло човека на своју страну ...али то не значи да је борба готова , она и даље траје
и трајаће све док постоји човек ..борба за душе ...комунизам ће увек бити ту као једини ефикасан систем борбе против империјализма , новог светског поретка и капитализма

само човек мора да се врати у првобитно стање и да поново прихвати праве вредности
komunizam = nacizam

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
11.947

Neće nikada jer to nije u skladu sa ljudskom prirodom. Čak i ti sama kontradiktorna. Sem toga komunizam je isto imperijalizam, jer je vojskom gazio države i narode.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.085
Neće nikada jer to nije u skladu sa ljudskom prirodom. Čak i ti sama kontradiktorna. Sem toga komunizam je isto imperijalizam, jer je vojskom gazio države i narode.
није то баш све тако како ти желиш да представиш .комунизам је реално изворни облик Хришћанства са тим да има ту примесу не окретања другог образа приликом ударца .

све док постоји капитализам и његова улогу у уништењу човека , све до тада ће постојати и комунизам као његов противник ..

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
11.947
није то баш све тако како ти желиш да представиш .комунизам је реално изворни облик Хришћанства са тим да има ту примесу не окретања другог образа приликом ударца .

све док постоји капитализам и његова улогу у уништењу човека , све до тада ће постојати и комунизам као његов противник ..
Tačno imate vi sličnosti sa hrišćanstvom. I jedno i drugo je protiv ljudske prirode i destruktivno po čovečanstvo. Obe ideje su nanele veliku smrt i štetu ljudskom rodu.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.085
НКПЈ и СКОЈ су за разлику од многих конкретно представили непријатеља против којег се боре , означили су га и јавно га показали .

истрајни су у својој борби и ја искрено верујем да ће битку добити

3BEP

Poznat
Poruka
8.595
НКПЈ и СКОЈ су за разлику од многих конкретно представили непријатеља против којег се боре , означили су га и јавно га показали .

истрајни су у својој борби и ја искрено верујем да ће битку добити
Koji je prosek godina pripadnika skoj-a?51g?:think: Jel ih ima više od pet?

Гамбино

Iskusan
Poruka
6.455
комшија је избачен из СКОЈ јер је био убачени страни елемент
Па он је слуга крупног капитала, геј лобија и ислама.

Међутим какава је ваш став (правих комуниста) према СПЦ ? Да ли бисте опет рушили цркве, прогонили свештенике или сте попут Зјуганова решили да се приклоните цркви ?

комшија

Legenda
Poruka
56.208
комшија је избачен из СКОЈ јер је био убачени страни елемент
Вама русогузима, било да припадате левици (која у вашем случају може бити само стаљинизам) или десници, заједничко је да много "брате" лажете. Како ја као отворени поштовалац лика и дела Онога који је џелату Стаљину рекао историјско НЕ! могу бити у стаљинистичком СКОЈ-у, поготово што сам маторац (СКОЈ није постојао када сам ја био у годинама да му пристајем)? Смешно јбга.
А друг Ђенић, генсек СКОЈ-а, отворено прича у Балкан Инфу да је Енвер Хоџина Албанија била "права ствар" те да смо и ми Југословени требали тим путем. Носите се бре у пичку материну.

Poslednja izmena:

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
20.896
Klasna svest ne postoji, takodje.
Не, док те друштво, као ово наше- не натера; кад те стрпају у фиоку из које не можеш да изађеш- онда схватиш да је једини начин да из те фиоке провириш- формирање класне свести.
Класе је измислио капитализам; оне ће га и уништити, јер човеку није својствено и природно такво класификовање.
По томе се види и лични морал особе, али то је већ сасвим друга тематика...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.