NJEGOVE DRUGARICE

Napila sam je sa namerom. Došao mm kući i kaže upoznao se sa fEnomenAlnom ženom, malo malo pa je citira...jedno dva-tri dana... i meni odmah bude jasno da je to jedna fu-fa :lol: I kada je krenuo na sastanak sa njom, pozove i mene, a ja sam bila u pripravnosti... Sednemo mi sa njom, i ona mu mrtva ladna, a ja tu sedim, priča o privlačnosti koju je osetila prema njemu, i tako, izigrava svetsku ribu... valjda očekuje da ću ja da pohisterišem i napustim lokal :lol: i mm zatečen... i ja to okrenem na šalu, kao, i ja sam svetska riba, svi smo odrasli ljudi, i počnem da naručujem pića, a ova naivno pije (pijem i ja, ali vodim računa) i ona se toliko napila - ipak je ona pero kategorija za mene i mm - a ja sve lepo slušam i postavljam podpitanja... šta je ona nama sve ispričala... kuku... nekog drugog bih možda i žalila, ali nju ne, samo je još palim da priča, i tako ... :mrgreen:

:super:
Nadam se da je ona prošlost u vašim životima.Moraću da primenim tvoj savet u slučaju nikad ne reci nikad iliti to meni ne može da se desi.
 
iju
pisem u rokovnik "ne flertovati s muvalicinim muzem" :lol:
mm nema drugarice,i smatra da ja ne treba da imam drugare
tj bio je jedan kojeg je prihvatao ,koji je poginuo pre neku god,tako da sad nemam nijednog,povinovala sam se njegovoj zapovesti :(
 
Izblamirala se i izlupetala se, i napustila kafanu maltene četvoronoške, pa je mm izjavio kad smo došli kući da je jadnica (ne prezrivo, nego sa žaljenjem), a pre toga je bila čudo od inteligencije, genijalnosti i šarma (šlihtala mu se i nabacivala bez stida i srama).
Свака ти част на могућности тактизирања.
Ја бих попиздела и пре него што стигнем с њом на вечеру.
Е сад, друга ствар би била да сконтам да се није примио на њу ни мало, тад бих је и ја лако елиминисала...али у противном би било ватромета. Знам себе.:D
 
Nisam ljubomorna dok mi ne daje povoda za to :mrgreen:

Kako da budem ljubomorna kada smo tako dugo zajedno, a on i nema neke drugarice samo koleginice.
Ali znao je par puta da me pecne pa iznenadim samu sebe zasto mi to smeta.
Evo bas skoro nesto pricamo i on mi kaze kako njegova koleginica (koja radi u skroz drugoj sluzbi, drugoj zgradi, u drugom dijelu grada) stalno dolazi i da cesto idu na kafu zajedno :eek: Mislim koleginice, posao, normalna stvar nikad ga nista nisam ni pitala u vezi toga, ail poludila sam zasto mi nikada nista nije rekao :evil::evil:
I onda sam ga malo peckala vezano za to ali na tome se sve zavrsilo, mislim necu sad da mu branim da ide na posao ali smetalo mi je zasto kada god pricamo pomene kolegu ali nikada nju nije pomenuo :dontunderstand:

Ma ja nisam ljubomorna ja sam savrsena :manikir::manikir::manikir:
 
Zvanicnu drugaricu nema, bar ja ne znam:lol:, a koleginica na poslu ima dosta, ako se to podrazumeva pod ''drugaricom", valjda jesu kolegijalne drugarice, ono popiju kafu na pauzi, ako je neko slavlje u firmi, proslave svi zajedno i drugovi i drugarice, sto je normalno jel':lol:
Tako da mi te drugarice ne smetaju, ne znam kako bih reagovala
malaraspa.gif
da je ono kao prava drugarica da mu se uvek nadje pri ruci, da pritekne u pomoc, ako mu ustreba:lol::mrgreen::lol:
 
ima drugarice i ja uospte nisam ljubomorna dok ne vidim da mu se mozda nabacuje. Kako su mu to sve zaista drugarice, nemam razloga za ljubomoru. U protivnom bih verovatno imala, i verovatno bih nesto taktizirala kao i Muvalo, hm....
mada generalno, sad uopste nisam ljubomorna kakva sam bila ranije.... to valjda ide s godinama... otkud znam
Sa drugaricama se ionako retko vidja i najcesce zajedno sa mnom, tako da realno i nemam nekog razloga za ljubomoru
 
On ima par tako dobrih drugarica , super likovi, čak bih htjela da su i moje drugarice, al avaj, imaju to "nešto svoje" iz školskih dana u što ne mogu ući...

Inače, vjerujem da bi mi smetalo da provodi više vremena sa nekom drugaricom nego sa mnom, pa ne bi bilo fer

Sve dok je u nekoj normali, ok.:neutral:
 
Овај мој има јако мало другарица, готово ни једну.

Ако му је нека другарица, а ја је не знам, онда одмах знам да му је из серијала бивших.:lol:

Иначе, немам ништа против мушко-женског дружења.
И сама сам поносна ''власница'' неколико одличних мушких пријатеља.;)

Ништа демократија?Ти си нека минијатурна опасница.
 
nisam ljubomorna na drugarice i na poznanice...da mi prica o nekoj fenomenalnoj zeni sa odusevljenjem...ispizdela bih u momentu...da mi ne prica, i da krije da zna neku "fenommmeeenaaaaalnuuuu" zenu...isto bih ispizdela...koje fenomenalne zene osim mene za njega mogu da postoje...moze da ima dobre prijatelje, koleginice, pametne, obrazovane, lepe, sve to je ok...

ali odusevljenja likom i delom zenskih osoba...odmah za gusu i u crnu rupu...pa do sledeceg velikog praska..
 
Nisam ljubomorna. Volim da imam prijatelje i volim da ima prijateljice. Neke kategorije u mojim odnosima i u zivotu uopste ne pridaju nikakvu vaznost polu: deca, prijatelji, pisci, pevaci, profesori...Mogu biti samo dobri ili losi kao ljudi ili dobri ili losi u svom poslu, a da li su musko ili zensko ni najmanje mi nije bitno.
 
Eeeee... kako je ljubomora trosenje emocija i energije :) Taj ako hoce da vara, da ga bem, varace, s drugaricom, poznanicom ili nekom koju je saleteo na mracnoj zeleznickoj stanici... U ovoj recenici, drugarica spada u ono "drugarica":)

A mi zene (nekolicina nas, hvala Bogu da je 96% normalno, po porukama na forumu) lupamo glavu....
Ali ja ucim da kuliram. Samo ne znam sta jos, pih, nekolicinu poznanica... :) I dobro, sa nekoliko zena od njegovih drugova je zaista dobar... Ali za to vec necu da komentarisem... Ne zelim bespotrebno trositi energiju svojih prstica :)
 

Back
Top