nevera zasto se cuti na forumu o tome

Kao prvo ne zezam se sa vama ako ste zaboravile na kom ste forumu vratite se i pogledajte lepo pise dom i porodica .Ja svo vreme pokusavam da vidimo kako to da sprecimo da bi se odrzala porodica ako dodje do krize o kojoj pricamo i dali postoji nacin da se odupremo izazovu ako dodje do prilike ze prevaru .DOM I PORODICA nema nista od njih ako se otkrije istina moze dalje uz tesko foliranje pred decom ali to nemoze dugo da traje .Na kraju jedino oni stradaju.Svo vreme vi analizirate dali ja varam ili sam ja prevaren gluposti nemogu da se odbranim od vas a lepo sam vam reko da su unistene tri porodice koje ja znam u zadnjih sada nesto vise od mesec dana i to jedna za drugom uz sumnju kao ono kad je ona ili on to uradio-sto ona ili on to nebi bolje da proverim i katstrofa ode DOM I PORODICA o tome vam ja pricam.Mozda sam paranoican i nepodnosljiv drugima sabi sam dobar imam probleme ali ih sam resavam a ne na forumima .
 
Па није превара нека страшна неман која односи породицу па да треба да се чувамо од ње! То чини неко ИЗ породице, један од два партнера! Значи то је ОДЛУКА неког од супружника, а зашто неко то изабаре, то је индивидуална ствар!
 
Hellen:
Знаш шта је у питању? Видим да си нов(а), па ево да ти шанем: то ти је својеврсни форумски табу! Никако не отварај теме о неверствима! :-(
Последњи пут кад је отворена слична тема, а има томе више година...постављач теме је на необјашњив начин НЕСТАО! :cry:
Због тога се нико не усуђује да прича о неверству....и сви се правимо као да та појава уопште не постоји мада и сами варамо на велико (зато што смо сви до једног преварени од стране наших бољих или лепших половина)...

Да сам на твом месту ја бих обрисала тему, јер ко зна шта може да ти се деси.....:-?
a temu ces obrisati ako 1 minut posle ponoci u svim poljima gde si postovao iskucas velikim slovima

PRAY THE LORD

to je jedini nacin,inace si propao
 
dsmerlin:
Ja svo vreme pokusavam da vidimo kako to da sprecimo da bi se odrzala porodica ako dodje do krize o kojoj pricamo i dali postoji nacin da se odupremo izazovu ako dodje do prilike ze prevaru.
Pa da to može da se spreči neko bi već nešto do sada smislio. Dakle, u hiljadugodišnjem lupanju glave kako to sprečiti nije ništa pametno smišljeno sem "pojaseva nevinost". A i to nije pametno. Sada doduše postoje savremenija sredstva koja bi se iskoristila za špijuniranje ili otvorenu kontrolu supružnika, ali se onda postavlja pitanje gde mi to idemo pomoću savremene tehnologije. Da li brak treba da bude robija i prisila. Svako je sa nekim zato što želi da bude sa njime. Ako imaš prijatelja ne znači da ti to mora biti jedini prijatelj. Glup je i tendenciozan zaključak da vas neko ne voli zato što ima avanturu van vaše veze. Ti zaključci su zapravo posledica povrede sujete i suočavanja sa eventualnom svojom nesavršenošću. Ali, mora se imati u vidu da priroda nameće svoje zakonitosti i može se desiti da vaš partner ima vezu sa strane i da ste najsavršeniji na svetu. Džaba je tehnološki napredak kada ne postoji razumevanje ljudske prirode i kada je svest hiljadama godina iza tog napretka. Nažalost, nama svest i jeste hiljadama godina iza, jer, zapitajte se ko je sa nama radio i na nas uticao da nam svest postane uzvišenija. Retko su to roditelji, a ni škola nije dala neki veći doprinos. Drugim rečima, nekultivisani smo. Nažalost, škola od ljudi stvara memorijske kartice i radne mašine a ne čoveka, čak i kada je najviše obrazovanje u pitanju. Kamo sreće da je problem ove teme u glavama razrešen još u školskom dobu (i ne samo ove teme). Ali nije. Sve je prepušteno primitivnim i sirovim impulsima koji iz nas dolaze i sa kojima nismo naučili da se nosimo jer nas niko tome i nije učio. I taj ćemo primitivizam za koji nismo lično krivi preneti i na svoje potomstvo sve dok društvo ne shvati ovo o čemu pišem. Problem je daleko dublji, a ova tema je samo deo tog problema.
Šta još reći ovom prilikom sem da ono što je u našim glavama izgrađivano godinama neće biti srušeno ni čitanjem ovog mog posta. Ali možda će u nekim glavama biti pokrenuta barem sumnja u dosadašnje stavove koji ipak neće moći preko noći da budu izmenjeni. Ali barem sumnjajte.
Je l' da Hellen? ;)
 

Back
Top