Nije mi jasno

Šta vas čudi ovih dana?
Mene npr čudi kako devojke mogu da nose trofrtaljke po ovako hladnom vremenu. bez obzira što obuju čizmice.
Kako postoji tolika razlika u subjektivnom osećaju toplote-hladmoće da u određenom periodu godine neko nosi zimsku jaknu, a neko majcu sa kratkim rukavima
biće tpga još
ajd sad vi

Nose tako zbog muškaraca pa onda kad počne da boli bešika, jajnici, ne mogu da imaju decu bez vantelelsne itd. onda i ti muškarci koje su nahvatale plaćaju cenu suknjica.
 
Šta vas čudi ovih dana?
Mene npr čudi kako devojke mogu da nose trofrtaljke po ovako hladnom vremenu. bez obzira što obuju čizmice.
Kako postoji tolika razlika u subjektivnom osećaju toplote-hladmoće da u određenom periodu godine neko nosi zimsku jaknu, a neko majcu sa kratkim rukavima
biće tpga još
ajd sad vi
Nije mi jasno zašto je fudbal popularniji u Srbiji od šaha . Možda i jeste jasno , ali ... :D
 
Pa recimo nije mi jasno žena preko 65g upozna nekoga preko fb i taj tobože netko joj kupi skupi sat,
pa sad mi nije jasno koja je on budala a ona što treba da napravi,
uradi da bi ti netko kupio bilo kakav poklon sa fb?
Ubio me bog ako mi je to iti malo jasno...
 
..... da ne mogu hlace da nadem broj 41,od 100 hlaca ,,,najveci broj 40,i kupim ih i sad kad se operu i obucem ih i sjednem one ce da popucaju na sto komada,,,pa sad mi nije jasno,,,,,, di su veci brojevi kojeg vraga izvode sa tim malim brojkama,,,,sto cipele,sto hlace,majice pa kojeg Vraga da ja obucem,da se zamotam ceradom u pm :think::think::think:
 

Back
Top