Ni pod tackom razno...

ne mogu ni to.

Elem,
Naslov teme treba da mami na otvaranje.
No, odredjeni utisak koji moze biti i pogresan, ili cak predrasuda samo (cak mozda i zbog nadimka nekad) o profilu forumasa nadjaca moju radoznalost, te ne mogu da se bakcem ni citanjem..a kamo li onim sto je pisac hteo da kaze.

Ja kad vidim teme tipa "Ha?" od Paranormalne, ni pod razno ne otvaram. Inace, otvaram i teme onih koji su mi na ignore listi pod uslovom da naslov teme ima smisla. Komentare tih "ignorisanih" ne citam (zato su valjda na ignore otisli).

NIje stvar do tema, već do pdf - ova. Nekada sam bila česta na pdf - u Romantika, i više nisam. Osim na jednoj temu. Na pdf - u Igrarije nisam takodje, jer ne umem da se igram ni u realu, ni ovde, hvala na pitanju. Na Politici ostrašćenost, i neke svadje. Na Religiji večito tupljenje ko je u pravu, kao uostalom i na Filozofiji. Ostade mi eto, par pdf - ova na kojima što se kaže "levitiram" kada vidim da zaista neko pita nešto normalno u temi, kada vidim razložan tekst, kada na pdf - u Ljubav & seks zaista vidim da je neka dobra tema za diskusiju. Naprosto, kao što mi i sama Statistika poruka kaže, koja je baš ppppOooooooooodugačka, vidi se da imam širok spektar interesovanja i bitisanja tu. Sada mi je mogućnost komentarisanja i bitisanja bitno umanjena i skučena, tako da uglavnom već znam ko i kakvu temu može da postavi, i gde. I šta me nervira, na to ne odgovaram, ni ne pročitam teme, gde mi se ne postuje, tamo više nisam, i to je to. Sve u svemu, nekada sam baš volela negde da pišem, sada to više nije to. Više kao "slepac" neki tumaram, ali nije više ni važno... ♥

Zaobilazim postove pichkopachenika koji aludiraju na pokazivanje sisa, narcisoidnih egocentrika koji debilizmima hrane svoj ego nesagledivih dimenzija, (modernih) ženomrzaca, ljubitelja prostitutki koji ne mogu zamisliti svoje bitisanje na forumu ako po stoti put nisu podelili sa nama svoju opsesivnu navucenost na iste, samoubedjenih koji se kurche na svakom koraku, vulgarnih primitivaca, ponositih frajera, mozgova napumpanih mitovima, patriotizmom, duhovno ispraznih....itd...

Da citam njihove teme? Jok more.
(Samoprepoznavanje na vlastitu odgovornost)

Poslednja izmena:
Zaobilazim postove pichkopachenika koji aludiraju na pokazivanje sisa, narcisoidnih egocentrika koji debilizmima hrane svoj ego nesagledivih dimenzija, (modernih) ženomrzaca, ljubitelja prostitutki koji ne mogu zamisliti svoje bitisanje na forumu ako po stoti put nisu podelili sa nama svoju opsesivnu navucenost na iste, samoubedjenih koji se kurche na svakom koraku, vulgarnih primitivaca, ponositih frajera, mozgova napumpanih mitovima, patriotizmom, duhovno ispraznih....itd...

Da citam njihove teme? Jok more.
(Samoprepoznavanje na vlastitu odgovornost)
:D Malo li je ostalo...

Misa mu njegovog....otkad su te ona trojica zeznula ti si izgubila veru u ljudsku rasu....i u forum. :sad2:
Nemoj tako, glavu gore.

To je sve život, kolega. Real je jedno, net je drugo. A, Forum...pa, eto duže sam godinu od tebe tu, i kao neko ko je samo tu da piše svoje misli, mogu ti reći, da se i ovde što šta promenilo (na gore, izvinite na iskrenosti) od kada nisam bila tu. Naprosto, sećam se 2009. , drugačiji su ljudi bitisali tu. Dobronamerniji. Dobra energija je vladala. Više ništa nije isto. A, pa...kako sam izgubila veru u ljude, zbog nekih stvari, ja ću isto tako i da je povratim. Vreme leči sve. :)

Back