Niške TV stanice

Upravo čuh za "Nacionalnu sinergiju", najzad neki pomak, pošto osim informativnog programa, niške TV stanice su totalno neinteresantne, pogotovo po pitanju serijskog i filmskog programa. (Mada bi tim problemom trebalo da se pozabave i televizije sa nacionalnim frekvencijama...:neutral:)

Sada ce biti program koliko toliko bolji i zanimljiviji sigurno!!
 
Sinoć na TV 5 pustili snimak koncerta Mikija Jevremovića. Čovek je ili bio pijan ili bolestan. On je sve vreme falširao, nije mogao da izvuče 80% tonova. Prosto mi bilo žao publike koja je sedela u dvorani. Došlo mi bilo da okrenem telefon i pitam režiju zašto kompromituje pevača, a i televiziju.
 
Bio je Miki u par emisija u poslednje vreme i na žalost, pevao uživo. Ili je konstantno pijan, ili bolestan... ili mu je pukao glas, što mislim da se i desilo.

Možda grešim, ali mislim da on nikada nije imao mnogo talenta za pevanje. Ono što je pevao, pevao je zahvaljujući izvanrednom školovanju glasa.
Boris Bizetić, čini mi se, je jednom prilikom (pre 15-ak godina) ispričao kako je od Mikija naučio na koji način da izbaci jači glas prilikom pevanja kad zatreba - pritisne pesnicom dijafragmu... ili malo ispod nje, nisam siguran...
 
Filmski i serijski program je katastrofa. Mada to važi i za stanice koje imaju nacionalnu frekvenciju. Nije onda ni čudo što se trude da nam onemoguće da gledamo filmove i serije na Hrt-u, OBN-u. A dokumentarni program je takodje grozan. Povremeno se pitam što li uopšte gledam tv? Moć navike :)
 
po meni, nedostaje inventivnosti!
Na primer, na Belami ide emisija CEO DAN, u kojoj je gost po jedan nas sugradjanin..pa sledi prica...bude interesantno, ali mene podseca na emisiju Kao sav normalan svet koju na RTS radi T.Peternek! Mada, voditeljka Ana Milenkovic zasluzuje pohvale stavom, nacinom, nenametljivoscu..
 
po meni, nedostaje inventivnosti!
Na primer, na Belami ide emisija CEO DAN, u kojoj je gost po jedan nas sugradjanin..pa sledi prica...bude interesantno, ali mene podseca na emisiju Kao sav normalan svet koju na RTS radi T.Peternek! Mada, voditeljka Ana Milenkovic zasluzuje pohvale stavom, nacinom, nenametljivoscu..

Belami nema nikakv program cak ni informativni..:Losi su..
 
Ali je ipak bolje nego nego što je bilo ranije. Pre si na tv5 od serija mogao da gledaš samo latino sapunice a mislim da filmove i nisu puštali, ili ako jesu nije bilo vredno gledanja. Sad nije bog zna šta, ali je ipak "pomak" kako to neke strukture vole da kažu
 

Back
Top