Nišlijke se pomlatile zbog dečka

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Šta se dešava kada se devojke zakače zbog muškaraca ili još gore – oko istog muškarca? Pa, kad na to još dodate vrelu južnjačku krv, onda nastane opšta tuča kao što se može videti na snimku koji je pre neko veče napravljen ispred kafića “Spark” u Nišu.

Ukoliko to niste ranije shvatili, još nije kasno – pobesnelim damama se treba sklanjati sa puta.

Pogledajte snimak tuče mladih a besnih Nišlijki

 
Ne mogu da gledam klip, to me smara, ali verujem da je zabavno.....................Ako se ne fajtamo, evo recimo ja-da li je to nedostatk južnjačkog temperamenta?:manikir:

Ja ne znam.. kad sam ja isao u skolu(pre vise od 20. godina) , i kad se pobiju zenske, to su bile obicno neke ulicarke i teski olos.. ovo sta se danas radi.. ostavlja me bez teksta...

p.s.

A mi se skupimo i satro navijamo, a vise zahebancija da gledamo dziberke kako se makljaju... to niko nije hteo da pipne ni hovnjivim stapom...
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam.. kad sam ja isao u skolu(pre vise od 20. godina) , i kad se pobiju zenske, to su bile obicno neke ulicarke i teski olos.. ovo sta se danas radi.. ostavlja me bez teksta...
Nisam se sa ženskima tukla ni kada sam bila klinka, a ne sada...Apelujem da mi se ne uračuna u benificije što samjednom dečaku razbila glavu, dok sam branila mlađu sestru, takođe da mi se ne uračuna-što sam jednog ponavljača u razredu ispičkala, jer me je uhvatio za guzu ( gresi detinjstva :zcepanje:) I dalje, apelujem da mi se ne računa:
1.što sam jednom šiknula piće u lice
2.što sam jednom lupila šamar
Sada sam Gandi ( pocrnela od mora i solarijuma, starija, miroljubiva, preferiram samo tehniku ždrala :p)
 
Nisam se sa ženskima tukla ni kada sam bila klinka, a ne sada...Apelujem da mi se ne uračuna u benificije što sam jednom dečaku razbila glavu, dok sam branila mlađu sestru, takođe da mi se ne uračuna-što sam jednog ponavljača u razredu ispičkala, jer me je uhvatio za guzu ( gresi detinjstva :zcepanje:) I dalje, apelujem da mi se ne računa:
1.što sam jednom šiknula piće u lice
2.što sam jednom lupila šamar
Sada sam Gandi ( pocrnela od mora i solarijuma, starija, miroljubiva, preferiram samo tehniku ždrala :p)

Ako je zasluzio i ako si, i kad ti je to dozvolio :D
 

Back
Top